Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Z filmikow. Co do filaru :Coolface: to nawet tutaj w BB mam ng+7 na 100lvl, a w poprzednich czesciach serii Souls robilem od groma buildow co wiazalo sie u mnie tez z dojsciem na koniec gry jak np Kiln. Ponad setka buildow spokojnie takze jesli chodzi o granie bez tarczy to jest to u mnie w 95% buildow ^^

Wole zwinne postacie ktore unikiem doprowadzic potrafia do kontry, wiec tarcze nie dla mnie w zdecydowanej wiekszosci.

 

Teddy ja oglaszalem, ze nie gram w bety juz na poczatku DkS i sie tego trzemam. Ale ogladam jesli najdzie mnie ochota po to by tylko zobaczyc jak wyglada, bo oceniac jest po tym bez sensu. W tym sie rowniez przekonalem.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilę w weekend. Jakoś zapomniałem w tym temacie napisać. Nie grałem w bete bb więc nie wiem jak z betami from to wygląda.

 

Nie podobało mi się :

 

Framerate tragiczny

 

Grafika gorsza niż w bb

 

Wyzwanie jakieś takie mniejsze

 

 

Podobało mi się :

Gra się w to tak jak w ds 1 i 2

 

Ja lubię tarcze !

 

Design na poziomie ale to plus na wyrost bo nic z efektem wow na razie nie widziałem

 

 

 

Gra to rozwinięcie ds 1 i 2. Jeżeli poprawią framerate co z taką grafiką nie powinno być trudne to będę grał w to kilkadziesiąt godzin. Mechanika soulsow to dla mnie nadal top. Grafiki raczej nie poprawią ale ds1 czy ds2 też urodziwe nie były i broniły się stworzonym światem.

 

Moje małe życzenie ds3 z brzydką grafiką ale w stałych 60 fps. Taka gra by zniszczyła.

Odnośnik do komentarza

Zaraz...Tylko ludzie biegający w eskorcie białych fantomów mogą być invade'owani*? I o co chodzi z red orbem? Pierwsze pytanie czysto retoryczne. Widocznie tak musi być i już....

 

No tak to w becie wyglądało, w sumie sam nie zwróciłem na to uwagi, bo sił wystarczyło mi na dosłownie 3 inwazje, z takim (pipi)owym kodem sieciowym nie miało to większego sensu (lagi + dość długi czas oczekiwania). A z tym red orbem no właśnie kolesiowi chodzi o tę zmianę (w becie tylko full red orb był itemem używalnym do inwazji).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...