Skocz do zawartości

Mad Max: Fury Road [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Wstałem rano i było mi smutno, bo same negatywne opinie na necie po tej zajawce.

 

Całe szczęście w większości to marudzenie gimbazy o kobietę w filmie.

 

Jest tez marudzenie na CGI i tutaj się zgodzę niestety. Liczyłem na brak CGI, a już z trailera się wylewa i to w najgorszym wydaniu. Trochę sie obawiam, ale cała reszta na plus. Hemsworth o dziwo bardzo fajny. Muzykę znów robi Junki XL  i to jest powód, dla którego warto iść do kina. Kupiłem kino domowe tylko po to, żeby oglądać Fury Road w kółko.

 

edit: aha, rozi miękka faja znów typowo poczuła się zagrożona, że w filmie o furiosie gra kobieta i musiała strzelić swojego merytorycznego minusa;]

 

Odnośnik do komentarza

Już nawet Rocky jest bez Stallona, Terminator bez Arnolda wiec po choy Mel w Mad Maxie :dunno:

Przyszedł Hardy i nie mówiąc w Fury Road za wiele rozpierniczyl trylogie z Gibsonem. Co prawda Nux i Charlize okradli trochę go z bycia bohaterem we własnym filmie :kekw: ale kto by to pamiętał. 

Spoiler

... Furiosa bo dostala swoj film :drinks:

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Beztytuu.thumb.jpg.bcf3d9bc8e51736e772fd221f31fe947.jpg

 

Jak grafika powyższa wskazuje... czy wypożyczając ,,Fury Road" na AppleTV+ w jakości 4K Dolby Atmos & Vision mam dostęp do edycji Black & Chrome? Z opisu rzekomo wygląda, że niby tak... no ale jest też osobna wersja tego obrazu do wypożyczenia/kupienia w SD również na tej platformie, ale za około 30zł, więc pozostaje pytanie: czy za wypożyczenie filmu w tej opcji 10zł, dostaję tą cholerną, mega klimatyczną B&C edycję, czy nie... A to kruci jest istotne. No bo przykładowo zapewne gdzieś na Zavi albo Amazonie można dostać film na dysku Blu-Ray z polskimi napisami, z dostępem do B&C Edition - koszt takiej ,,przyjemności" to granice 250-500zł. xD. Zapewne skończy się na ,,torrentach". :nosacz3:

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...