Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

23 lvl i moj noz Kremvh's Tooth juz kosi za 51 plus truje i powoduje krwawienie :)

Jednak cos sie zwiesilo i nie moge dokonczyc questu Destroy the eggs clutches. 2 jajka zjadlem bo nie moglem rozwalic nozem i nie zalicza mi questa tzn nie pojawia sie krolowa. Cofanie save'a nie pomaga. A nie chce cofac duzo wczesniej. Chyba bede zmuszony odpuscic tego questa.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś zrobił osiągnięcie Serce Ludu ? Tylko to mi brakuje, a 30 tys na sklepy nie mam, i chyba nigdy mieć nie będę.

Zrobiłem kilka sklepów z całego hajsu jakiego miałem, wszystkie są z ogólnym zaopatrzeniem, 4 ludzi dałem na farmę, reszte na sklepy.

Tyle że to zadowolenie nie rośnie, jest 80 i strzałka do góry, ale kimam nawet kilka dni to nadal jest 80 i strzałka do góry :/

A z tym wymogiem że musi być osada duża, to jest jakaś przesada, dałem w pizdu obiektów a pasek wielkości ani nie drgnął.

Chyba odpuszczę sobie to trofeum.

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Po przejsciu gry i dobiciu do 50 lvl to moge powiedziec, ze jakiekolwiek perki odnosnei zbieractwa ussr sa zbedne i szkoda na nie punktu. Ponad 300 bobby pins, ponad 250 stimpakow, ponad 100 z wiekszosci chemii a to wszystko bez zbieractwa i kupowania. U npc chemii nie kupuje, barteruje wszystko na ammo. Stuffu moim zdaniem jest az za duzo w calej grze grajac na very hard.

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tymi frakcjami? Po trofeach widzę, ze można dolaczyc do trzech, minutemanow, bractwa stali i trasy. Można dolaczyc do wszystkich? Na początku dolaczylem do tych pierwszych i sie boje, ze może mi sie zablokować dostęp do trasy. Teraz jadę z misjami bractwa stali i sie zastanawiam, czy po wbiciu trofeów będę musial wczytać wcześniejszy save

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no nie do końca, frakcje w grze to minutmani, bractwo stali, trasa oraz instytut. spoiler dotyczący endingu

minutmani nie biorą udziału w finalnym rozwiązaniu akcji, trzymałem z instytutem, to tylko bractwo i trasa zostali rozbici

 

Odnośnik do komentarza

Moj sztylet juz bije za 67 plus truje i powoduje krwawienie. Przed chwila ciachalem mutantow jak ta ''lala'' :Coolface:

 

Wszystko idzie dobrze, ostatnia misja zaliczyla sie sama po jakims czasie, a balem sie ze glitch nie pozwoli mi jej ukonczyc.

Jak tam u was?

 

A Betty spiewala o mnie.. :Coolface: Za(pipi)isty kawalek.

 

c6IQqGq.jpg?2

Q34XvOt.jpg

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Gdzie jest Piper? Chce ją przelecieć. Mam dla niej sukienkę, butelkę winą, a jak nie zechce to zastrzyk usypiający. XD Ale nie ma jej w Diamond City Market. 

 

A druga sprawa to coś się stało i nie wiem co, że mój Pipboy stał się większy, czytelniejszy. Po lewej to jak wyglądał przed tajemniczym zdarzeniem i po prawej jak wygląda obecnie.

 

Od razu widać że jest większe zbliżenie na ekran i widać tylko kawałek palca. Nie wiem jak to się stało ale jest OK bo mam wyraźniejszą mapę. 

 

Fallout_4_20151117001044.jpg  Fallout_4_20151123160506.jpg

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

pipboja można powiększyć (przybliżyć) którymś przyciskiem, chyba touchpadem (tym którym sie zmienia kamere o ile dobrze pamiętam)

 

a piper spotkałem w diamond city w jej redakcji, nie wiem czemu miało by jej tam nie być (a w ogole to pierwszy raz ją spotkałem przed bramą do miasta jak tam podszedłem i była scenka że kłóciła sie przez interkom- może musisz uruchomić tą scene jesli jeszcze w ogole nigdy nie widziałeś piper)

 

sądząc że masz 77lvl to pewnie już ją jednak spotkałes, najwyraźniej wysłałeś ją do jakiegoś miasteczka albo coś tego typu, ja bym obczaił obozowiska które możesz nadzorować

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W ramach podsumowania moge powiedziec, ze F4 bije MGS5 i to mocno. Gra dostarcza nam zupelnie wiecej sensownego contentu poczawszy od lokacji, craftingu, ilosci mniejszych questow, funu z eksploracji i w koncu normalnego uddziwkowienia (nie mowie o przebojach z radia).

 

Mniej obiecywania = mniejszy zawod i wiadomo czego bylo sie spodziewac. MGS5 znacznie bardziej przehajpowany a w grze wyszlo, ze niedorobiony nawet do konca.

Tu mamy slaba grafe, slabe story ale calosc jest bardzo miodna, nie ma juz eksploracji kilometrow tuneli metra, jest mnostwo ciekawych miejscowek, mnosto mniejszych questow (pomijam shit powtorkowy). Jak na Bethesde, to jest dobrze, daje takie 8-/10 bo jednak gra daje mi wiecej funu, mim oze jestem ortodoksem F1 i F2 i serii MGS.


Pipboya powieksza sie prawym przyciskiem myszy.


Gdzie jest Piper? Chce ją przelecieć. Mam dla niej sukienkę, butelkę winą, a jak nie zechce to zastrzyk usypiający. XD Ale nie ma jej w Diamond City Market. 

 

A druga sprawa to coś się stało i nie wiem co, że mój Pipboy stał się większy, czytelniejszy. Po lewej to jak wyglądał przed tajemniczym zdarzeniem i po prawej jak wygląda obecnie.

 

Od razu widać że jest większe zbliżenie na ekran i widać tylko kawałek palca. Nie wiem jak to się stało ale jest OK bo mam wyraźniejszą mapę. 

 

Fallout_4_20151117001044.jpg  Fallout_4_20151123160506.jpg


Piper powinna byc w swoim domu lub szlajac sie po markecie, jesli ja wczesniej werbowales to w takim razie jest w ktoryms settlemencie.

Odnośnik do komentarza

Dobra, nie powiem wczoraj od czasu Wiesia 3 przeżyłem efekt "WOW". Nigdy bym nie pomyślał, że to zdarzy się w Falloucie z którego jestem ogólnie zawiedziony i mnie zaczyna nudzić.

 

A jednak wczoraj po raz pierwszy poszedłem na południowy wschód (Morze Blasku). OOOOOOO CURVA!!! Co to za miejscówka jest to ja nawet nie...Tak srogiego klimatu już dawno nigdzie nie doświadczyłem. Cały czas po cichu przemierzałem te pustkowia z snajpą i obczajałem czy nie ma Deathclawa niedaleko. Dodatkowo ta pogoda, te błyski :banderas: Na dobrych słuchawkach to chyba bym padł na zawał.

 

To jednak i tak jest nic. Obesrany już po same pachy i wystraszony wciskając co jakieś 10 kroków quick save widzę żywych ludzi (O FAK!)

 

Opuszczony kościół na tych pustkowiach :banderas:

 

I dzięki temu miejscu znów mój hype na granie wzrósł o 100%, bo już naprawdę usypiałem w tej grze.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj też odpaliłem grę po raz pierwszy no i co tu dużo mówić gra wygląda po prostu biednie/śmiesznie ale o z tego ;) Dawno nic mnie tak od pierwszych minut nie wciągnęło, nie wiem jak oni to zrobili albo czy to po prostu sentyment do fallouta ale gra się mega przyjemnie. Jak ktoś miał podobne obawy jak ja że F4 okaże się totalnym crapem to polecam jednak dać jej szansę.

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwość przenieść osadników z całej mapy w jedno miejsce np w Sanktuarium? Czy konieczne jest rozbudowywanie tych małych pipidówek w których mieszkają dwie, trzy osoby?

W trybie warsztatu zaznacz osadnika i wybierz "Ruch", na PS4 to jest chyba kwadrat. I pamiętaj że maksymalna ilość osadników w 1 osadzie to 10+ilość charyzmy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...