Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do tych, którzy odwiedzili kryptę 81

 

 

Chodząc po tej krypcie i rozmawiając z jej mieszkańcami można się dowiedzieć, ze nie sa do końca zadowoleni z nowej zarządczyni (wszyscy narzekają na duzo pracy i niektórym nie podoba się to, że krypta otwiera się na mieszkańców wspólnoty). Taka sytuacja aż się prosi o jakiś quest, w którym bedziemy mieli możliwość wpłynięcia na odsunięcie zarządcy od władzy. Natomiast żaden podobny quest mi się nie aktywuje a rozmawiałem chyba już ze wszystkimi. Jedyne zadanie jakie miałęm do wykonanania w tej krypcie to opowiedzenie bachorom ze szkoły o swoich przygodach. To wszystko. Przegapiłem coś czy po prostu te krypty w tej części gry są tak słabe?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ktoś zrobił wszytskie zadania dla "minet"menów? chyba z 20 wioche odbijam i czyszcze jakieś ruiny i końca nie widać, mam troche tego dosyć bo to nudne xd żeby sie nie okazało że to generujące się w kółko questy jak w skyrimie.

mam tez buga z zadaniem, nie moge oddać questu bo postac nie chce o nim gadać ;/ własnie wpadlem do BoS i też nie mogę zrobić zadania xd bo latacz sie buguje i nie chce lecieć w miejsce zadania xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ja praktycznie w ogóle tego lootu nie zbieram, bo dla mnie to jakieś śmieci. Może później będą jakieś lepsze przedmioty, ale obecnie to bida, a i tak mam ponad 2k kapsli. 

 

Teraz udam się tam gdzie Bizon znalazłeś ten armor, bo przydałby mi się. :P

Odnośnik do komentarza

Ja łażę teraz w ciuchach strażnika DC, nawet niezłe są na tę chwilę. W sumie zdobyłem je przypadkiem, bo uciekałem przez legendarną muchą, trochę za mocną wówczas na moją postać i pomyślałem, że pomogą mi ją ubić. Była to niezła decyzja, chociaż strażnicy by się ze mną nie zgodzili.

Odnośnik do komentarza

Ja z tego lootu wycisnalem an chwile obecna 17k kapsli, z questow i sprzedazy smieci, ile sie da to pakuje na siebie i kompana i do sklepu kilka razy. Do modowania armorow i broni potrzebne jest duzo junku, trzeba jednak mocno zbierac wszystko co sie da, glownie aluminium, adhesive w tape lub wonderglues. leather armory po raidersach do rozbiorki aby miec duzo leather.

Odnośnik do komentarza

Serio, żal mi takich ludzi.

 

A graj sobie, karwa Co mi do tego. Ja mówię, że nie wydam na to 250zł i tyle, załatają, poprawią framerate to wtedy kupie. 

 

Rozumiem, że na ps4 nie ma żadnych ostatnio większych premier, więc trzeba się rzucać na wszystko niczym wygłodniały cygań na złoto, ale nie pisz o innych w taki sposób skoro wybrali inaczej.

 

Fajnie, że się jaracie Falloutem, dobrze że wam się podoba, nie twierdzę że to zła gra, ale w obecnym stanie wiele osób w to grać nie zamierza i basta...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Zbuduj generator, połącz kablami z urzadzeniami, które tego wymagają.

Kur.wa poje.bało mi się, chodziło mi o elektronikę. :P

 

 

Circuit pozyskasz z Circuit boardow i military grade circuit boardow - wszelakie wiezyczki, roboty a takze mozna to znalezc glownie w bazach militarnych lub innych kompleksach naukowych podczas lootowania. Roboty i wiezyczki to najszybszy sposob aby sobie tego nazbierac.

Warto tez zajrzec do klsepu w Damond city, Bunker hill oraz goodneibhor i u sprzedawcy przejrzec jego junk i zobaczysz jakie materialy wchodza w sklad normalnego przedmiotu i wtedy bedzie ci sie latwiej zbierac konkretne przedmioty aby z nich wyciagnac elementy.

Odnośnik do komentarza

Bizon, w którą stronę trzeba się udać od krypty, żeby trafić na tych typów z Combat Armorami, o których pisałeś? Na południe? 

 

Bo kojarzę tę fabrykę puszek czy czegoś tam, ale jak szukałem na mapie to coś nie mogłem tego znaleźć. :/

Odnośnik do komentarza

SuperMutanci krzyczą że my ludzie jesteśmy słabi a oni są przyszłością  :yao: a tak w ogóle to Super Mutanci dostarczają niezłej beki, polecam zakraść się do grupki żeby posłuchać ich rozmów. OMG 

 

Ja w ogóle chyle czoło przed Bethesdą za rozmowy bandytów czy supermutków w tej części. Nawet takie głupie schowanie sie przed nimi i ich rozmowy kiedy nie znają twojej lokalizacji i jeden na wy(pipi)ce oznajmia że idzie spać a drugi go ciśnie od debili, że wróg moze być gdzieś w poblizu a ten chce spać xd

Odnośnik do komentarza

Bizon, w którą stronę trzeba się udać od krypty, żeby trafić na tych typów z Combat Armorami, o których pisałeś? Na południe? 

 

Bo kojarzę tę fabrykę puszek czy czegoś tam, ale jak szukałem na mapie to coś nie mogłem tego znaleźć. :/

 

Fallout-4_20151110141924.jpg

 

 

Prawy gorny rog mapy a fabryka konserw jest jeszcze dalej na ym malutkim polwyspie w prawym gornym rogu, dokladnie prosto w gore od ikonki magicznej czapki

Czy zna ktoś patent na psa który zaciął się schodach koło fabryki corveya, i został wysłany do bazy wypadaowej? Nigdzie go nie mogę odnaleźć?

 

Jezeli odeslales psa do ktoregos ze settlement, to on tam bedzie. NPC followers nie uzywaja fast travel wiec daj psu ze 2-3 dni az dojdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...