Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa. W środę po instalacji dodatku zrobiłem rebuild database, pograłem trzy czy cztery godziny i było wszystko cacy. Dzisiaj sypał się glicz na gliczu - Płotka nie chciała biec, ciała przeciwników po zabójstwie zostawały w powietrzu, ikony interfesju znikały w losowy sposób, Geralt zachowywał się jak paralityk z padaczką... Zobaczę, co czeka mnie dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Chlopaki to po co gracie teraz ? Po co się gdzieś tam irytować że coś nie działa ?

Poczekać miesiać dwa aż naprawią, a w dodatku cena produktu będzie niższa i będziecie się cieszczyć grą.

 

Przecież to nie logiczne co robicie a później wywalacie swoje żale na forum,

Odnośnik do komentarza

Do poprawy zbroja Mantikory w wersji na NG+. Nie wiem kto wpadł na pomysł wrzucenia na nią kolczugi jeszcze uyebanej jakimś gównem. Mam nadzieję, że dodadzą normalną wersję.

 

Co do "normalnych" bugów. W trakcie treningu przed turniejem rycerskim, nie mogłem w ogóle płotką ruszyć. Zbroja Żmii na stojaku na zbroję robi się czerwona, a Teigr na wieszaku na broń powoduje, że nad wieszakiem pojawia się pochwa na miecz.

Odnośnik do komentarza

U mnie płotka również stała w miejscu, dobrze że podczas właściwej konkurencji wszystko śmigało.

 

Odnośnie innej konkurencji - w bitwie 5vs5 wasi kompani też popadali jak muchy co kończyło się walka 1vs5?

 

Dość często mam problem z całkowitym brakiem npc w mieście, zazwyczaj dopiero reload gry pomaga.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

kiedy nowy patch?

 

gram sobie od nowa i powiem, że podoba mi się poprawa framerate'u i chyba nawet grafy, nowe menu ekwipunku też na plus, niektóre sekwencje w grze już tak nie mulą, ale znowu bugi:

- Płotce ucina ogon,

- zdarza się, że muzyka, część ścieżek dialogowych i efektów dźwiękowych się nie odpala, co leczy wczytywanie sejwa z menu konsoli, ale też nie zawsze,

- szczątki zgnilców po wybuchu lewitują w powietrzu,

 

pewnie będzie tego więcej

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

kefir ma rację. Po co chłopaki grac na premierę jak zwierzęta lepiej poczekać rok na goty edition załatane.

 

No właśnie po to :

 

Płotce ucina ogon,

- zdarza się, że muzyka, część ścieżek dialogowych i efektów dźwiękowych się nie odpala, co leczy wczytywanie sejwa z menu konsoli, ale też nie zawsze,

- szczątki zgnilców po wybuchu lewitują w powietrzu,

 

pewnie będzie tego więcej"

 

Odnośnik do komentarza

słuchajcie, niegodziwcy

nie godzi się lękać maluczkich, zejdzie z drogi występku, a bansai was poniecha

 

No jak sie pojawi raport na tablicy ogloszen to od razu biore moj srebrny panel moderatora i ide zabijac, a jak nasmaruje olejem zeby lepiej weszlo to juz w ogole bedzie pozamiatane.

 

A co do gliczy, to po turnieju rycerskim nie dosc ze nie moge lockowac sie na wrogow, nie moge uzywac stolu alchemicznego w 'curvo' bianco to na dodatek plotka mi wylysiala, musze teraz na nia zakladac kolczuge na cale cialo zeby mi sie to w oczy nie rzucalo. Radze robic ten quest na samym koncu, wielu ludziom sie cos przez niego psuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...