Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

A ja z dostaje za questy znów, za juniora nie miałem ale za inne tak. Myślę, że to nie bug.

 

Tez tak mi sie zdaje. Jestem po pewnej wazniej misji fabularnej i level mi skoczyl z 24 do 29 ;)

To co? Radzicie dalej grać bez patcha? :frog:

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem nawet suteq czy to jest jakis bug czy po prostu ludzie sa zirytowani ze nie dostaja za wszystko expa. W sumie jakby za kazda (pipi)e dostawac doswiadczenie to juz w polowie czysczenia Velen Geralt byl by nie do zayebania. Ja wczoraj podgonilem watek glowny i mam 31lvl, a byly momenty ze nie dostawalem expa na poczatku ale po kilku questach nagle mi skoczylo o 5 lvl xDD

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No to chyba jednak zagram, ale za wątki z Triss nie dostałem żadnego expa. Trochę słabo. Trudno, za bardzo mnie ta gra ciśnie, żebym chyba ją odstawił. :P

Najbardziej po prostu boję się, że dojdę do momentu, w którym przez brak xp nie dam sobie rady. Jestem januszem w RPG mimo, że ograłem ich całkiem sporo, no ale jednak zawsze mam tę obawę. :(

Odnośnik do komentarza

Przec cala gre nie mialem takich problemow wiec mysle ze po prostu ten bug nie istnieje. Sa questy gdzie nie dostaje XP, potem ide na zlecenie wiedzmienskie, za jedno dostaje xp a za drugie juz nie. Potem watek glowny, na poczatku dostaje, potem nie, potem nagle slacze mi 5lvl i tak w kolko :P

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

W Velen szukając skarbów na mapie wskoczyłem do zatopionej łodzi z której już nie mogłem wyjść, dobrze że miałem własnego save'a pół godziny wcześniej bo kolejny był dobre kilka godzin wcześniej  :obama:

Miałem to samo, na szczęście save miałem przed chwilą. xD

Odnośnik do komentarza

Mogę również potwierdzić, że na 1.03 exp wpada bez problemu :) Po prostu nie z wszystkie questy, które są zielone i czerwone exp wpada, tak gra jest zaprojektowana. W patchu mają zrobić tak, że jakieś śladowe ilości po 5 expa mają wpadać nawet za szare questy, nie zmieni to jednak nic w ostatecznym rozrachunku po w takim wypadku nawet za 50 takich questów dostaniemy 250 xp, ot taka kosmetyczna zmiana, żeby gracze nie truli Redom, że to bug.

 

Jakiekolwiek istotne zmiany nie mogą mieć miejsca, ponieważ gdyby Geralt levelował za szybko, to wszystko okazałoby się zbyt łatwe, a tak 35 lvl to taki wyznacznik i za to jest też trofeum, dojdą dlc to zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza

Bug z xp jest i tutaj nawet nie ma co dyskutować. Oprócz buga są też źle rozpoznawane levele questów. Plik rewards.xml, który można było sprawdzić dzięki modowi do pc, wykazał, że jest pula questów, które są na dużo niższym levelu niż sugerowany w samej grze ( ten z Juniorem jest jednym z nich)

 

 

To już inna sprawa, to, że są różnice w xmlu z quest rewards w stosunku do poziomu questa w dzienniku nie oznacza, że nie jest to zamierzone posunięcie , modderzy mogą to tylko przypuszczać. System naliczania expa jest dużo bardziej skomplikowany, a ostatecznie robiąc questy poboczne i tak nie dostaniemy nic za szare questy jak będziemy z levelem za wysoko (przy obecnym buildzie gry).

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...