Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

9 boss ubił mojego herosa. Droga do niego kosztowała dwa wychylenia flaszki - zacząłem zatem walkę z 8 estusami. Po ogarnięciu co i jak, zostało mu HP na dwa hity a mi nawet ani jednej kropelki w manierce. Padłem. Powstanę! Taka to jest gra :lapka:

 

Wreszcie padł :obama:

 

Ale było to do tej pory po tych 17 godzinach gry największe wyzwanie - koleś jest naprawdę potężny, a im dłużej walka trwa tym gorzej dla nas. 6 podejść i wreszcie się udało, choć jeden z jego ataków zadał mi śmiertelny cios. Ogólnie robi się ciekawie :)

Odnośnik do komentarza

Też jesteście zawiedzeni walką w katakumbach z

Wolnirem ? Na którymś z trailerów był pokazany i wyglądało to epicko (głównie przez otoczenie i jego rozmiar, tak tutaj wszędzie ciemno i biednie) a w samej grze jak dla mnie póki co jedna z najsłabszych i najłatwiejszych walk, wielka szkoda.

 

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Spotkałem

 

 

pana Cebule, kozak, że dalej jest taki jak w DkS <3

 

 

Pokonaliśmy

 

 

te bestie ogniowa

 

 

a jako, że to było kawałek spory od bonfire'a to przy zwiedzaniu lokacji, wpadłem na

 

 

dwie grube baby

 

 

i pół godzinki gry poszło się kochać. Przy okzji pokołem paru ludziom z drzewem

 

pogram już pewnie jutro, bo dziś po tym oddaniu krwi nie mam w sumie na nic siły :(

 

Also, Yoel 

 

 

mi umarł od nadmiaru chyba wykorzystywania go. pojawiła mi się za to babka, tak ma być? Babka miała książkę z brailem, a przypomniało mi się, ze uratowana kaplanka chciala braila, to jej dałem i byłą przerażona, zę to jakieś mroczne opowieści... :(

 

 

i pytanie, czy to bycie hollowem coś daje? 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Też jesteście zawiedzeni walką z

Wolnirem ? Na którymś z trailerów był pokazany i wyglądało to epicko (głównie przez otoczenie i jego rozmiar, tak tutaj wszędzie ciemno i biednie) a w samej grze jak dla mnie póki co jedna z najsłabszych i najłatwiejszych walk, wielka szkoda.

 

 

nie wiem, bo mam za sobą kawałek gry i nie wiem CO KU.RWA UMIESZCZACIE W SPOILERACH, a więc otwarcie jakiegoś to loteria fantowa

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jak byłeś już w katakumbach to możesz wejść ;)

 

 

The 1.04 update for Dark Souls III will be deployed on all platforms at the following time. It won’t require any maintenance downtime:

PS4 - April 18th at 16.00 CEST
Xbox One – April 18th between 14.00 and 17.00 CEST
PC (listed as 1.03.1) – April 18th at 11am CEST

The update will include the following changes:

・ Performance adjustment for “Greatsword”
・ Battle performance adjustment for “Dancer’s Enchanted Sword”, “Winged Knight Twinaxes”
・ Performance adjustment for “Soul’s Greatsword”, and “Farron Flashsword”
・ Fix for issue where multiple items become impossible to use at “Road of Sacrifices”, “Farron Keep”, “Cathedral of the Deep” after clearing the game.
・ General balance adjustments and bug fixes

For users on Xbox One, rest assured that the team is aware of the Calibrations issue and working on it.

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanko, bo przerwałem sesję (dam w spojler, choć jestem w 3 lokacji):

 

 

Gdzie mogę użyć "klucz do komnaty z windą"?

Według opisu - jest to klucz do pomieszczenia z windą zjeżdżającą do najgłębszego lochu w Lothric

 

 

 

Znalazłeś odpowiedź na to pytanie? Bo w sumie też to teraz dorwałem i zacząłem sie zastanawiać gdzie to jest ;P

Odnośnik do komentarza

(pipi)a nie mogę się nauczyć parować... Backstab też mi wychodzi raz na ruski rok. Ni (pipi)a nie umiem się przestawić po bb. Jakieś to dla mnie wolne ale klimat jest taki że prę dalej nie odpuszczam. Na razie znalazłem patent na dużych z uderzeniem z doskoku. Dokupuję też bobmy i jadę (pipi) z balkonu. Mam nadzieję że jakoś przetrwam.

Odnośnik do komentarza

Pytania o Cebulę i klucze:

 

 

Spotkałem cebulę przed windą, pogadałem, zjechałem, jestem w lokacji z krabem. Kiedy go jeszcze spotkam ? Winda pojedzie do góry? Teraz pytanie o klucze:

1. Zamknięte drzwi na dole w lokacji ze smokiem. Gdzie znajdę klucz?

2. Lokacja na prawo od Drzewca na dole przy szczurach też jest jakiś zamknięty loch. Klucz gdzie znajdę?

 

To tyle

 

 

 

Ps Dziś miałem fajną bekę w lokacji z krabem, zamieniłem się w gałąź i nawiedzający mój świat nie mogli mnie znaleźć. Hehe, Itemki same wpadały :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi) nie mogę się nauczyć parować... Backstab też mi wychodzi raz na ruski rok. Ni (pipi)a nie umiem się przestawić po bb. Jakieś to dla mnie wolne ale klimat jest taki że prę dalej nie odpuszczam. Na razie znalazłem patent na dużych z uderzeniem z doskoku. Dokupuję też bobmy i jadę (pipi) z balkonu. Mam nadzieję że jakoś przetrwam.

Pamiętaj, żeby zasadzić backstaba musisz puscić kierunek kiedy znajdziesz się za plecami przeciwnika i dopiero potem wciskasz R1.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

(pipi) nie mogę się nauczyć parować... Backstab też mi wychodzi raz na ruski rok. Ni (pipi)a nie umiem się przestawić po bb. Jakieś to dla mnie wolne ale klimat jest taki że prę dalej nie odpuszczam. Na razie znalazłem patent na dużych z uderzeniem z doskoku. Dokupuję też bobmy i jadę (pipi) z balkonu. Mam nadzieję że jakoś przetrwam.

Pamiętaj, żeby zasadzić backstaba musisz puscić kierunek kiedy znajdziesz się za plecami przeciwnika i dopiero potem wciskasz R1.

 

To moze jakiś podobny tip odnośnie parry Milordzie? :blum1:

Odnośnik do komentarza

Pytania o Cebulę i klucze:

 

 

Spotkałem cebulę przed windą, pogadałem, zjechałem, jestem w lokacji z krabem. Kiedy go jeszcze spotkam ? Winda pojedzie do góry? Teraz pytanie o klucze:

1. Zamknięte drzwi na dole w lokacji ze smokiem. Gdzie znajdę klucz?

2. Lokacja na prawo od Drzewca na dole przy szczurach też jest jakiś zamknięty loch. Klucz gdzie znajdę?

 

To tyle

 

 

 

Ps Dziś miałem fajną bekę w lokacji z krabem, zamieniłem się w gałąź i nawiedzający mój świat nie mogli mnie znaleźć. Hehe, Itemki same wpadały :)

 

1. to chyba z drugiej strony sie otwiera? jak dobrze kojarze

2. klucz do kupienia w hubie za 1500 dusz

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pokonalem bossa w cathedral of the deep i nie wiem jak to sie stalo ale jeden z akweduktow sam sie podniosl. Ten obok ktorego

 

czeka cebulak

 

Ide tam zwiedzac.

 

Pozwiedzałeś? Bo mnie właśnie spotkała niespodzianka na tym akwedukcie :D

 

Teraz oczywiście jest już opuszczony znowu, i nie mam pojęcia gdzie może być wajcha od niego. 

Odnośnik do komentarza

Parry moim zdaniem w tej grze jest schrzanione i bynajmniej nie jestem w tym zdaniu odosobniony...

Z(pipi)ane czy nie - trudno - warto pocisnąć i się przyzwyczaić. Grunt że się da a ja póki nie rozkminie systemu nie ruszam się z miejsca będę trenował aż pójdzie parry i backstab raz za razem. Jedyny problem że tak jak w bb backstab szedł bez problemu raczej bez błędnie tak tutaj imo timing jest bardziej tricky niż tam co do parry i do tego czasem gra nie interpretuje back stabba jak powinna - raz przesuwa postać tak żeby animacja weszła a raz jak jesteś 100% że wejdzie nie wchodzi :>

Pewnie zaraz zacznie się płacz i patch poprawi :>

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

 

Parry moim zdaniem w tej grze jest schrzanione i bynajmniej nie jestem w tym zdaniu odosobniony...

Z(pipi)ane czy nie - trudno - warto pocisnąć i się przyzwyczaić. Grunt że się da a ja póki nie rozkminie systemu nie ruszam się z miejsca będę trenował aż pójdzie parry i backstab raz za razem. Jedyny problem że tak jak w bb backstab szedł bez problemu raczej bez błędnie tak tutaj imo timing jest bardziej tricky niż tam co do parry i do tego czasem gra nie interpretuje back stabba jak powinna - raz przesuwa postać tak żeby animacja weszła a raz jak jesteś 100% że wejdzie nie wchodzi :>

Pewnie zaraz zacznie się płacz i patch poprawi :>

 

Płacz nie płacz. Muszą to poprawić, bo to zwyczajnie nie działa. Bez parry i backstabów DS3 upodabnia się do Diabolo niestety :sorry:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...