Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szybsze rolle (...) rozczarowują.

 

Zdziwiłbym się, ale ty popylasz w Dark Souls w najcięższej możliwej zbroi. :P Nie no, naprawdę nie ogarniam jak to może być wada, że są szybsze rolle.

 

 

Bo mam wrażenie, że gram giętką, rosyjską baleriną, a nie spoconym, umęczonym chłopem w ciężkiej, rycerskiej zbroi. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Szybsze rolle (...) rozczarowują.

 

Zdziwiłbym się, ale ty popylasz w Dark Souls w najcięższej możliwej zbroi. :P Nie no, naprawdę nie ogarniam jak to może być wada, że są szybsze rolle.

 

 

Bo mam wrażenie, że gram giętką, rosyjską baleriną, a nie spoconym, umęczonym chłopem w ciężkiej, rycerskiej zbroi. 

 

 

Dla mnie jednak zawsze szybciej > wolniej, nieważne jak bardzo burzy to atmosferę gry. Choć oczywiście nie uważam, żeby szybkie rolle tę atmosferę burzyły. No i nigdy w soulsy w zbroi nie gram zresztą, chyba że kirkową.

Odnośnik do komentarza

Nie gram za darmo w zadne alphy czy bety. W sumie nawet jakby FROM mi mialo zaplacic to tez bym nie zagral. Wole kupic i bawic sie skonczonym produktem.

Amen. Zgadzam sie w zupelnosci.

Za beta testowanie profesjonalnym beta testerom powinni placic a nie isc po najnizszym progu finansowym by koncem koncow wypuscic gre dla nas z bugami i z komunikatami czy chcesz wyslac tego buga w celu poprawienia?

Ja? A czy ja jestem beta testerem?

Zaplacilem za koncowy produkt czy nie?

Odnośnik do komentarza

ROFL, Namco i From po raz kolejny organizują stress test online, którego głównym celem jest sprawdzenie stabilności i ogólnego działania funkcjonalności sieciowych (co jest po prostu niemożliwe mając do dyspozycji nawet i kilkudziesięciu testerów bo potrzebna jest dużo większa skala) a nie dawanie pograć za darmo, ale widzę że trzeba to pokazać jakim jest się silnym i niezależnym graczem, którego to tylko interesuje gotowy produkt. :kaz:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Qjon nie o to chodzi. Nie gram z powodow ktore wypisalem, ale chcialem pokazac tym wpisem rowniez, ze wole kupic, wlaczyc i bawic sie ile moge, a nie dostac mape i testowac online czy cos jeszcze. Ktos chce to niech testuje. Wlacza to na godzine jak zawsze i tylko slinka by leciala. Nie chce, dlatego nigdy nie zrobilem wyjatku dla zadnej gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...