Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

znikajace formuly/przepisy caly czas nie naprawione. mialem smoczy sen podstawa teraz mi zniknela a najlepsze ze w alchemii jest wpis ze to ostatnio znaleziona formula. ps czy wpadaja tez ulepszone przepisy zanim wpadnie nam podstawowy bo mam dwa (jeden olej na zwierzeta drugi na petarde i nie wiem czy spadly mi tez podsatowe i nie znikly)..

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś Płotki dwie?

 

ja miałem, zagwizadałem i w pierwszej chwili nic sie nie stalo, zagwizdałem drugi raz i po chwili na mapce pojawiła sie jedna i zaraz potem druga, obie przyszły

 

 

miałem też krasnoluda i żebraka stojących pół metra nad ziemią

 

a wczoraj w czasie loadingu zawiesiło mi całą konsole kompletnie

 

 

ale mimo to nie mam żadnych pretensji, ze 100 godzin cudownej zabawy i nawet jeszcze nie pojechalem na skellige więc dużo przedemną.

to że czasem jest jakiś bug to dla mnie pikuś (być może jak bym miał jakieś chamskie bugi to bym marudził ale póki co mam szczęscie)

Odnośnik do komentarza

wczytywałem gre, przeleciał ten krótki filmik omawiający obecną sytuacje fabularną i gra przeszła do zwyklego ekranu ładowania. znaczek sie kręcił ale pasek zatrzymał sie na ok 30% i nie szedł dalej. poczekalem z minute albo dwie i nie ruszył sie o milimetr wiec nacisnalem PS button i wyszedlem do menu konsoli i probowalem zmaknąć gre, jednak nie chciała się zamknąć (kręciło się i myślało z pół minuty i nic). sprobowalem więc wyłączyć konsole ale też cos sie z(pipi)alo i nie chciala sie wyłączyć, coś tam probowalem klikać aż w końcu wróciło do wieśka i do ekranu ładowania - jednak już nic sie nie kręciło.

 

konsola kompletnie zamarła, przestały działać guziki, nie dalo sie wyjsc do menu, gy naciskałem power nic sie nie działo. poczekalem ze 2 minuty i nic - skończylo sie na tym że musialem wyjąć kabel z prądu

 

 

być może dało sie to lepiej rozwiązać ale nie znam sie na ps4 i nie wiedzialem co można innego zrobić skoro nic nie odpowiadało.

moze jest jakis sposob na twardy reset?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No jedyne schematy będą u kowala, jeżeli tam poznikały, a miałeś to bug. 

 No właśnie u kowala poznikały. Z ciekawości wgrałem save jakiś 20h wczesniej i tam poznikały mi mistrzowskie schematy na buty,spodnie i rękawice. 

Nie mam pojęcia czy da sie to jakoś ogarnąć bez wczytywania save na którym znalazłem pierwsze schematy. Znowu czekanie na patcha sie szykuje :(

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dziś przypadkiem odkryłem bug na nieskończony exp, średnio co 10 sekund wpada 50exp.

Przeszukałem neta i wczoraj już ktoś o tym pisał na innym forum - ale wrzucę jak to u mnie wygląda.

Nie śledzę tego tematu - więc nie wiem czy już ktoś o tym tutaj nie pisał.

 

 

 

quest nosi nazwę szlak bohaterów - przed rozpoczęciem zadania należy najpierw podnieść wstążkę na szczycie góry (która jest wymagana w queście) i robić to co na filmiku ;)

 

Odnośnik do komentarza

Panowie mam blad i nie moge ukonczyc questa "Ostatnie zyczenie" na Skellige

 

Gdy mamy poplynac lodka z Yennefer. Wsiadam do niej, podchodze do sterow i mam "x - chwyc za ster". Robie wszystko i nic, nie chce usiasc obok niej. Wczytalem wczesniejszego save'a i to samo...

 

 

Moze ktos pomoc? Mial Ktos cos takiego tez?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...