Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

te zegarki leza po prostu do lootowania w pomieszczeniach, zwykle w jakis lepiej zachowanych kompleksach i bazach


sprawdz szpitale, arcjet, parsons asylum, dom spokojnej starosci w dol do parsons asylum, generalnie tych budzikow troche jest do zebrania

 

ale jesli konkretnie potrzebujesz nuclear material, glass i aluminium, to tagnij je sobie lupą i wtedy przy lootowaniu bedziesz mial zaznaczone inne materialy w ktorych to jest

 

alluminium, spring i nuclear material jest mnostwo wszedzie tak naprawde

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Czy ktos moze znalazł, albo kupil taki budzik? Jezeli tak to prosilbym o lokacje, lub sklep w ktorym to znalezliscie\kupiliście.

http://fallout.wikia.com/wiki/Alarm_clock

Sanktuarium xd w domach o ile nie zmieliłeś już wszystkiego na złom.

W szpitalach Medford Memorial Hospital. przy łóżkach pacjentów. warto też zbierac "ukłądy scalone" i "bioscany" (dropią z robotów wariantów mr handy) upewnijcie sie ze macie ze 3 sztuki, podziękujecie mi później jak pchniecie fabułę do przodu. zaoszczedzicie sporo latania, chyba ze lubicie :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nie gadajcie ze fabula nagle stanie w miejscu i nie ruszy dopoki nie znajdziemy budzika czy bioskanów xd co to jakiś mgs v?

:reggie:

 

no nie będzie spoiler, ale będziemy musieli coś wycraftowac, specjalnie jakoś itemów nie zbierałem przez gre, no ale zabrakło mi kilku sztuk i było latanie jak kot z chorym pęcherzem i szukanie śmieci

Odnośnik do komentarza

Gra na holotasmie Grognak to istna gra w grze :obama:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Jest w biurze dr Amari w Zakamarkach Pamieci.                              

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

 

nie gadajcie ze fabula nagle stanie w miejscu i nie ruszy dopoki nie znajdziemy budzika czy bioskanów xd co to jakiś mgs v?

:reggie:

 

no nie będzie spoiler, ale będziemy musieli coś wycraftowac, specjalnie jakoś itemów nie zbierałem przez gre, no ale zabrakło mi kilku sztuk i było latanie jak kot z chorym pęcherzem i szukanie śmieci

To tez mnie troche wkurzyli.

Odnośnik do komentarza

Osiągnięcie maksymalnego poziomu z towarzyszem to chodzi o rukanko? Coś ten Preston za cieplutki się kurwa robi, no przecież się nie zeszmacę dla pucharka no nie? :/ Teraz z jakąś laską zacząłem latać.

 

Jakieś rady jak osiągnąć maksymalny poziom zadowolenia w osadzie? Sanktuarium już nieźle odpicowałem, wszystkiego jest nadmiar, do tego trzy sklepy postawiłem i nihuhu, cały czas dziewięć osób w osadzie i zadowolenie maks 50%, a jak wyjdę misje robić to zaczyna spadać.

Odnośnik do komentarza

Trzy sklepy? Spróbuj piętnaście, tych tier 3, najdroższych. I nie wychodź wtedy z Sanktuarium bo jest glitch, że jak pójdziesz sobie to PipBoy pokazuje, że nie ma np. wody i łóżek i zadowolenie spada :teehee:

 

Tak ze 4h mi zajęło podniesienie zadowolenia z 85 do 100, ale Platyna wczoraj wpadła :D

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Ten glitch sprawił że np ja wykładam kompletnie laske na ten cały minecraft Bethesdy. I tak był słaby.

Może to załatają, ale szczerze mi juz wszystko jedno.

 

 

Ten drugi kawałek mi poleciał pierwszy raz jak byłem przy jakiś dokach  :fsg:

https://youtu.be/VkaMnJBi5UM

Odnośnik do komentarza

Wybuduj wiecej tych słupów z megafonem do nawolywania. Ja mam 80% zadowolenia, 6 typa, 6 lozek, woda, drzewka i jakies 40 wiezyczek laserowych naokolo. Zadnych sklepow, wszystko co sie dalo przerobic na maty zostalo zutylizowane, nic u mnie nie ma wolnostojacego oprocz benchy do craftu, generalnie mam w pompie osade ale wybudowalem 2 maszty, nazbieralo mi sie 14 typa to ich wypi erdolilem bo sie tloczno zrobilo kolo garazu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki Yano, takiej konkretnej odpowiedzi szukałem. :)

spoko :)

 

a na serio grałem pare razy po pijaku i nie pamiętam detali ale napewno widziałem te budziki kilka razy, być może było to w tej fabryce gdzie łazimy z gościem z BOS (1 ich misja) albo w krypcie 81 w której byłem przedwczoraj i nie wiem jak tam trafiłem xD

ale wydaje mi sie że to były takie większe budynki ogólnie które mają loading (wiem że pewnie to oznacza 80% budynków sory)

Odnośnik do komentarza

Czy ktos moze znalazł, albo kupil taka bandane ? Jezeli tak to prosilbym o lokacje, lub sklep w ktorym to znalezliscie\kupiliscie                                                                                                                                                                              http://fallout.wikia.com/wiki/Skull_bandana

 

zNALAZLEM TERAZ JEDNA I SPRZEDALEM ROBOTOWI W GUDNEJBOR IDZ TAM I ZOBACZ CZY J JESZCZE MA TO MOZE TANIO ODKUPISZ

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...