Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

Natknąłem się na dwa kolejne bugi. Jeden to w queście "kolekcjoner"- nie ma w danym miejscu kolesia któremu można sprzedać ten obraz, czekalem kilka dni nawet wczytywalem i nic.. Kolejny to PAN dziedzina.. Po uwolnieniu grzebie cały czas w roślinach i nie można z nim zagadac.. Ktos też tak ma??

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

okej, poczytalem troche temat i nie natknalem sie na podobne bugi

Oba zwiazane z dodatkami ktore niedawno sciangalem

pierwszy to misja jak wilk z kotem co prawda udało mi się zaliczyć, ale

nie moglem zabic tego wiedzmina, kilka podejsa a typ zachowywal się jak znany wilkołak, darowanie zycia pomoglo zakonczyc quest

 

drugi to rynsztunek wilka w kaer morhen

nie mogę zdobyc drugiego krysztalu aby uruchomić portal w wierzy obserwacyjnej, jestem na tym rusztowaniu, krysztal lezy na polce ale zabrać go nie mogę

 

drugi nieaktualne, wczytałem gre ponownie i poszlo :)

Edytowane przez yab
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przez głupiego bug'a nie mogę skończyć gry. Nigdy więcej nie kupię gry od tych partaczy. Litry PRu, świetna gra, ale kompletnie niedorobiona. Napiszę im maila z prośbą o zwrot kasy. Pomyśleć, że mam ich akcje; partacze. 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Też jestem ciekaw co to za błąd.

 

Czekam kiedy wreszcie poprawią trofeum "Wild Rose Dethorned" na ps4. Już nie wiem ile razy zabijałem, ograbiałem lub nie, i nie wiem na ile sposobów te wszystkie obozowiskach;) Jedyne trofeum jakie mi brakuje;) Jednak znając szybkość działania Redów, to poprawią to przy następnym DLC:D

A co do tego to wypróbuj tą metodę:

http://www.trueachievements.com/a208375/wild-rose-dethorned-achievement.htm

Odnośnik do komentarza

Też jestem ciekaw co to za błąd.

 

Czekam kiedy wreszcie poprawią trofeum "Wild Rose Dethorned" na ps4. Już nie wiem ile razy zabijałem, ograbiałem lub nie, i nie wiem na ile sposobów te wszystkie obozowiskach;) Jedyne trofeum jakie mi brakuje;) Jednak znając szybkość działania Redów, to poprawią to przy następnym DLC:D

A co do tego to wypróbuj tą metodę:

http://www.trueachievements.com/a208375/wild-rose-dethorned-achievement.htm

 

Thx, spróbuje, dam znać czy się powiodło (zdaje się że nie próbowałem opcji z sprowadzaniem rycerzy jak najbliżej centrum obozu, chociaż sam już nie wiem;)) - ale to pewnie gdzieś za tydzień, teraz już czekam tylko na DLC do Bloodborne;)

Odnośnik do komentarza

Misja w której kanałami należy wyprowadzić Triss i innych czarowników z Novigradu. Dochodzę do pomieszczenia ze szczurami i... Te biegną w miejscu, są nieśmiertelne. Nic się nie da zrobić... Miałem nadzieje, że misję mogę po prostu potraktować jako poboczną... Do momentu w którym przyszło mi wrócić po Triss w następstwie odczarowania Umy...

 

Odnośnik do komentarza

ale dlaczego nie mozesz jej skonczyc?

 

zresztą chyba wiem o co chodzi z tymi szczurami, bo tez cos takiego kiedys mialem. u mnie to wygladalo tak, ze musialem się wrócić po triss az do samego początku, bo ona mi zostala w pomieszczeniu ze wsystkimi czarodziejami i gdy juz przeszlismy przezz te kanaly razem, szczury poprzebiegaly na drugą stronke, wlaczyla sie miedzy triss i geraltem krotka rozmowa o nich i kraty mozna bylo otworzyc. 

 

jesli natomiast masz tak, ze triss caly czas jest u twojego boku to troche lipa. sprobój wczytac jakis wczesniejszy zapis podczas tej misji jesli go masz, to wtedy powinno ruszyc.

 

jesli nie masz takiego zapisu, to sam sobie to zapieprzyles :P

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

kanały musisz przemierzać z nią, zeby mieć postęp w quescie. wystarczy ze po nią wrocisz i do niej zagadasz, albo pokręcisz się troche koło nieji znowu wejdziesz do kanałów. jak uslyszysz od nie cos w stylu "dziękuje, ze nam pomagasz" i zobaczysz ze za tobą idzie to znaczy ze dopieriero zacząłeś robić ten quest prawidłowo.

Odnośnik do komentarza

Forumku, postanowiłem zacząć grę na NG+ na poziomie Droga ku Zagładzie. Postać jest na 36 levelu, nieźle dopasiona, ale problem jest taki, że utopce na samym początku gry mam oznaczone czaszką i kładą mnie na strzał. Czy to bug czy poziom rzeczywiście jest tak wymagający?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...