Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde blade... dopadł mnie glitch z trofeum "Bicz boży".

Oczyściłem wszystkie obozowiska, medytowałem też aby sprawdzić czy jakiś rycerz się nie respownuje.

 

Chyba nie pozostaje mi nic innego jak poczekać z savem na kolejne poprawki ;/

U mnie osiągnięcie wpadło w momencie kiedy nie plądrowałem skrzynek. Po prostu wyczyściłem obozy z zakonników.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Nie wpada mi trofeum woodland spirit za przejscie zadania w sercu lasu

kontrakt na leszego. Skumalem sie ze svenem, prawilnie zaje.balem leszego i nic. Wtf?

 

Spróbuj wczytać jakiś wcześniejszy zapis (jeśli masz) i przejść drugą metodą.

@Kondeer no nie bo za posluchanie dziada Haralda nie wpada.

@Froncz wszystko zrobiles dobrze czyli zrobiles po Svenego mysli i ubiles potwora a dlaczego Ci nie wpadlo to pewnie nowy po patchu bug?

Tego questa masz teraz odfajkowanego?

Odnośnik do komentarza

juz wpadlo, dzieki. Tak, ogolnie wszystko zrobilem dobrze i aczik po prostu nie wpadał. Olałem questa, zrobiłem parę innych i zdobyłem inne acziki, zrobiłem questa znowu i zadziałało. Takze profilaktycznie proponuje zwracac uwage czy trofea/acziki story-based i te zwiazane z niektorymi zleceniami wpadają.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do posiadaczy Wiedźmina na XO. Zainstalowałem 16 bezpłatnych DLC - z poziomu konsoli jest ich faktycznie 16 - po wejściu w opcje gry mam komplet 16 kafelków. Kiedy jednak uruchamiam grę i w menu głównym wchodzę w zainstalowane dodatki na liście mam ich tylko 15 - brakuje mi alternatywnego wyglądu Ciri. Czy ktoś z posiadaczy Wiedźmina na XO może sprawdzić jak to wygląda u niego?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość kufir

Tez tak macie że czasami oskryptowane dialogi ni jak się mają do tego co się dzieje w grze ?

 

Np.

Ogoliłem sobie brodę zanim powędrowałem na Stype na Skelige, ładnie się ubrałem i lece na "impreze"

Spotykam Yen a ta mi mówi "Skąd pomysł na tą brode" i "że jest mi do twarzy w niej "

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

licznika nigdy nie naprawili na ps4 - od zawsze nabija godziny jesli konsola jest w trybie uspienia, a po 1.20 juz calkiem mu odwalilo bo mam wg niego cale 40min spedzone z gra xDDD

 

co do bugow - czasem freezy w miastach wynikajace nie tyle z niewyrabiania silnika co doczytywania npc, gdy dostalem exp po jednej misji informacja o tym na ekranie byla cala czas, dopiero reset gry pomogl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...