Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

Ilu ludzi tyle opinii. Ja na przykład kompletnie gubię się bez lock'a. Tak grałem od dnia premiery podstawki na najwyższym poziomie i już mam to we krwi. Z tego co poczytałem to nie jest to odosobniony problem, więc pewnie patch się wkrótce pojawi. Mi zaś zostaje pozwiedzanie świata i robienie jakiś łatwych pobocznych questów, bo na ciekawsze walki to dostaje kur@!$!@cy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja już sporo gram w KiW i jedyny bug jaki miałem to to, że po zabiciu jednej bruxy słońce zaczeło tak świecic, że nie dało się patrzeć w niebo, a cały świat był dużo jaśniejszy :dunno: nie wiem czy efekt zameirzony, ale po kimnieciu sie 1h problem zniknął ;)

 

Ogon płotki zawsze na swoim miejscu, żaden quest niezglitchowany, wszystko w jak najlepszym porządku 

 

wersja na X1 oczywiście 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Wlazlem do wiejskiej chaty, w ktorej leżało mnostwo bochnow chleba, sery, czosnek, tusza krolika, zeberka, kilkanaście kielbas. Zagaduje z chlopem siedzacym w srodku i tekst w stylu "panie, bieda tutaj, nie mam siły gadać, z głodu aż mdli".

 

Immersja runęła w sekundę :beksa:

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj po raz kolejny podszedłem do Wiedźmina 3 i... no nie daję rady! Ja chyba naprawdę coś robię nie tak, bo na przykład wszelkie "Soulsy" i "Bloodborny" przechodzę bez popity a tutaj dostaję lanie nawet na najniższym poziomie trudności! Nie mam sił tym bardziej, że po każdej takiej porażce po raz kolejny muszę oglądać ten długi ekran loadingu.

W dodatku ten cały interfejs ekwipunku jest mega nieintuicyjny. Poza tym poruszanie się Geraltem jest bardzo "ociężałe". Nie jest to gracja Lary Croft.

 

Chyba zacznę oglądać lets playe z tej gry bo ja naprawdę chyba robię coś źle!

Odnośnik do komentarza

Ustaw sterowanie na alternatywne, będzie się szybciej obracal.

 

Za pierwszym przejściem tez dostawalem w dupsko, ale wystarczy dobra taktyka i moje drugie podejscie (teraz w wersji GOTY) na 3. poziomie trudnosci jest banalne.

 

Szybkie combo, side step, podpalanie. Nie dawać się otoczyc. Ewentualnie aksji z daleka by przejąć wroga i sami się wybiją. Regularnie zakładaj Quen, szczegolnie z jego wersja alternatywna, ktora leczy przy obrywaniu.

 

Gdzie wiedzmina w ogole do Soulsow porównywać. Tam mialem You Died juz w menu glownym, a w wiesku nie padłem ani razu od rozpoczęcia.

 

Ekwipunek i tak sie diametralnie poprawil od czasu pierwotnej wersji. W koncu dodali sortowanie, podzial na subkategorie. Ideału nie ma, ale jest lepiej.

Odnośnik do komentarza

No a u mnie odwrotnie z kolei. Nawet głupie wilki w lesie mnie biją:).

Zaczynam myśleć, że może miecze mam "zepsute" i może potrzebują naprawy. Teraz jestem na zadaniu gdzie mam zabić wilkołaka w jaskini i "ni hu hu" nie daję rady. Mój mieczyk zadaje mikroskopijne obrażenia. Coś naprawdę robię nie tak. Chcę dać grze jeszcze szansę tak jak kiedyś dałem ją "Demon's Souls"  bo coś czuję, że jak już przebrnę przez te trudności to będzie to jeden z moich ulubionych tytułów.

Odnośnik do komentarza

Najedz w ekwipunku na miecze i obadaj ich stan (%). Lewy na ludzi i zwierzeta, prawy na potwory. Czesto o tym zapominalem z poczatku i walczylew zlym, dotego uszkodzonym. Aktualnie mam 29lvl i juz koncze gre w VELEN. Dodam, ze gram na drodze ku zagladzie i nie mam problemow z gra. Bajka. Trudno bylo do 8lvlu chyba. Nie poddawaj sie, bo giera rzadzia w tej generacji.

Odnośnik do komentarza

Ja tam wczoraj ukończyłem drugi raz KiW, a wiec sam Wiesiek i dodatki zrobiony dwukrotnie, splatynowany i zrobiony na 100% dla dlc. Co do trudności to na 4 poziomie tylko początek sprawiał problemy. Końcówka przy lvl 100 była powiedzmy spacerkiem po plazy;p co do glitchy to po tych wszystkich patchach jest o wiele wiele lepiej i chyba nie pamietam czy trafiłem na jakieś większe problemy przy drugim podejściu

Odnośnik do komentarza

Po polowaniu na Skrzekacza, wywabieniu go petardą z jaskini i ubiciu, quest sie konczy pozytywnie, ale jaskinia nadal jest "nieodwiedzona". Ikonka miejsca na mapie jest biała i w trybie zmysłów nadal widzę czerwony okrąg wroga, tam gdzie wczesniej siedział Skrzekacz/Kuroliszek.

 

Też tak macie? To jaskinia na wschód tuż koło kasztelu barona.

Odnośnik do komentarza

Chciałem sobie po raz kolejny skończyć drugi dodatek i tym samym dobić 100% w W3(100% w grze, nie osiągnięć, calka już mam) i kur.wa mam dosyć po 15 minutach. Po ostatnich patcha gra ma tyle bugów, że mnie szlag trafia. Płotka nie galopuje(trzeba wczytać save), Geralt nie wyjmuje broni(klawisze nie reagują, trzeba wczytać save), pojawiają się jakieś niewidzialne ściany, a pop-up tekstur jest tak ogromny, że strasznie razi w oczy(jak grałem na premierę to tego nie było). Masakra. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Lel, najnowszy pacz, wersja goty. Tuz przed wyscigiem konnym u Vegelbudów, nagle zaczal sie dodatkowy loading i przenioslo mnie pod wodę...pod Nowigradem. Ot utknalem zablokowany pod powierzchnią miasta i utonąłem.

 

Intredasting, drugi raz mi się nie udało powtórzyć buga.

Tez go miałem i wiele innych podobnych w podstawce. Na szczęście auto-save ratuje. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W Kaer Morhen podczas poszukiwania rynsztunku szkoły Wilka, napotkałem na truchło z mieczem o nazwie "Wyrzut Sumienia" oraz listem. Z tego co czytałem, to easter egg od CDP w przeprosinach za jakiś inny bug.

Tylko z tym mieczem wiąże się inny - można go zbierać, zasejwować, wgrać load i farmić bez końca. Loadingi w Kaer Mohren trwają parę sekund, więc kusi :(

Mam 10 mieczy i wyrzuty sumienia za exploita. Z drugiej strony, łatwa kasa :( Nie lubię takich gliczy.

Odnośnik do komentarza

W Kaer Morhen podczas poszukiwania rynsztunku szkoły Wilka, napotkałem na truchło z mieczem o nazwie "Wyrzut Sumienia" oraz listem. Z tego co czytałem, to easter egg od CDP w przeprosinach za jakiś inny bug.

 

Tylko z tym mieczem wiąże się inny - można go zbierać, zasejwować, wgrać load i farmić bez końca. Loadingi w Kaer Mohren trwają parę sekund, więc kusi :(

 

Mam 10 mieczy i wyrzuty sumienia za exploita. Z drugiej strony, łatwa kasa :( Nie lubię takich gliczy.

 

Wyrzut sumienia, za posiadanie 10 mieczy o nazwie Wyrzut sumienia. A może ten miecz specjalnie ma taki exploit, żeby niejako wymusić na graczu korzystanie z niego, by co bardziej delikatni mieli WYRZUTY SUMIENIA z posiadania wielu WYRZUTÓW SUMIENIA? :philosoraptor: :philosoraptor: :philosoraptor: :philosoraptor:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Też przy tym miałem bug ale inny. Po zebraniu listu i miecza nie dało się zebrać kryształu do teleportu co wiązało się z brakiem kompletu wiedźmińskiego rynsztunku. Nawet zebranie reszty części w Kaer Morhen miałem w zadaniu, że nie są zebrane. Aż pewnego dnia ni stąd ni zowąd kryształ się pojawił. Fuck logic.

Odnośnik do komentarza

Jestem na etapie wyboru, w który zestaw wiedzminski chce zainwestowac. No i zestaw Wilka mnie pod jednym wzgledem odrzuca - podobno dla zbudowania wariantu arcymistrzowskiego u wilka, nie trzeba wcale miec skladnika w postaci rynsztunku poprzedniego poziomu, tj wysmienity miecz, buty etc.

 

Do kazdego innego (kot, misiek etc) trzeba miec skompletowany kazdy level.

 

Albo to bug, albo ficzer, ale czym byłoby uzadadnione takie ułatwienie? Po prostu poczekam na mozliwosc zrobienia od razu arcywilka, a teraz zainwestuje w niedzwiedzia albo kota.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej mi się biegało kotem albo gryfem. Wilk też ok. Wszystko zależy jak grasz i jaki masz bulid postaci. Pod eliksiry i czary inny, pod walkę na miecze też choć tolerancja jest duża i każdy rynsztunek da się zastosować. Już nie mogę doczekać się świąt. Pierwszy raz ogram dodatki i znów wsiąknę w tą epickość na dobre :banderiobemi:

Nawet długie loadingi i Płotka z autyzmem nie zepsują mi tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...