Skocz do zawartości

Yooka-Laylee


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Dahaka napisał:

a tak z ciekawości spytam, w Banjo graliście, czy Yooka to wasze pierwsze podejście do tej "serii"?

 

Tiaaa grałem i na N64 i na Xone w kolekcji Rare. 

Wiadomo nie jest to poziom Banjo ale mega czuję tu naleciałości tą serią, zarówno w sposobie prowadzenia rozgrywki (huby, lekkie zagubienie, dość rozległe levele, liczne i zróżnicowane minigierki, niektóre dość trudne sekcje - szegolnie przy maskowaniu lub/i bonusowych rzeczach - czy podobny styl graficzny postaci oraz audio). Maksuje sobie teraz YL i naprawdę jest dobrze choć przyznam, że ostatnią platformówką 3D był Mario Odyssey, więc nie mam przesytu. Dla mnie największa wada to brak 60klatek. Jakby to byłoby dla mnie już bardzo dobrze.

 

Dla mnie chyba najlepsza recenzja tej gierki. Pokrywa się z mną w 90-95%

http://arhn.eu/yooka-laylee/

 

 

 

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Polecam pograć trochę dłużej, odblokować duże tomy itp. Bez kitu nie czaję tych hejtów. Przecież nie licząc takich se technikali tam jest masa pomysłów, dużo rzeczy do robienia, spora różnorodność i czasami wysoki poziom trudności.

 

Moja ocena jest nawet wyższa po ostrym zmęczeniu gierki niż Ahona z recki powyżej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No przecież pełno jest świeżych pomysłów szczególnie w Grand toms. Labirynt z kulą, manipulowanie wiatrem w połączeniu z fliperem, questy jako piranie, rośliny itp. itd. No wymieniać i wymieniać. Przypominam, że mówimy tu o gatunku platformówka gdzie 70% pozycji to skakanie i pułapki. Z drugiej strony czy każda gierka musi mieć świeże pomysły aby była dobra i dawała fun? :dunno:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To nie są świeże pomysły, tylko gatunkowe klisze - odgrzewane kotlety podane w innej panierce.

Nie jara mnie ogrywanie czegoś, co widziałem już lepiej wykonane w innych grach. YL nie dość, że nie wnosi nic nowego na absolutnie żadnej płaszczyźnie(ani mechnika, ani art design, ani level design), to jeszcze to co oferuje to najzwyklejsza przeciętność i nikła kreatywności w odtwarzaniu znanych konceptów. Dla mnie bolesna przeciętność owocująca nudą. Stąd też porównanie do asasyna, którego najnowszej części nie mogę zdzierżyć z tych samych powodów.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Jak dobrze, że mam całkiem inne odczucia i mocno różną opinię o tej gierce niż ty, przynajmniej dostałem dobrą grę w moim topowym i mocno olewanym gatunku czyli platformery 3d.

 

 

 

 

Aha i mimo, że przeszedłem chyba 90-95% platformówek 3d na wszystkie platformy (nie licząc PC), to jednak nie widziałem w growym życiu kilku patentów z grand tomów:reggie: 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Zacząłem niedawno i o ile pierwsze wrażenia są pozytywne i pierwszy świat pękł z przyjemnością to im jest dalej tym mam wrażenie że jest gorzej. Level design jest odczuwalnie gorszy i bardziej chaotyczny, muzyka jest nierówna a styl graficzny jakiś niespójny i nieinspirujący (ciekawe projekty przeplatają się z potworkami). Do tego jak zrobili mi quiz z wiedzy na temat gry to odwracałem wzrok z zażenowania. Przez chwile miałem nadzieje że to trolling

Edytowane przez ASX
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...