Skocz do zawartości

Mad Max: Fury Road [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

 

I bardzo dobrze, w końcu może ktoś doda fabułę.

 

 

Mad Max Fury Road: czyli dwie godziny pościgu.

Dla widza to raczej dwie godziny nudy. Zdjęcia są ładne, efekty specjalne również, ale tytuł filmu powinien brzmieć "Ucieczka po Pustyni 2". "Dwa" dodane w tytule, że niby to sequel czegoś dobrego:)

 

ktoś jeszcze?

 

 

Obecny.

Odnośnik do komentarza

 

– To była kompletnie przekręcona wypowiedź. Byłem w Nowym Jorku, było tam strasznie głośno, a dziennikarka zaczęła zadawać pytania podczas czerwonego dywanu na rozdaniu nagród National Board of Review. Kompletnie źle mnie zrozumiała i przeinaczyła moją wypowiedź. Powiedziałem, że Mad Max nie będzie moim kolejnym filmem, a ona zrozumiała, że nigdy więcej nie wrócę do tej serii. Nie będzie moim następnym, ale mam pomysły na dwie kolejne historie.

http://naekranie.pl/aktualnosci/george-miller-jednak-nie-ma-zamiaru-zegnac-sie-z-mad-maxem-769451

Odnośnik do komentarza

Zabijcie mnie, ale chciałbym żeby sequel Fury Road było filmem z zachowaniem zasady trzech jedności, z żadnymi albo z jednym pościgiem; no a potem trójka z jeszcze większym rozmachem (wytarte jest to słowo, udawajcie że dalej znaczy to co kiedyś) niż Fury Road.

Odnośnik do komentarza

artur szpilka  w futrze - boss w nastepnej części

 

deontay-wilder-artur-szpilka.jpg

 

co do FR, nie wiem czy mam chęć by obejrzec to przez kolejne pare lat, troche jednak przehajpowany pokaz cgi, i nie ma podejscia do 2 czesci , w zadnej kategorii.

 

Tam było surowe zezwierzecenie, i bohater z krwi i kosci.

road_warrior_4.jpg

 

te godziny spedzone na malowaniu i robieniu nieba i kamyszków  w komputerze, po ch,uj jakw  dwójce to wszystko było.

Trzeba było zrobic wirtualnego Gibsona.

Edytowane przez milan
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...