Skocz do zawartości

Yooka-Laylee


Rekomendowane odpowiedzi

Brzmi jak każda tego typu platformówka po Mario 64, która wyszła na 64kę. Banjo miał takie problemy, Donkey też. To nigdy nie były wybitne gry, co nie znaczy, że jakoś szczególnie złe. Z ciekawości kiedyś się sprawdzi.

Mówisz, że Banjo Kazooie w dziedzinie gier platformowych, wybitną grą nie jest  :doom:  :klapek:  

Gra, która swą genialnością rozgrywki stoi na równi z Mario 64, a w niektórych aspektach przewyższa go o głowę np: współpraca głównych bohaterów i idące za tym unikatowe zmiany  w mechanice gry.

To powiedz mi kurna jaka platformówka z tamtych czasów jest dla ciebie tą wybitniejszą?

ps: a z ciekawości to se można co najwyżej sprawdzić magazyn tv albo czy się (pipi) dobrze w klopie spuściło.

Odnośnik do komentarza

Tzn on powiedział z tego co rozumiem, że ma takie wrażenie + jeden etap to prawie same minigierki. Sądzę, że nie będzie jakiejś strasznej dysproporcji w wielkości/złożeniu choćby biorąc czas gry potrzebny na przejście/wymaksowanie. Będzie dobrze.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Oglądam analizę Digital Foundry i wychodzi na to, że testowany przez nich build działa w stabilnych 30 klatkach na PS4 i na One, z tym że ostatnie ma chwilowe przycinki przy niektórzych efektach alfa, ale to rzadkie przypadki. Smuci brak 60fpsów na PRO :/

Odnośnik do komentarza

Update zajmuje coś okolo 2,5GB.

 

Pograłem trochę i jak narazie wrażenia pozytywne. Pobiegałem po pierwszym świecie i wydaje się że jest sporo rzeczy do zrobienia. Brakuje mi 60 klatek. Oprawa jest solidna, fajnie kolorowo. Myślę że ta cenę na premierę warto spróbować. Do czego w ogóle się tam przypieprzali recenzenci bo nawet nie czytałem?

Odnośnik do komentarza

Update zajmuje coś okolo 2,5GB.

 

Pograłem trochę i jak narazie wrażenia pozytywne. Pobiegałem po pierwszym świecie i wydaje się że jest sporo rzeczy do zrobienia. Brakuje mi 60 klatek. Oprawa jest solidna, fajnie kolorowo. Myślę że ta cenę na premierę warto spróbować. Do czego w ogóle się tam przypieprzali recenzenci bo nawet nie czytałem?

A jak sterowanie, responsywność, fizyka?

Odnośnik do komentarza

No to współczuję Figaro, że wielkie wydarzenie jakim było kupienie przez Ciebie gierki na premierę zostało zmarnowanę na coś takiego :(.

 

 

Co?

 

 

edit: jeszcze 50 minut do ściągnięcia updejtu, dzięki PSN :lapka: Chyba w tym czasie odpalę piwko i otworzę Wieśka...

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, po jakichś dwóch godzinach moja opinia jest taka, że gra zapowiada się na szampańską. Po niektórych recenzjach spodziewałem się crapa, a tutaj mega zaskoczenie. Sterowanie jest świetne, grafika prześliczna, muzyka to Banjo Threeie a i sam pomysł na grę nie zestarzał się ani nic od 1997 roku. Piękny jest również brak znaczników czy podpowiedzi, przejdziesz wszystko jeśli będziesz po prostu eksplorował i dobrze się bawił. 

Dodać do tego znakomite dialogi, charyzmatyczne postacie i po prostu mega pozytywny feeling gry i wychodzi gra na którą czekałem wiele lat. 

 

Tak dawno nie grałem w coś takiego. Tylko jak wyskoczyło menu gry, już poczułem ten powiew świeżości, którego tak dawno nie czułem. Piękna rzecz. Tak bardzo cieszę się, że ta gra powstała. Takich tytułów już nie robią.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...