Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mam pytanie: czy błąd polegający na tym że w Sanktuarium mimo obrony 76 przy 12 osadnikach, 20 racjach i 20 wody - zeruje podczas podróży w PipBoyu obronę i wodę do zera jest tylko na PS4 czy także na innych platformach?

 

2. Jaka powinna być obrona minimalna w pozostałych osadach? Suma wody i racji powinna być < obrony?

 

3. Co oznacza pasek pierwszy z prawej u góry w trybie budowy? (jest tylko napis - bodajże - ROZM)

Odnośnik do komentarza

1. Mam pytanie: czy błąd polegający na tym że w Sanktuarium mimo obrony 76 przy 12 osadnikach, 20 racjach i 20 wody - zeruje podczas podróży w PipBoyu obronę i wodę do zera jest tylko na PS4 czy także na innych platformach?

 

2. Jaka powinna być obrona minimalna w pozostałych osadach? Suma wody i racji powinna być < obrony?

 

3. Co oznacza pasek pierwszy z prawej u góry w trybie budowy? (jest tylko napis - bodajże - ROZM)

 

pasek w prawym gornym rogu pokazuje ile mozesz jeszcze dodac elementow, jak zapelnisz do maksa, to nei bedzies zmogl juz budowac poki czegos nie usuniesz. To sztywne ograniczenie nalozone przez silnik, abys nie nastawial 200 lozek i 100 domow.

 

Na mieszkancow tez jest nalozony limit.

 

 

Na pc mozna to oczywiscie zdjac modem  :sir:

Odnośnik do komentarza

Pytanko.

 

Cały złom który włożę w warsztat, powiedzmy od zbroi, będzie się przenosił między lokacjami, tak, że będę mógł używać tych samych materiałów w innym mieście, w innym warsztacie, czy muszę to nosić ze sobą..?

 

I czy junk włożony do warsztatu jednego typu będzie możliwy do użycia w innym typie..?

Odnośnik do komentarza

Mam 2 pytania:

 

1. Jak połączyć zasoby z kilku warsztatów ? Kupiłem odpowiedniego perka by łączyć warsztaty ale gdzie wybrać te "szlaki"? Trochę ciężko latać ze wszystkimi surowcami by rozbudowywać każda osadę :scratch_one-s_head:

 

2. Jak rozkładacie te wszystkie śmieci na surowce? Do tej pory wywalałem to na ziemie i przetwarzałem, ale trochę to czasochłonne.

Odnośnik do komentarza

Ad 1. Jak masz już perka to wybierasz jakiegoś osadnika i wtedy będziesz miał opcję 'supply line' - tam wybierasz do której osady ma zostać stworzone połączenie. Istniejące połączenia można podejrzeć na mapie.

Ad 2. Tak jak napisał Vril, nie trzeba tego przetwarzać, wystarczy wrzucić wszystko do warsztatu. Podczas budowania osady albo tworzenia przedmiotów śmieci będą automatycznie rokładane.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

Ehh... Najlepszy power armor w grze i jetpack to nie jest zbyt dobre połączenie :/

 

Nie mogę znaleźć prawej nogi do tego mesjaszowego pancerza  :beksa:  :czesc:

 

czasami w sklepiku bractwa stali są elementy tego power armoru. u mnie prawie końcówka i już mnbie to nudzi w hui ;/ strasznie nudne to wszystko sie robi i wymęczyłem już się grą, aby zaliczyć zakończenie i póżniej drugie podejscie.

Odnośnik do komentarza

 

Ehh... Najlepszy power armor w grze i jetpack to nie jest zbyt dobre połączenie :/

 

Nie mogę znaleźć prawej nogi do tego mesjaszowego pancerza  :beksa:  :czesc:

 

Various pieces can be purchased from Rowdy at Atom Cats Garage, depending on player level. Parts seem to stock at random.
A full set of level dependent power armor can be found at the South Boston military checkpoint inside a locked cage (expert hacking) just outside the checkpoint building.
One can be found on the top of Court 35, west of Custom House tower. Guarded by a sentry bot and an assaultron. The frame is in a locked room that opens when the red buttons in the room the robots came from are pressed. *Note that both robots will automatically self-destruct if the player character gains the Hidden status after releasing them, leaving the power armor completely unguarded.(Confirmed X-01 FULL set at level 28, MK2 at level 32, higher models may spawn at a higher level)
A X-01 torso and right arm, which are attached to a power armor shell can be found south of University Point, in a small pond opposite Neponest Park.
A torso and left leg can be found in a guard post leading to Fort Strong inside an open cage.
Within Installation K-21B (A location found in an Abandoned Shack (Southwest of Federal Supply Cache 84NE in the Glowing Sea) the player can find the Right Arm, Right Leg, and Torso of the X-01 Power Armor on the bottom floor, in a far corner. These components will be found attached to a Power Armor Frame with a Fusion Core included.
Odnośnik do komentarza

 

 

Ehh... Najlepszy power armor w grze i jetpack to nie jest zbyt dobre połączenie :/

 

Nie mogę znaleźć prawej nogi do tego mesjaszowego pancerza  :beksa:  :czesc:

 

czasami w sklepiku bractwa stali są elementy tego power armoru. u mnie prawie końcówka i już mnbie to nudzi w hui ;/ strasznie nudne to wszystko sie robi i wymęczyłem już się grą, aby zaliczyć zakończenie i póżniej drugie podejscie.

 

 

A po co chcesz grać drugi raz?

 

Ja postanowiłem zrobić jedno przejście, zrobienie potrzebnych perków i głęboką penetrację wszystkich lokacji no w końcu Oczekiwanie na DLC.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

 

Ehh... Najlepszy power armor w grze i jetpack to nie jest zbyt dobre połączenie :/

 

Nie mogę znaleźć prawej nogi do tego mesjaszowego pancerza  :beksa:  :czesc:

 

czasami w sklepiku bractwa stali są elementy tego power armoru. u mnie prawie końcówka i już mnbie to nudzi w hui ;/ strasznie nudne to wszystko sie robi i wymęczyłem już się grą, aby zaliczyć zakończenie i póżniej drugie podejscie.

 

 

A po co chcesz grać drugi raz?

 

Ja postanowiłem zrobić jedno przejście, zrobienie potrzebnych perków i głęboką penetrację wszystkich lokacji no w końcu Oczekiwanie na DLC.

 

wpakowałem 9pkt w charyzme :lapka: i guwno imo daje, popsułem sobie tylko gre. na 50 możliwych opcji uzycia perswazji może z perkami udało się przekonac/zastraszyc 2-3 razy xd chamsko robiłem save/load przy gadce i ni (pipi)a nie udawało się zawsze porażka. Później to znaczy za dwa trzy lata jak będą jakieś ogarnięte dlc albo złapie mnie ochota na powrót do gierki, jak zakończe wątek główny napisze co mi sie nie podobało, a będzie o czym pisac.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 4 albo 5 CH i speech checki dalej mozna ogarniac robiac save/load, ale te powazniejsze jak czerwone to nie bylo opcji a chcialem zbajerowac w goodneihbor te wokalistke w czerwonej sukience na lesbijski seks, to udalo sie przejsc 4 checki i potem sciana

 

ale znowu nie ubieralem szmat +3CH wiec nie wiem czy by nie dalo rady jednak tego ogarnac

Odnośnik do komentarza

Czy w praktyce ma znaczenie jakim płotem ogrodzę osadę - siatką czy pełnym? Mechanika osad daje jakieś plusy pełnym murom z blachy?

Ja zrezygnowałem z płotów które się buduje. Strasznie dużo żre to miejsca i komponentów. Usunąłem całą ścianę wokół osady, z miejsca zajętego z 90% zeszło mi na ok 60-70%, zostawiłem tylko bramę i fortyfikacje obok,  a mieścinę ogrodziłem białymi płotkami których jest masa na ziemi. 

Odnośnik do komentarza

jak chcesz zrobić płot to polecam z heavy laser turrets

 

 

20 takich i jest s p o k o j n i u t k o

 

 

tak sie zastanawiam, ma ktos zbudowane settlementy gdzies gleboko na poludniu lub w jakims niebezpiecznym miejscu ? chcialbym aby ktos to randomowo i powaznie atakowal co jakis czas ale nie wiem czy tak w ogole sie to dzieje i jest jakies konkretne miejsce, ze wpadaja ciagle raidersi, clawy albo mutki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...