Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

Też za tego questa nie dostałem expa jak i za kilka innych. Jest tego jednak tyle, że przestałem zwracać uwagę. Chyba nie ma reguły. Za niektóre questy dostaje się expa, za inne nie. Boję się, żeby po patchu z naprawieniem expa nie zaczęły się jakies cyrki.

 

btw W quescie "kabaret" przed jego zakończeniem i spotkaniem się o umówionej porze włączyłem medytację. Kiedy Geralt skończył medytować ekran pociemniał i ujrzałem obracający się znaczek loadingu. Wczytywał się tak ponad 3 minuty bo zdążyłem zagotować wodę w czajniku i już miałem się w(pipi)ić i wyłączyć grę kiedy w końcu się załadowało.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

ja miałem mini buga

wzywam płotkę i nic sie nie dzieje w pierwszej chwili, gwiżdżę drugi raz i ... przybiegają dwie płotki xD

na szczęscie niczym negatywnym to nie skutkowało, na jedną wsiadłem a drugą olałem

 

 

 

i drugi bug.. nie wiem czy przypadkiem nie drugi raz to samo - kupiłem u zielarza przepis na ulepszoną  bombe lodową i nie mam jej w inventory alchemii:/

już wcześniej mialem podobną sytuacje - znalazłem w skrzyni przepis na bombe i nie było jej w inventory. nie pamiętam czy przypadkiem to nie była ta sama ulepszona bomba lodowa

ciekaw jestem o co chodzi - ktoś zdobył ulepszoną bombe lodową i ma ją poprawnie w menu alchemii?

Odnośnik do komentarza

Robiłem sobie bombe, nie pamietam jaka, mialem tez juz recke na ulepszona wersje. Zrobilem podstawowa, wyszedlem z menu alchemii, poszedlem do zielarza bo zabraklo mi skladnikow na ulepszenie. No i recka znikla.

Rozwaliłem bombe, zrobilem jeszcze raz podstawowa i nie wychodzac z menu od razu ulepszenie.

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Nie chce juz sie powtarzac ale musze zapytac.

 

Tera jak robie czy to zadanie poboczne czy glowne o powiedzmy 2-3 poziomy nizsze od mojego lvl - nie dostaje zadnego exp. Nic. Ani za poboczne ani teraz za glowne. Nawet jak wczesniej dostawalem po 10-20exp za te zolte wykrzykniki tak teraz tez nic. Nie wiem juz o co kaman... Aa i zeby bylo jasne, nie dostaje ani w trakcie questa ani na koniec. Zadne zadanie nie mialo poziomu nizszego niz o 4lvl od mojego... Tez Ktos cos takiego mial/ma?

 

Jestem w Novigradzie i wlasnie

Uwolnilem Jaska

.

Odnośnik do komentarza

Nie chce juz sie powtarzac ale musze zapytac.

 

Tera jak robie czy to zadanie poboczne czy glowne o powiedzmy 2-3 poziomy nizsze od mojego lvl - nie dostaje zadnego exp. Nic. Ani za poboczne ani teraz za glowne. Nawet jak wczesniej dostawalem po 10-20exp za te zolte wykrzykniki tak teraz tez nic. Nie wiem juz o co kaman... Aa i zeby bylo jasne, nie dostaje ani w trakcie questa ani na koniec. Zadne zadanie nie mialo poziomu nizszego niz o 4lvl od mojego... Tez Ktos cos takiego mial/ma?

 

Jestem w Novigradzie i wlasnie

Uwolnilem Jaska

.

Witaj w wielkiej i (nie)szczęśliwej rodzinie dotkniętych przez złego glitcha z ostatniego patcha.

Zasiądź z innymi przy ognisku i wyczekuj cierpliwie nowej łatki. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...