Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwe zlo. My jak i ludzie z Londor uznajemy hollowing. Wiecej szczescia do dropow plus nie widzimy wlasnego cienia. :Coolface:

Sprawdzilem ile zaplacilbym za dark sigil i powrot do normalnosci... 500 000 dusz

 

Jedyna sluszna prawda... Król i Królowa.. Czcijcie Rosarie i Rai'a.. Praise the Dark!

Pamietajcie, ze jestescie zbyt prosci by uslyszec Jej Aksamitny, Boski glos. Pozwolcie zatem, ze to ja bede do was przemawial. Czas usmiercic wszystkich stojacych po nieslusznej stronie! Amen..

F8YwqHH.jpg

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

No koszt powrotu do normalności równa się aktualnemu kosztowi 5 leveli (czyli tylu, ile dostało się "za darmo" od garbatego). :reggie:

 

Dziś w Profaned Capital

 

Wbiłem się w lokację, gdzie śpią trzy hipopotamy z rękami zamiast głów (?), jeden z nich chwycił mnie grabem podczas rolla (no cóż), a po wyrwaniu się wpadłem poniżej poziomu podłogi i nie mogłem nic zrobić, będąc wclipowanym w teren :reggie: Pozostał tylko Homeward bone.

 

Odnośnik do komentarza

Jak ja kocham Smouldering Lake i Profaned Capital. Ekipe wraz z bossem z jeziora bardzo bardzo :)

Zapraszamy, nie bojcie sie nas. Nic wam nie zrobimy, jestesmy nastawieni pokojowo hie hieee i najazdy tutaj to tylko plotki...

v0sZIfJ.jpg?1

 

A tutaj Kobik z kumplem padli :Coolface:

Epicka mapa.

2vUxtUP.jpg

 

3v1? Tutaj na mojej ziemi?! Poznajcie Worm-like Creature

D0mnopG.jpg

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Po 40h gry co tu można napisać, jedna z gier generacji, piękna jest po prostu, po becie troche sceptycznie podchodziłem, ale jestem oczarowany.

Bardzo mi siadła ta gra, zostało chyba jeszcze 5 bossów i jade NG+ :)

W tym roku na pewno ogram jeszcze DS2

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Jak ja kocham Smouldering Lake i Profaned Capital. Ekipe wraz z bossem z jeziora bardzo bardzo :)

Zapraszamy, nie bojcie sie nas. Nic wam nie zrobimy, jestesmy nastawieni pokojowo hie hieee i najazdy tutaj to tylko plotki...

v0sZIfJ.jpg?1

 

A tutaj Kobik z kumplem padli :Coolface:

Epicka mapa.

2vUxtUP.jpg

 

3v1? Tutaj na mojej ziemi?! Poznajcie Worm-like Creature

D0mnopG.jpg

niezle napierdzielasz w sumie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...