Skocz do zawartości

Mad Max: Fury Road [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Sam nie wiem jak to się stało, ale od ponad 4 lat przymierzam się do rewatcha Fury Road i ciągle coś stoi na przeszkodzie. W kinie bawiłem się świetnie, ale o dziwo tocząca się w tym temacie  batalia na śmierć i życie nie zachęciła mnie to rychłego rewatcha w celu wydania ostatecznej, wiążącej opinii, które stałaby się oficjalnym, kolektywnym stanowiskiem FPE w sprawie tegoż filmu.

No i kurz bitewny opadł, czas mijał, a u mnie mimo szczerych chęci ciągle coś miało wyższy priorytet. Raz widziałem krótki fragment na tvnie, ale wytrzymałem jakieś 10 minut i przypomniałem sobie, czemu od piętnastu lat nie obejrzałem żadnego filmu w telewizji. 

 

Twórcy FR mieli chyba podobnie. Zamiast kuć żelazo póki gorące po bardzo pozytywnym przyjęciu filmu, na 5 lat zapadli w zimowy sen. Dobrze wiedzieć, że nastąpiła pobudka. Teraz to już na pewno zrobię ten jebany rewatch. Jeszcze tylko zaległości oscarowe i już za chwileczkę, już za momencik.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie bierz tej pięcioletniej przerwy za sen zimowy. Miller nie siedział z założonymi rękami. Samo przygotowanie samochodów do Fury Road pochłonęło ogromne ilości czasu. A wszystko by każdy detal odpowiadał wizji reżysera. 

Jak dla mnie to mogę poczekać jeszcze 5 lat by zobaczyć kolejny krok milowy Millera jeżeli chodzi o serię Mad Max.

Odnośnik do komentarza

no film pokroju mad max to jest przedsiemwziecie. chyba latwiej jest zorganizowac studio wyposazone w mocne komputry i zielone ekrany niz kompletowac jakies zabytkowe auta, jezdzic z ekipa po zakurzonej pustyni czekajac na dobra pogode i trzymac kciuki za wszystko do okola, a to kamera za 100.000 sie rozwali albo kaskader nadzieje na dzide (witness him ?). obstawiam ze dla kazdego duzego wydawcy zrobienie filmu opartego o CGI jest bezpieczniejsze dlatego hollywood nie wys.ralo jeszcze przynajmniej dwoch mad maxow i jednego spin-offa

 

tokar - tylko z szacunkiem do mad maxa czyli zadne yfi1080 z pierdzacym dzwiekiem na godzine przed zasnieciem. wyslac ci blureja ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...