Skocz do zawartości

E3 2015 (zakaz CW i spamu/chatu)


Rekomendowane odpowiedzi

bez spamu CW i spin, moja recenzja konfy xone, proponowalbym nie komentowac, ewentualnie wpisywac swoje recki

 

halo5 - brzydkie i nudne, skrypt goni skrypt na pokazie

gra od tworcow metroid prime - nic nie wnoszacy renderek, ale ekipa tworzaca gre daje nadzieje na cos ciekawego

wsteczna kompatybilnosc - gwiazda pokazu, 2 lata czekali by cudownie odpowiedziec sony na drm i always online, cos czuje ze jest goraca linia miedzyLA i tokyo by o 3 w nocy powiedziec ze ps now jest za free dla kazdego kto ma plusa :P

nowy pad - miaaaazga

forza6 - sliczna choc bez szalu, 1080 i 60fps zrobi robote, must have dla kazdego kto lubi symulatory

ea access - coraz lepszy, swietny abonament

giganci - ex na win10 i xone - meeehhh

multiplatformy - to na konferencjach mnie nie interesuje bo kazdy sprzet grajacy je dostanie

indyki - jak wyzej tylko, ze wygladaja gorzej

xbox preview - fajny pomysl, zalezy ile bedzie kosztowac i jakie gry dadza

tomb raider - totalna miaaazga

rare replay - beka prawie taka sama jak z portem ff7 z pc

nowa gra rare - uwielbiam pirackie klimaty, moze byc hit

fable legends - mehhh

occuluss - wow, szkoda, ze bedzie trzeba miec pc mocne do tego

gow4 - swietne, choc wieksze wrazenie zrobil tr

 

tempo konferencji - games games games, po prostu kosmiczne

 

brawo dla microsoftu, owacja na stojaco

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nudna konferencja, ani jednej megatony, halo, gow, tomb raider i forza, tego wszyscy się spodziewali. Gow to już w ogóle porażka, na czacie u Czezkiego ludzie mysleli ze to ten remaster jedynki :D

 

No ale były też plusy

-za(pipi)isty pad

-wsteczna kompatybilnosc a sony kolejne kotlety odgrzewa http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility/available-games

- ta gra od Rare, lubie pirackie klimaty, do tego online

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Halo 5 - słabizna, nudny fragment, słaba graficzka i ogólnie rip halo

Forza - meh, samochodziki

Gearsy 4 - :yao:

Kolekcja gierek od rare - żenada

Nowa gierka od rare - zero pomysłu ciekawe postacie tylko jakieś mmo z ludzmi wtf rare

Tomb Raider - h3h3 znów gó.wniany samograj z trzymaniem gałki

Kilka indie gier wyglądało ok, the flame and the flood mnie jara

 

No nie wiem co tak słabo

Odnośnik do komentarza

3 slowa ode mnie: bardzo dobra konferencja

 

wypier.dolilbym te hololensy i minecrafta no i gry od ubi - straszny żal

 

indory widac ze sa dobierane uważnie, musze pozniej oblookać bo wygladaly intrygująco. dodatkowo bitwa na morzu w nowej grze od rare wygladala az za dobrze a to niby bylo ingame, trza obadać dokladniej..

Odnośnik do komentarza

sama konferencje ocenil bym na 9/10 - nie tyle chodzi o jakosc gier ale o sama prezentacje, zero przynudzania, zbyt dlugich prezentacji, dziwnych przemowien itp - same konkrety, sony powinno sie uczyc bo nawet jakby dzis pokazli "lepsze exy" to ide o zaklad ze przez spore fragmenty beda przynudzac jakimis durnymi przemowieniami

 

gorzej z samymi exami - ilosc ok ale fragmenty z halo i gyrosow4 po prostu nietrafione, do tego po prostu przecietnie graficznie

 

czy wiadomo cos wiecej o wstecznej kompatybilnosci? ile gier bedzie dzialac? czy wystarczy wlozyc plyte z x360 i grac? czy to emulacja 1do1 czy cos xone poprawia? niesamoiwty plus dla m$ jesli to ogarna i niesamowity pstryczek dla sony i ich ps now

Odnośnik do komentarza

Kto wygrał targi grami to już wiadomo

 

-Last Guardian

-Shenmue 3

-Final Fantasy VII

-Horizon

 

plus oczywistości jak Uncharted 4 czy Street Fighter V

Once again: This is waiting :reggie:

 

Niewiele klapom potrzeba do szczescia, chuy z tym ze PS4 w tym roku nie ma nic do zaoferowania, wazne ze zapowiedzieli gierki, ktore kiedys tam wyjda i Sony ku uciesze fanow dalej moze pakowac 18 anusa w ich odbyt

 

 

Edit:

Pomylily mi sie tematy na komorce, a post mocno zabarwiony CW

Przepraszam za tego anusa klapki :*

Edytowane przez asax
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

legendarne serie ozywione

niesamowita grafika exow (u4 to juz w ogole kosmos)

this is waiting wciaz zywe

last guardian ps3 w full hd

koncowka 2015 roku walkower

 

tak mozna wg mnie podsumowac ta konfe, ktore pewnie zostanie zapamietana jako jedna z najbardziej niesamowitych w historii tej imprezy, jedyny minus i to spory - daty premier tego co pokazali - pewnie przez najblizsze 3 lata bedzie to wszystko wychodzic

 

strach sie bac jak czlowiek pomysli ze w blokach startowych czeka jeszcze gt7, gravity rush2, nowa gra bend studio, quantic dreams czy sucker punch

Odnośnik do komentarza

No to piekne wiesci, juz szykuje miejsca na Steamie na Shenmue 3 :fsg: Bardzo mozliwe ze i FF 7 sie tam znajdzie nowe, sadzac po trailerze jest szansa na multiplatforme.

 

Szkoda ze w tym roku juz nic na PS4 sie nie pojawi, to mimo wszystko wciaz this is waiting, ale Sony wygralo to E3 na konsolowym podówrku. Dzisiaj jeszcze PC show :banderas:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Bardzo mozliwe ze i FF 7 sie tam znajdzie nowe, sadzac po trailerze jest szansa na multiplatforme.

Marna ta szansa patrząc na sprzedaż FF13 i 13-2; FF13-3 chyba już nie wyjdzie na PC.

 

Wiem ze dużo osób to olewa ale REMAKE FF7 ma duże znaczenie dla branży - jeśli będzie duże zainteresowanie ( i sprzedaż) to twórcy mogą zacząć tworzyć masowo wysokobudżetowe jrpg na PS4.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem konfe Sony. Wszystko pięknie, ale dalej to sponsoruje  liczba 2016. I ciągle nie ma pewności, że część z tych tytułów nie wyleci na  2017. W każdym razie Horizon zapowiada się kapitalnie, uwielbiam takie klimaty plus "żyjące" mechy wzorowane na dinozaurach <3. TLG średnio. Mały drący mordę mnie wkurza, grafika taka sobie, co z tego wyjdzie zobaczymy. Uncharted jak zawsze daje radę, tylko gdzie ta mroczna  i dojrzała atmosfera? Z minusów to brak zapowiedzi GT7 ( lub jakichkolwiek ekskluzywnych wyścigów) więc znowu Plejka jest skazana wyłącznie  na NFSa. Brak czegokolwiek dużego na PSV.

Shemnue, FFVII czy SFV i tak zostaną wydane na Xboxie więc, nie podpinajcie ich na korzyść Sony.

 

Dla mnie bez fanbojstwa Konferencja MS z minimalną przewagą nad Sony. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

To uczucie gdy wstajesz rano, zaspany sprawdzasz pocztę i widzisz tytuły trailerów które Sony wrzuciło na YouTube. Gałki mi wyszły z orbit, zaparło mi dech! Siostro, zastrzyk na uspokojenie! Żałuję że nie oglądałem na żywo, głupi aux, głupi. Kajam się, biję mocno w owłosioną pierś. W ramach pokuty jeszcze raz przejdę Knacka. Sony zmiażdżyło, zaorało i rządzi. Wątpię czy Nintendo ich przebije. Chyba że pokażą długi, soczysty gameplay z Zeldy i zapowiedzą dużego Metroida. Konferencję Microsoftu nadal będę chwalił ze względu na konkrety, czyli duuuużo gierek w różnych gatunkach i tylko małą dawkę sprzętu i pierdół.

 

Yeti, Mendrek i Ty kolego ze skomplikowanym nickiem na "E" - szacun dla was wierni rycerze! Zawsze wierzycie, zawsze bronicie. Sony forever!!

 

To teraz plusy i minusy konferencji Sony:

 

+The Last Guardian - obsrałem się na kolorowo! K. jego mać, to żyje, to zachwyca, to będzie grane! Tyle lat czekania... YEAH!!

+Horizon - nowe IP, na to zawsze czekamy! Fajny rudzielec, fajna walka, fajna postapokalipsa. Bierę na premierę!

+Hitman - dobrze że jesteś z powrotem. Lubimy dobre trailery i wkręcającą się w mózg muzyczkę. Ciary na plecach! Kocham łysego niezmiennie od 2000 roku.

+Firewatch - o, coś dla Chmielarza. Piękny styl graficzny, ciekawa koncepcja, urzekła mnie ta przygoda. Na pewno zagram.

+Final Fantasy VII Remake - Wow! Po prostu Wow! Chcieliśmy to mamy.

+Shenmue III Kickstarter Edition - hmm, z jednej strony super, bo żadna inna seria tak nie zasługuje na kontynuację, ale z drugiej strony - wątpię czy uzbiera się odpowiednia sumka. Trzymam kciuki!

+Uncharted 4 - no tu urwało mi suty, wytarzało mnie po dywanie i urwało dyńkę. Poczułem się jak w 2009 gdy pokazali słynną demówkę w ogarniętym wojną mieście. Ekstaza, mokre gatki, mózg na ścianie! To jest nowy król przygodowych strzelanek, to jest kandydat na GOTY, to jest gra którą trzeba mieć pierwszego dnia. Ten gameplay chyba przebił walki w mieście z 2009. Pokazówka gry z zeszłego roku może się schować.

+Szary pad 20th Anniversary dostępny osobno. Bardzo ważne info, bo padzik jest piękny i nie można go kupić osobno, a dali tylko po jednym do limitowanej konsoli.

 

-Gdzie jest Gran Turismo 7, gdzie jest Motorstorm, chcemy wyścigów!

 

Ogólnie konfa na 10/10 z minusem. Idę pogłaskać moje kochane konsolki Sony.

Edytowane przez aux
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Sony pozamiatało.Teraz tylko zobaczyć co tam ciekawego Nintendo pokaże i inni wydawcy. Na plus M$ zostawię wsteczną kompatybilność,cała reszta meh standardowo Forza,Halo,Gearsy i parę gierek by pokazać,że coś oprócz tych trzech ip jeszcze na Xbonie się zagra.

 

No i ofc do tego Shenmue 3 na PC i PS4 :banderas:

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

chcialbym sprostowac, ze SFV i tak bedzie na xone - doslownie pare dni temu oficjele od capcom prostowali, ze sony pomaga w developingu wiec najszybciej sf zobaczymy na xone pod nazwa street fighter 6, byly nawet newsy o tym

 

shenmue3 to tez deal ps4 i pc, sony rzekomo zaplacilo za konsolowa ekskluzywnosc

 

niewiadoma tyczy sie ff7 - tu faktycznie moze wczesniej czy pozniej ukazac sie to na xone, choc patrzac jak sprzedaja sie stricte japonskie tytuly na tym sprzecie tez zostawiam to pod znakiem zapytania

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem, obejrzałem najlepszą konferencje na E3 w historii tej imprezy. Dobrze, że wczoraj wieczorem spokojnie położyłem się spać i wszytsko obejrzałem po śniadaniu, bo bym pobudził sąsiadów i pewnie do tej pory bym nie zasnął cały rozdygotany.

 

Sam początek i megatona w postaci Last Guardian. Last Guardian, które to było tu wyśmiewane przez wielu, że gra jest dawno martwa i kto sądzi, że ten projekt jeszcze żyje jest idiotą. Siedziałem przed monitorem, niedowierzanie i pewność, że to sen. Na końcu stałem i biłem brawa dla Uedy. Fajnie, że Yoshida wyszedł i wskazał na niego, że to on odpowiedzialny jest za grę, miły gest.

Kolejna megatona, FFVII rimejk jako konsolowy ekskluziw (gra wyjdzie też na pc, ale po jakimś czasie od premiery). Ludzie, drugie marzenie ogromnej rzeszy graczy spełniło się. Znów wydobywam z siebie jakieś dziwne dzwięki, stoje przed monitorem, bije brawo, dobrze że byłem sam w domu, bo wyglądało to na pewno idiotycznie ;)

Trzecia megatona, Shenmue, konsolowy ekskluziw. Z jednej strony dziwi, że Sony nie zapłaci 100% za produkcje gry, ale z drugiej, to jest mądre zagranie. 3/4 graczy i tak kupi wersje na PS4, patrząc jak sprzedają się multiplatformy na poszczególne platformy (ostatni Project Cars). PS4 w tym momencie posiada 50% udziału w rynku, przy premierze tej gry, ten udział może być jeszcze większy. Ogólnie starsi fani, z 30 na karku płaczą ze szczęści, młodzi nie wiedzą o co biega. Miejmy nadzieję, że gra zarobi na siebie w przeciwieństwie do dwóch poprzednich części.

 

Reszta konferencji, Uncharted 4, Horizont i nowa gra Media Molecule. Dwie pierwsze z grafiką, która wypala gałki oczne, trzecia z garścią pomysłów, które brzmią niewiarygodnie. Fajnie, że przy Horizony zatrudniono ludzi od Fallouta i Wiedzmina, musi wyjść z tego bardzo dobry rpg, trzymam mocno kciuki. Uncharted 4, wiadomo, system seller, który wyznaczy nowe standardy graficzne, single zarządzi, ale ja mocniej czekam na multiplayer. Liczę że będę śmigał po serwerach tej gry aż do czasu TLoU2. Dreams od MM, ta gra niesie ze sobą ogrooooooom możliwości. Jeżeli przy Horizont i U4 łapałem się za głowę i krzyczałem ja (pipi)e w kwestii technicznej, to tu jest to samo, tylko dotyczy to pomysłu na grę.

 

Dziwne, że nie było Quantic Dream ze swoim nowym IP, zwłaszcza że kilka godzin przed konferencją puszczali oczko do graczy na twitterze. Nie było Ratcheta, Rime, Wild, Persony 5 i kilku innych gier, ale w tym roku przed Sony jeszcze trzy duże imprezy, gdzie będą mieli swoje konferencje, TGS (jrp od Level5?), targi w Paryżu (zapewne tam QD pokaże swoją nową grę i będzie coś od Wild, bo to też francuski projekt) i PS Experience (GoW IV :] ).

Cóż, Sony idzie, a raczej jedzie jak czołg w stronę wygrania tej generacji, xbox jeszcze coś tam próbuje, ale to juz jest raczej malowanie i pudrowanie trupa. Ogromna przewaga w sprzedaży, a po wyjściu FFVII i S3, to będzie przepaść.

 

Podsumowując.

 

c6626c313fca768adc2103bffd288ab3.jpg

 

  • Plusik 9
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na konferencji MS najważniejsze były dla mnie Gearsy, dużych oczekiwań nie miałem, ogólnie jestem zadowolony. Szkoda mi trochę, że wystartowali z betą z buta, bo nie mam na stanie XO i nie chce mi się specjalnie dla tygodnia grania i dwóch miesięcy zbierania kurzu kupować teraz konsoli. Poza tym cieszę się, że Inafune i Pacini będą współpracować, nie oznacza to co prawda instant-sukcesu, ale na razie ReCore wygląda intrygująco. Cuphead mnie kupił już rok temu, kiedy pokazywali tylko kilkusekundowe urywki. Rare Replay: lol, na X1 będzie teraz lepsza biblioteka gier z N64 niż na Virtual Console. Sea of Thieves: na ten moment zero charakteru w tym czymś, podziękuję. Wszyscy jakoś rzucili się z hejtowaniem Hololens, a na mnie pokaz na stole naprawdę zrobił wrażenie: pytanie, kiedy, za ile i z jakimi grami? Bo Minecraft to nie moja bajka. Reszta konferencji pew pew pew, samochodziki, jakieś smoki :yao:

 

Jestem zadowolony z Last Guardian, nawet jeśli technologicznie nie będzie to szczytowa forma: Ueda tworzy gry z charakterem, a to dla mnie najważniejsze. Horizon zapowiada się bardzo dobrze, chociaż minimalnie zalatywało mi przeskinowanym Tomb Raiderem. Na FFVII i Shenmue mam wywalone, nie jestem targetem. Dreams: to jest gra, czy malowanie obrazków? Cenię Media Molecule za pomysłowość i podążanie swoją ścieżką, ale ponownie, nie jestem docelowym klientem ich produktów (takie gry pokolenia Facebooka, nacisk na tworzenie, dzielenie się i lajkowanie). Uncharted 4: czy tylko ja mam wrażenie, że trochę tą część wyprali z kolorów? Poza tym super, dokładnie to czego oczekuję: od samego oglądania skoczyło mi ciśnienie, a co dopiero jak będę w to grać.

 

Mam nadzieje, że Nintendo dzisiaj nie zawiedzie.. nowy Metroid, Nintendo pls

Odnośnik do komentarza

co mi się podobało u ms to jak na konńcu król spencer mówił "jeśli myślisz o przesiadce z x360, teraz jest na to czas". ogólnie z polityki ms bije taki szacunek dla ogromnej bazy klientów jeszcze posiadających ten sprzęt i tych którzy planują go kupić. żadnego wyłączania serwerów po chamsku itd. już odkładając konsolowe wojenki na bok uważam, że to powinno być standardem.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...