Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

Przychylam się do tej opinii, choć u części osób bug trochę bardziej eskaluje (nawet u mnie, gdy 6 kolejnych main questów, 3 kontrakty i jakieś 5 sub questów oznaczonych na zielono nie dało żadnego doświadczenia, za to 2-3 szare dały od 10 do 30 xp). Jeden ze znajomych dosłownie nie dostał nic od Novigradu do Skellige,  absolutne zero doświadczenia za ten tabun zleceń i quest chainów z miasta.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a jak nie ma problemu z exp skoro nawet sami redzi napisali. za zielone zlecenia powinien wpadac exp za szare nie ma nic bo mamy OL postac. Przyklad spis cudzoloznic robilem na 13tm quest jest na 11 nie dostalem nic. zroilem reset dostalem za czesc questa cos kolo 1000exp (dwa razy po 500 w czasie robienia za zagadanie z dwoma pierwszymi paniami) zrobilem jeszcze raz reset dostalem 500exp. Potem dorwac juniora - 0 exp. teraz zaczalem od nowa, w nowym sadzie mam normalnie za to kolega gra doszedl do gryfa i ma caly czas 1lvl... takze panowie nie tak jest skonstruowane przyznawanie punktow doswiadczenia tylko jest to najnormalniejszy bug po patchu 1.03

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No niestety zrobiłem juz wszystkie główne poboczne i zlecenia w Novigradzie i nie uzbierałem nawet 130xp żeby wbić kolejny poziom.W sumie wychodzi na to że wszystko z Novigradu dało mi jakieś 600 xp wliczajac partyjki w gwinta etc

 

Takie granie jest bez sensu i zabija frajde z grania..jednak poczekam na łatke.

Na Oniaka łatka dopiero po weekendzie noszkurrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffaffafaaa....

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Mam problem z kowalem w Novigradzie chciałem wykuć ulepszone miecze setu gryfa i lipa nigdzie jegomościa nie ma płatnerz, kupcy, zielarze są a kowal nawiał ma tak ktoś?

W południowo wschodniej częsci Oxenfurtu jest kowal kujący miecze z "wysmienitym" włącznie. Nie wiem jak z mistrzowskim bo ten kułem u kowalki w grodzie Barona.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W południowo wschodniej częsci Oxenfurtu jest kowal kujący miecze z "wysmienitym" włącznie. Nie wiem jak z mistrzowskim bo ten kułem u kowalki w grodzie Barona.

A questa który odblokowuje kowala na poziomie arcymistrzowskim dostajemy od kowala w "Kasztelu Wrońce".Wystarczy spytać się czy zna arcymistrza w kowalstwie.

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Nie moge znalezc ksiegarza Marcusa w jego ksiegarni w Novigradzie, a chcialem sie odkuc w karty.

Czekam pod sklepem, medytuje o roznych porach, ale nie ma go. Bug czy po prostu gdzies polazl? Sprawdź ktoś, czy na waszym savie on siedzi na swoim miejscu, pl0x, bo przez takie coś nie zdobędę wszystkich kart pewnie :/

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Macie problem z darmowymi DLC? Mi ich gra w ogóle nie widzi. Po instalacji nie mam nawet dodatkowego menu w grze z dodatkową zawartością. Nie wiem co jest grane :/ Pierwsze dwa DLC działają a ten ze strojem dla Yen i dodatkową misją - już nie.

Odnośnik do komentarza

W zadaniu "Dorwac Juniora" pojawil mi sie bug przez ktorego nie moglem ukonczyc misji fabularnej. Dokladnie chodzi o:

Ukryte drzwi na Arenie. Nie moglem wejsc w odpowiednia interakcje z pochodnia. Zamiast otworzyc za jej pomoca tajne przejscie Geralt ja podpalal.

. Musialem przez to cofnac jakies 4 h gry. Przeczytalem temat od poczatku i nie znalazlem wiecej tak ciezkich bledow (nie liczac problemu z expem). Czy sa jeszcze gdzies dalej w grze bledy totalnie uniemozliwiajace posuniecie fabuly do przodu?

Odnośnik do komentarza

Chyba mam buga w pobocznej misji "Rynsztunek szkoły żmii" w Białym Sadzie (ostatnia misja, która mi tam została). Odwiedziłem wcześniej kryptę i widocznie nie zbadałem jej dobrze, bo kiedy teraz tam wracam drzwi na dole są zamknięte, nie da się wejść i nie ma szans ich wyważyć znakiem. Miał ktoś z tym problem?

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Chyba mam buga w pobocznej misji "Rynsztunek szkoły żmii" w Białym Sadzie (ostatnia misja, która mi tam została). Odwiedziłem wcześniej kryptę i widocznie nie zbadałem jej dobrze, bo kiedy teraz tam wracam drzwi na dole są zamknięte, nie da się wejść i nie ma szans ich wyważyć znakiem. Miał ktoś z tym problem?

bug. drzwi na dole w czasie questa powinny się same otworzyć

Odnośnik do komentarza

Pamietajcie o tym, że nie zawsze po zakończeniu zadania dostaje się XP ogólnie, czasem po prostu w trakcie robienie dostajesz XP żeby pózniej po rozmowie z NPC i zakonczeniem danego questa nie otrzymać już punktów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...