Skocz do zawartości

E3 2015 (zakaz CW i spamu/chatu)


Rekomendowane odpowiedzi

I na pewno nie pokażą go, Cambridge za mało czasu miało na przejęcie IP i zrobienie nowej gry. Gra głównego studia to RPG (scenarzystą jest główny scenarzysta New Vegas, zatrudnili ludzi z CDPRED odpowiedzialnych za quest design, plus kilku innych weteranów pracujących przy rpgach), ja tam czekam raczej.
Jeśli potwierdzą się przecieki związane z art designem i settingiem, to tym bardziej.

Odnośnik do komentarza

Juz rok temu miał być trailer na konfie ale nie pokazali go. Mam nadzieje ze pokaża na konfie Sony wkoncu gry od MM,Bend i SSM. O grze MM nie wiadomo nic , bend podobno jakis horror z otwartym swiatem. Santa Monica wiadomo. I chciałbym powrót jakiejs marki z psxa. Albo kontynuacje Siren z ps3. No i na Xo Lost Odysey 2 ale to chyba niemozliwe bo Mistwalker klepie jakies popierdólki na telefony.

Odnośnik do komentarza

Na grę od SSM bym nie liczył bo powstaje z lekko ponad rok dopiero. Na E3 2016 zajawka/gameplay, a zgodnie z tradycją premiera w marcu 2017 roku.
Ja najbardziej czekałem na gameplay ze Scalebound, trochę jestem zawiedziony opóźnieniem go na GC, teraz to bez żadnego hype'u to tylko właśnie trailer Horizon i tego nowego horroru w klimatach TLOU od Bend mnie ciekawi. Po cichu liczę wreszcie na prezentację Ninja Gaiden 4 które powstaje już ponad dwa lata, ale chyba jeszcze do TGS poczekam.

Odnośnik do komentarza

Bend pewnie pokaże coś na PGW (choć jest też szansa na E3), a SSM to 100% PSX Experience, Cory powtarzał wielokrotnie, że nie zdąrzą nic pokazać na E3 (ewentulanie mały teaser).  Lost Odyssey nie zobaczymy niestety, okazało się klapą finansową, wątpie w kontynuację marki (szczególnie teraz gdy X1 nie istnieje w JP).

Btw.
Mistwalker nigdy nie był pełnoprawnym developerem, oni są odpowiedzialni za koncept/ design/ systemy. Rezczywistą pracę wykonują inni :)

Odnośnik do komentarza

Sony musi rozrzucać zapowiedzi na kilka dużych targów(w ciągu  miesięcy E3, TGS, PGW i PSX), jeśli gra Bend jest szykowana na ostatni kwartał przyszłego roku, to mogą przesunąć planowany pokaz. Z drugiej strony PGW to miejsce dla QD, gry Ancela i mniejszych devów. Wiecej szans jednak daję na pojawienie się na PGW (chociaż niewiele większe).

Edit:
No i GoW jest pewniakiem jeśli chodzi o SSM, w końcu to jedna z najsilnieszych marek Sony, no i po coś wrócił Cory Barlog, a Pappy i Stig zostali zwolnieni. Chociaż pewnie będą nieuniknione zmiany (bo Ascesion był średnim i kompletnie niepotrzebnym spin-offem), może nawet Kratos jako antagonista, albo ogólna zmiana scenerii z greckiej na inną, trochę bóstw do ubicia jest.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...