Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Z celowaniem jest wszystko okej, ale też jak odpaliłem to miałem wrażenie, że jakoś dziwnie to chodzi. Może to przez te 60 kl/s :D Ogólnie te wszystkie remastery cierpią poniekąd przez ostrą rozdziałkę, bo lokacje wydają się bardziej sterylne.

Nie podoba mi się rozłożenie przycisków, a konkretnie to rzut granatem pod L1/L2. Wydaje mi się, że na Chlebaku było pod R2, bo można było szybko rzucić granat podczas celowania, a tak trzeba mieć dwa palce na eLkach.

Odnośnik do komentarza

Czerstwe jest strzelanie, jak pistoletami na wode. W tlou strzelanie bylo wyzwaniem, tutaj nie czuc powera. Ogolnie kupie ta gierke jeszcze pytanie na ile godzin starczaja poszczegolne czesci, zwyklego przejscia na pale bez masterowania?

No normalu dwójka około 9h, trójka poniżej 8h. Co do strzelania to nie bez kozery mówi się, że w Uncharted są kapiszony.

Odnośnik do komentarza

I od nowa Polska... Nie ma jakiegoś osobnego tematu, w którym ludzie opisują swoją sytuację finansową? Bo to już naprawdę przestało być zabawne.

Temat jest od wyrażania swoich opinii, i właśnie ja wyrażają. Jakby produkt nie był wykastrowany to pewnie sam bym kupił, a tak wolę sobie poszukać używki pierwszej części na znanym portalu aukcyjnym, samo 1080p/60fps wykastrowane z zawartości nie jest warte 60$/250zł

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Każdy kto nie miał ps3 a ma ps4 musi to kupić. Tak nie ma multi i tak to tylko kiepski remaster ale trylogia broni się dla mnie ciekawą historią i wartką akcją. Dla mnie scena w pociągu czy odkrycia świątyni w dwójce albo lot w trójce zasługują na zakup. Trójkąt miłosny też był niczego sobie:). Oczywiście jeżeli ogrywałeś wszystkie części na premierę to 250 zł za remaster to frajerstwo. Nie śmiał bym się jednak z fanka i mu podobnych bo dla nich ten remaster powstał. Cieszę się że więcej osób pozna tą zacną grę. Ja kupie może przed premierą 4 ale za mniej niż 100 zł.

Odnośnik do komentarza

to tylko kiepski remaster (...)

 

"To wzorcowy remaster, stawiający nie tylko na trywialne zwiększenie rozdzielczości, ale usprawniający produkcję wszędzie tam, gdzie tylko się da - zawsze z korzyścią dla gracza."

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-10-02-uncharted-kolekcja-nathana-drakea-recenzja

 

"Ogólnie pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne i nie możemy doczekać się już dalszych testów. Planujemy zająć się każdym tytułem z osobna, by w pełni docenić zakres prac. Widać wyraźnie, że Bluepoint Games włożyło w konwersje sporo serca, a Sony nie szczędziło pieniędzy na przygotowanie Kolekcji."

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-09-27-digitalfoundry-wstepne-spojrzenie-na-kolekcje-nathana-drakea

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...