Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie probowales przypadkiem go męczyć w nocy? Juz pisalem wyzej ze niektorzy sprzedawccy w nocy nie pracują i nir ma interakcji. Trzeba pomedytowac do rana

Nope, dzień był (jakoś po 10:00). Normalnie napierdzielał młotem w kowadło i był w robocie. Po wgraniu loada dziś jest ta sama pora co wczoraj gdy skończyłem grać, więc po prostu siakiś bug.

 

Pewnie będą poprawiać wszystko na bieżąco - Fallout New Vegas był niegrywalny do czasu iluś tam łatek.

 

 

 

A może masz u niego zniżkę?

 

Z tego co widzę, to chyba nie - końskie juki "30" sprzedaje po 186 golda, więc tyle co u innych sklepikarzy. To co za łaska, że gnoja uratowałem od bandytów :(

 

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

No i ja trafiłem na pierwsze 2 bugi po 82 h grania. To już na skelliege czyli pewnie mniej przetestowana część.  Mam jednego druida z questem tzn wykrzyknikiem i nie chce ze mną gadać. A drugi błąd to koń którego nie mogłem przyzwać dopóki nie teleportowałem się w inną miejscówkę. Po całej wyspie z buta ganiałem bo gwizdanie nie działało. :D

Odnośnik do komentarza

Jestem piczką, jeśli chodzi tu o wyścigi (gram na PS4). Nie ogarniam tego ni hoolery i nie potrafię tego wygrać, bo klacz mi się klinuje, albo w galopie wyleci mi poza trasę, co oczywiście skazuje mnie na porażkę. Próbowałem kilkanaście razy i zawsze kończyło się tak samo. Krew mnie z tym zalewa.

 

Edit: Jednak udało mi się to ogarnąć.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

6 razy reloadowałem, znojomym też nie wypadało mimo powtórzeń (na PC również). W ogóle walka często jest delikatnie zglitchowana (Wyverna blokuje się na otoczeniu), można też ją na one-hita z kuszy ściągnąć. Może Redzi celowo nie dali dropu dla niej, chociaż pewnie bardziej prawdopodobny jest bug, gdyż reszta Wyvern bez problemu normalnie ma dropy (nawet ta biedna w klatce co była przedstawiana jako bazyliszek :D ).

Edit: Wykład o tym jak powstał ów "bazyliszek" też jest dobry xD

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Też nie mogę dokończyć "Brudnej forsy" (nie ma tego listu co powinien być) co wkurwia niesamowicie.

Podczas "Pokój Ciri" nie mogłem przez jakiś czas pogadać z Małgosią, dopiero jak wyszedłem z budynku i włączył się filmik z drugiego questa "Sprawy Rodzinne" to wtedy po nim wróciłem do kuchni i dziewczynka już stałą się rozmowna.

I jeszcze ze 2 razy miałem tak, że znalazłem/kupiłem schemat na coś niezłego i w menu ani w alchemii już tego nie uświadczyłem, przepadło w pizdu.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o Novigrad to ktos ogarnal zadanie poboczne "Tajemniczy handlarz"? Spotkalem malego goscia ktory zagadal mnie ze ma fajne towary, ale przechodzila straz i zmyl sie. Udalem sie w jego poszukiwaniu, ale w punkcie gdzie powininem uzyc zmyslow nic sie nie da zdzialac, nic kliknac ani nigdzie wejsc. Widze tylko przy jednej scianie kotwice, a przy drugiej jakies stoisko z towarem i drzwi do ktorych nie da sie wejsc. Cos zle robie czy to ewidentnie bug?

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o Novigrad to ktos ogarnal zadanie poboczne "Tajemniczy handlarz"? Spotkalem malego goscia ktory zagadal mnie ze ma fajne towary, ale przechodzila straz i zmyl sie. Udalem sie w jego poszukiwaniu, ale w punkcie gdzie powininem uzyc zmyslow nic sie nie da zdzialac, nic kliknac ani nigdzie wejsc. Widze tylko przy jednej scianie kotwice, a przy drugiej jakies stoisko z towarem i drzwi do ktorych nie da sie wejsc. Cos zle robie czy to ewidentnie bug?

Mam tak samo, do tego jak widać na innej platformie. No chyba, że obaj coś źle robimy.

Odnośnik do komentarza

No ja nie miałem w zasadzie żadnych bugów, gra ani razu też się nie wysypała przy graniu w gwinta, za to jak bug się pojawił to delikatnie mówiąc zniechęcający, sprawdziłem kilka dostępnych dla mnie questów (tych na zielono) i nic żadnego xp za zakończone zadania(Stosy Novigradu, Panie Lasu, questy od Triss i Potwór z Bagien).

Niestety najbliższy save mam ładnych kilkanaście godzin do tyłu, więc pozostaje mi czekać na patcha :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.