Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Bugi, Glitche i "Bul" Dupy


Rekomendowane odpowiedzi

Jest mi w stanie ktos wylozyc co nie tak robie przy probie zdobycia trofeum Master Marksman? Wbijam na diabli dol, sciagam gosci licze tylko te headshoty przy ktorych ekran zatrzesie (swoja droga detekcja kolizji kosmos, centralnie trzeba w czolo kazdemu celowac inaczej nie zalicza, juz nie wspomne o strzalach w kaptur w sam srodek glowy), jak sie goscie skoncza lece do wyzimi i spowrotem. Mam juz nabite ok 70 headshotow z kuszy i trofeum dalej nie wpadlo a przyznam szczerze ze to pierwsze (i przedostatnie do zdobycia w ogole) ktore mnie doprowadza do bialej goraczki ;)

Nie możesz osłabiać ich mieczem, liczą się tylko te headshoty, które zaliczysz samą kuszą. Robiłem ten sam błąd najpierw osłabiałem ich igni, a później strzelałem z kuszy, i się denerwowałem dlaczego mi hs nie wpadają. Później poszperałem na necie i okazuje się że trzeba ich zlać 100% z kuszy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jest mi w stanie ktos wylozyc co nie tak robie przy probie zdobycia trofeum Master Marksman? Wbijam na diabli dol, sciagam gosci licze tylko te headshoty przy ktorych ekran zatrzesie (swoja droga detekcja kolizji kosmos, centralnie trzeba w czolo kazdemu celowac inaczej nie zalicza, juz nie wspomne o strzalach w kaptur w sam srodek glowy), jak sie goscie skoncza lece do wyzimi i spowrotem. Mam juz nabite ok 70 headshotow z kuszy i trofeum dalej nie wpadlo a przyznam szczerze ze to pierwsze (i przedostatnie do zdobycia w ogole) ktore mnie doprowadza do bialej goraczki ;)

Nie możesz osłabiać ich mieczem, liczą się tylko te headshoty, które zaliczysz samą kuszą. Robiłem ten sam błąd najpierw osłabiałem ich igni, a później strzelałem z kuszy, i się denerwowałem dlaczego mi hs nie wpadają. Później poszperałem na necie i okazuje się że trzeba ich zlać 100% z kuszy.

 

 

Nie zgodzę się z Tobą Kondeer ponieważ ja robiłem to tak, że uderzałem 3x mieczem w koleżkę (robiłem to w tej lokacji bandytów w takim dole w Velen) i potem ostatnie ~10% dobijałem kuszą. Zwróć uwagę na to drżenie oraz specyficzny dźwięk kiedy zrobisz KOŃCZĄCEGO headshota. 

 

Platynę mam od dawna - może coś ostatnie patche zmieniły więc jeżeli tak to nie wypowiadam się. Ja wbiłem platynę na wersji 1.04

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze dodam od siebie, że nie wku...aj się jeżeli według Twoich obliczeń trofeum już powinno wpaść. Ja naliczałem już 58 takich idealnych headshotów (w człowieka, dobijający strzał, drżenie ekranu = wszystkie okoliczności za tym przemawiające, że jest dobrze) a trofeum nadal nie było. 

 

Wpadło chyba za 60-64 jak sam liczyłem - czemu? No idea :D

 

EDIT: Jeszcze mogę Ci podpowiedzieć, że osoba którą atakujesz NIE MOŻE mieć na sobie żadnego efektu!!! (krwawienie zatrucie) To ważne!

Edytowane przez Sobies
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki, wlasnie wpadlo, zdarzylem juz dobic kolejne i platynka jest.

 

Dokladnie tak jak mowisz czysta loteria, wpadla mi przy ok 80 "idealnym" headshocie, drugie najglupsze trofeum obok bitw kogutow ze Sleeping Dogs ;P

 

E: a widzisz, moze temu mi troche odpadlo bo na poczatku uzywalem beltow ktore wywoluja krwawienie (robilem bezposrednio po innym trofeum).

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Ten trofek jest do dupy. Ja robiłem to w Diablim Dole, na początku osłabiałem, później już nie. Używałem różnych bełtów i różne były efekty. W każdy razie tam można ich dość bezkarnie łoić, bo wystarczy ich najpierw sprowokować do ataku, a później cofnąć się za bramę - chłopki mają niewidzialną barierę, niczym pies, któremu nagle otworzą bramę na posesji - nie wychodzą poza granice swoich włości - można bezkarnie sadzić im headshoty.

Detekcja kolizji jest skopana, nawet jak pad zawibruje itp. Ja już nawet przestałem liczyć, bo pewnie zrobiłem dwukrotność wymaganej liczby - trzeba po prostu zabijać i czekać na pucharek - "cierpliwość jest cnotą" :)

Odnośnik do komentarza

Po ostatnim patchu przestała mi przygrywać muzyka gdy zapauzuję grę lub wejdę w ekwipunek. Po ponownym powrocie go gry dalej jest cisza przez około 10 minut.

Tez tak macie? 

 

Tak, też mi się z dwa razy zdarzyło, ale kiedy przeszedłem do kolejnej lokacji lub rozpocząłem walkę muzyka się z powrotem załączała i było już wszystko ok. 

Odnośnik do komentarza

Przechodzę po raz 2 (new game + ) Przed wyścigiem konnym, zbyt długo gra się wczytywała. Gdy się już wczytał wyścig to się okazało że znalazłem się w wodzie :D !!! Pływam sobie i pojawia się komunikat że nie jestem na trasie :D Wczytałem zapis. Był już w miarę normalny wyścig, a to dlatego że w pewnym miejscu, gra "zwolniła" i w moją stronę poleciało 5 beczek :D, na szczęście "zwolnienie" trwało chwilę i wyścig można było dokończyć :)

Odnośnik do komentarza

Tylko odinstalowanie dodatku wiąże się chyba z wywaleniem całego obrazu gry z dysku.

Potem znowu trzeba ściągać patche, dodatki itp., a trochę toto waży :/

 

 

nie wspominam już, ze po takim manewrze możesz mieć problem ze wczytaniem zapisu.

 

niektórzym nawet z forum redów przytrafiało się to wówczas, gdy mieli zainstalowane dodatki w innej kolejnosci niz poprzednio lub gdy zmienili region konsoli :) ja bym nie ryzykowal

 

@popa: z tymi beczkami to jest celowa zagrywka :)

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

 

Tylko odinstalowanie dodatku wiąże się chyba z wywaleniem całego obrazu gry z dysku.

Potem znowu trzeba ściągać patche, dodatki itp., a trochę toto waży :/

 

 

nie wspominam już, ze po takim manewrze możesz mieć problem ze wczytaniem zapisu.

 

niektórzym nawet z forum redów przytrafiało się to wówczas, gdy mieli zainstalowane dodatki w innej kolejnosci niz poprzednio lub gdy zmienili region konsoli :) ja bym nie ryzykowal

 

@popa: z tymi beczkami to jest celowa zagrywka :)

 

:) Po tym jak zamiast wyścigu wczytało mi się "nurkowanie", myślałem że to kolejny błąd :)

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

Trochę lipa, bo z tą muzyką jest coraz gorzej.

Teraz grałem ponad godzinę i muzyka się nie załączyła :/

 

Oczywiście mam na myśli "wolną rozgrywkę", bo jak załącza się jakaś scenka fabularna, to muzyka przygrywa. 

 

Brudną płytę można wykluczyć, bo jest jak nowa, a po za tym gra przecież cały czas idzie z HDD. Tylko podczas uruchomiania gry napęd chwilkę pracuje.

Odnośnik do komentarza

na patchu 1.10 nie mogę zrobić zadania  DLC ze świniami we wsi Sworoń, załącza się walka przy pieczonym świniaku, a typy stoja nieruchomo i mają czarne paski hp, nic im nie można zrobić

 

czy skasowanie DLC i ponowne ściągnięcie coś zmieni?

 

ponadto zauważyłem, że niekiedy muzyka z danego obszaru się zapętla i trzeba ponownie wczytać zapis, żeby podkład wrocił do normy

 

kiedy 1.11?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...