Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Trafiłem na buga w misji głównej.

A mianowicie w Novigradzie

 

 

jak robiłem misję dla Dijkstry w zadaniu Dorwać Juniora i tam był dodatkowy objective aby znaleźć jego skarb no i tam podszedłem do ściany, po zgaszeniu pochodni otworzyć powinno się przejście, tak się nie stało. Już myślałem, że cała gra w pisdu, ale poszedłem robić inny powiązany z tym quest i poszło dalej. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja tez :( wczoraj wieczorem odpuscilem i teraz na razie tez, sprobuje moze zajac sie dobiciem platyny w DC ale no nie ukrywam kurde, pogralbym sobie w Wieska :/ zwlaszcza, ze mam teraz troche wolnego... Z drugiej strony jak ma mi naliczac 50% albo i mniej exp za questy i tym samym mam byc w plecy ogolnie kilka lvl to troche szkoda...

Odnośnik do komentarza

Panowie, mi dopiero instaluje się Wiesiek i nie kumam za bardzo o co chodzi z tym bugiem dotyczącym expa. Chodzi o to, że aby przystąpić do niektórych questów musimy mieć odpowiedni poziom doświadczenia, a że nie nalicza nam expa, za wykonywanie zadań, nie możemy podnieść poziomu swojej postaci i pchnąć fabułu do przodu, tak? Dobrze rozumiem? Bo z tego co czytałem to ludzie mówili, że nie nalicza expa tylko w tych w zadaniach, które są przewidziane dla poziomu niższego niż, ten który mamy. Czyli z tego wniosek, że jeżeli będę wykonywał questy z poziomem tym samym co moja postać to powinno być wszystko ok? Bo teraz jak zaczynam przygode to nie wiem już czy mam wykonywac jakieś misje czy lepiej sobie tylko pozwiedzać okolicę i czekać na patch. Dzięki za wyjasnienie!

Odnośnik do komentarza

Gra ogólnie nie nalicza punktów za zadania mniejsze o 5-6 poziomów (czyli zaznaczone na szaro). Sam Glitch jest najbardziej uciążliwy w głównych zadaniach. Potrafi w ogóle za nie nie dawać expa, a z nich jest najczęściej najwięcej. Pechowcom potrafi też nie dawać w zadaniach pobocznych, ale od tego nie ma chyba zasady. Tak jest przynajmniej mniej więcej u mnie. Poprawcie mnie jeśli coś pomyliłem. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ten bug dziwny jest. Nie naliczało w misjach głównych np "Dorwać Juniora" ale za subquesty i zlecania juz dawało punkty a dzisiaj w ramach niespodzianki  za dotarcie do wysp (quest fabularny) naliczyło 350xp a za misje poboczna z Triss nie. Nieogarniam jak oni mogli to tak zyebać...

 Oni znaczy CDPR chyba tez tego nie ogarniaja stąd ten obsów z patchem albo hotfixem.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...