Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy atak na osadę w której byłem, był przypadkowy. Myślałem , że coś się pochrzaniło i nikt nie atakuje. Otwieram bramę pod teleporcie do osady, patrzę a tu leci coś zielonego z ładunkami wokół pasa i z opisem samobójca. ISIS 272 lata później? Laserki z ckm i ghulem na bramie siekły z mutowanych islamistów.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zonk jak zaczepilem karawane kolo swojej Team Rocket bazy, settlersi pomiegli do nich strzelac, slysze jakis dziwny odglos pukawki, co to jest sie pytam

 

a tu settlers mi z szafy zajumal alien blastera i 500 ammo do pukania w ta karawane lol, no lapy im poucinac, jeszcze tego brakowalo aby trzepali mi sami szafki


oczywiscie wszystkich settlersow wyj ebalem w pizdu, niech sobie spia z kartoflakami w sanctuary

Odnośnik do komentarza

juz wymyslilem, ze ustawie spawn point fast travel na dachu rocket shopu i tam dam skrzynke z giwerami i ammo, schodzic sie bedzie zeskakujac i nie ma jak wejsc oprocz fast travela

 

wiezyczki rakietowe na dachu shopu robia robote i widoczki ladne sa

 

Tak głupie, że aż genialne :)

 

Też tak chyba zrobię, mało tego, postawię tam sobie stację do power armora bo rozp.ierdala mnie jak osadnicy mi go zakładają podczas ataków :/

Odnośnik do komentarza

juz wymyslilem, ze ustawie spawn point fast travel na dachu rocket shopu i tam dam skrzynke z giwerami i ammo, schodzic sie bedzie zeskakujac i nie ma jak wejsc oprocz fast travela

 

wiezyczki rakietowe na dachu shopu robia robote i widoczki ladne sa

To powodzenia. Dziś patrzę a na dachu nad warsztatem w sanktuarium zgadnij kto stoi? 

Drabiny im nie potrzeba by się dostać na górę.

Odnośnik do komentarza

Nagrałem filmik z małym oprowadzeniem po mojej osadzie. Polecam zrobić save przed podejściem do tego trofeum bo pójdzie na to kupa kasy (ok. 30k na sklepy tier 3) i materiałów no i na koniec będzie wyglądać mega ch.ujowo.

Miejsce to oczywiście kino samochodowe. 

U mnie wyglądało to tak, że na początku nie zapraszałem jeszcze ludzi do osady nim nie skończyłem wszystkiego urządzać. Najpierw postawiłem domki z łóżkami, potem żarcie (tylko mutowoc, generuje najwięcej żarcia) no i na koniec sklepy. Liczą się tylko 4 typy sklepów które mają wpływ na szczęście ludzi - medyk, restauracja, general store i ciuchy więc tylko je opłaca się stawiać.

 

Łącznie postawiłem jakieś 16 sklepów, reszta ludzi pracowała przy żarciu. Obrona to wiadomo, wystarczy postawić kilkanaście najtańszych wieżyczek, ja poustawiałem do okoła osady.

 

Dopiero jak skończyłem wszystko stawiać to zbierałem ludzi z innych osad i wysyłałem ich tutaj. 

 

I teraz najgorsza rzecz, poziom szczęścia rośnie ZAYEBIŚCIE WOLNO. Ja robiłem to tak, że spałem 24h, potem jakieś 5 minut biegania po osadzie aż szczęście wzrosło o jakieś 4-5 pkt, potem nayebałem troche obrazów do okoła i znowu kima 24h. I tak w kółko. Zacząłem jakoś o 11 dzisiaj a skończyłem przed chwilą.

 

 

Tutaj filmik w którym pokazuje ogólny zarys jak to u mnie wygląda. Na sam koniec musiałem się trochę na nich wyżyć. Powodzenia.

 

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Trochę wymiękam. I nie chodzi o jakieś spadki animacji ale o te niszczęsne osady. No przecież szału idzie dostać - fajny pomysł na sim city po apokalipsie ma tyle błędów  że proszę siadać.

 

Raz, że nie mogę często przestawiać z miejca na miejsca gratów bo wszędzie mi zakazuje.

Dwa, że wieżyczki karabinowe gra mi ładuje do nieba (wiszą na wysokości plus minus 30m)

Trzy, że ci p... osadnicy kradną mi pancerz wspomoagany i później muszę go na własny koszt naprawiać.

 

Ale najbardziej wk... są wykrzykniki przy napakowanych wszelkim dobrem osadach i znikające w pipboyu woda, karma, łóżka i obrona. Nosz chyba odstawię tę grę do czasu jak Bestcheda wypuści patcha na PS4.

Odnośnik do komentarza

Dziwne bo ja nie mam takich problemów. Charyzma 11 i jest porządek jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mi ktoś coś w osadzie pod pipip. Nawet jak stawiam chałupy to wszystko wygląda jak dopracowane w detalach.

 

Wczoraj uprawiałem sex z piosenkarką i spotkałem Blast from the Past, ale beka XD

 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

 

Trzy, że ci p... osadnicy kradną mi pancerz wspomoagany i później muszę go na własny koszt naprawiać.

 

Ale najbardziej wk... są wykrzykniki przy napakowanych wszelkim dobrem osadach i znikające w pipboyu woda, karma, łóżka i obrona. Nosz chyba odstawię tę grę do czasu jak Bestcheda wypuści patcha na PS4.

Spoko, mi jeden z kupców który chodzi z karawaną ukradł pancerz wspomagany i teraz za każdym razem jak go widzę w mieście to jest w nim, nie ma żadnej opcji żeby z niego wyszedł :D

 

A co do znikającej wody itp, usuń wszystkie telewizory i szafy grające z osady. Jakiś bug jest i to mi pomogło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgubilem dogmeata i dansea. Niby psa po wymianie odeslalem do sanktuarium ale go tam nie ma. A danse to gdzieś zniknął po ataku na ten skład broni czy głowic co pilnują supermutki i jeden behemoth i ślad po nim zaginął. Gdzie można ich znów znaleźć?

 

 

U mnie Dens po tym ataku wrócił sobie sam na Prydwen, a Psa jak zostawiłem w Sanktuarium to często sobie w budzie spał, :D

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ukończone :obama: odemnie 8/10 zakończenie mega słabe, widać pewnie że fajniejsze rzeczy dodadzą w dlc. Napewno najlepszy fallout w pełnym 3d, bardzo fajnie zaprojektowany świat, fajne nowe pomysły w gameplayu, w kombinacji z kulawym silnikiem gry, i słąbym wątkiem głównym, po bardzo fajnym prologu i mid game'ie, troche dziwne, że najlepsze w grze jest to co nie związane z rpg xd upłycone dialogi i rozwoju postaci kosztem więcej pif paf i piu piu laserkiem. Prawda jest taka, że gdyby nie fallout w nazwie, gra została by rozjechana walcem za bugi, technikalia i rakowe seasonpassy. Bawiłem sie dobrze i tyle, później może zrobie drugie podejście jak wyjdą wsyztskie dodatki albo fajne mody.

 

no to czekam na nowego Tes-a pewnie na tym samym silniku xd

 

jeszcxe jedno przemyślenie xd

to zakończenie jest mega chvjowe. brak podsumowania naszych wyborów w grze, czyją strone w konfilktach wybraliśmy i co z tego wynikło w przyszłości tylko cutscenka z dvpy z

 

przemyśleniami bohatera xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

 

jest uniwersalna i pasuje do każdej decyzji i mija się z celem przechodzenie gry kilka razy, bo zawsze będzie takie samo. (pipi)nia

 

 

NAPLULI MI W TWARZ

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Co do zajumanego pancerza, wystarczy podejsc do osadnika i zagadac jak nie sa w stanie gotowosci, protagonista powie cos w stylu: "I need you to get out of the power armor" i osadnik powinien wyjsc - zdarzylo mi sie tak raz wiec potwierdzone info. A zeby nikt ci nie uzywal PA, wystarczy wyciagac Fusion Core.

 

btw. Beware! Radroach aka The IRON MENACE!

 

 

Napewno najlepszy fallout w pełnym 3d, bardzo fajnie zaprojektowany świat

 

Fallout-NV.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...