Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Co niby trudnego jest w 4 kings?

 

Predzej dalbym tam Gwyna.

 

to, że są trudni. chyba każdego zaskoczyli. to znaczy każdego, kto nie przeczytał solucji i nie ubrał havela z taktyką TANK

 

nie wiem, jak z czytaniem ze zrozumieniem, ale chodziło mi o ogół graczy, nie moje widzimisie

 

też dałbym gwyna, ale zamiast capry. capra ma wybitnie różnorodną skalę trudności w zależności od tego, z jakim sprzętem wejdziemy i z jakim rollem. ale stuknąć capre za pierwszym razem przy użyciu skilla ? nie ma szans. ten szok wywołany mini bossem z nienacka, fajne to. boss zaprojektowany po to, żeby zamordować   

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

 

Co niby trudnego jest w 4 kings?

 

Predzej dalbym tam Gwyna.

 

to, że są trudni. chyba każdego zaskoczyli. to znaczy każdego, kto nie przeczytał solucji i nie ubrał havela z taktyką TANK

 

To jest sedno sprawy. Lolki zaczynają przygodę z soulsami, posiłkując się trophy guide'ami czy innymi lets playami na YT i potem piszą "nie wiem, czemu ten boss jest uważany za trudnego, ja go zabiłem z zamkniętymi oczami". Czasy internetów rozbestwiły towarzystwo - same kozaki, co to małpują krok po kroku przez całą grę.

Odnośnik do komentarza

Ja czytam solucje tylko jak sie zatne i nie wiem gdzie isc co sie niezbyt czesto zdarza w tych czasach  ;) Na bossa zawsze szukam sam taktyki. 

 

Lepiej wczoraj był u mnie gosciu w sklepie, widac ze jakis niedoje.bany , zaczął mnie pytac czy znam serge z youtube. Koles 90% gier ogladał na youtube, jeszcze te jego pytanie "aha woli pan przechodzic gry na konsoli niz na youtube?" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

Minusy dks1 względem demonsow i dks2

 

- mniejsze możliwości w tworzeniu buildow np znika możliwość zrobienia stealth build i pure mage.

- gorszy rodzaj upgradowania broni

- brak dual broni

- zd(pipi)ane bsy gdzie przestały być skillowe

- lagstaby i chainy największym (pipi) z całej serii

-uproszczona mechanika

- brak epickiej miejscowki

- smierć nic nie znaczy, bez konsekwencji

- najwiecej patchy które i tak nie potrafiły zrobic balansu, było 9 patchy

- day 1 gra miała od groma idiotyzmów jak np fog ring

 

To na szybko i z głowy ale muszę znaleźć teksty z przed paru lat gdzie było tego dużo więcej czyli ułomności dks względem demonsow i pózniej rownież względem dks2. Jak znajdę to edytuje i wrzucę jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

To na szybko i z głowy ale muszę znaleźć teksty z przed paru lat gdzie było tego dużo więcej czyli ułomności dks względem demonsow i pózniej rownież względem dks2. Jak znajdę to edytuje i wrzucę jeszcze raz.

O tu masz!

http://www.gamefaqs.com/boards/606312-dark-souls/62905092?page=3

Raikoh81 sent me a hatemail after he invaded me and got destroyed by my phantoms and I. He said Dark Souls was too hard for me and I should just quit playing. I told him: I didn't care, it was just a game, he amused me, and he was free to message me with his crybaby messages any time he felt like it. He never responded again.

:reggie:

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz o tym napisałem więc widocznie nie jestem jedynym, który ci na to zwrócił uwagę i takie wypadki zdarzały się więcej niż raz ehehehe.

 

edit: To ile tak naprawdę było tych hejtmejli w Soulsach Jerome? Jak bardzo trzeba się upodlić żeby najechać gosci, którzy bawią się w coopa i zostać zbitym jak pies żeby potem płakać im w mejlu, że nie zasłużyli na wygraną? Mocarny Jerome, król rankingów zabijający swoich przeciwników :yao:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Licząc Soulsy i bb stoczyłem dziesiątki tysięcy pojedynków, wiec czasami nerwy puściły. Kto nie napisał nigdy nikomu czegoś ten chyba nigdy nie grał pvp. Tu gość cos napisał nie dając fotki, nawet nie wiadomo dokładnie jak starcie i tak 3 v 1 wyglądało lol.

Nikt nie ma ratio 100% wiec wpadka może się zdarzyć, tym bardziej 3v1

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

 

też dałbym gwyna, ale zamiast capry. capra ma wybitnie różnorodną skalę trudności w zależności od tego, z jakim sprzętem wejdziemy i z jakim rollem. ale stuknąć capre za pierwszym razem przy użyciu skilla ? nie ma szans. ten szok wywołany mini bossem z nienacka, fajne to. boss zaprojektowany po to, żeby zamordować   

 

 

Pokonałem Caprę w lekkiej zbroi za pierwszym razem nie wiedząc co mnie spotka B)

Odnośnik do komentarza

Nie, ale za to Kalameeta pokonałem po roku od pierwszej walki z nim.

 

Najtrudniejszy bossowie oprócz dlc podczas pierwszego przejścia to jak dla mnie Taurus, Seath, OnS i zapewne byłby dla mnie trudny Gaping Dragon gdybym nie miał podczas walki z nim przy sobie około 200 strzał i nie pokonał go używając tylko łuku. Ludzie mówią że to bardzo prosty boss, ale podczas pierwszego przejścia gdy ma się tylko melee to jest raczej trochę trudny.

Odnośnik do komentarza

Licząc Soulsy i bb stoczyłem dziesiątki tysięcy pojedynków, wiec czasami nerwy puściły. Kto nie napisał nigdy nikomu czegoś ten chyba nigdy nie grał pvp. Tu gość cos napisał nie dając fotki, nawet nie wiadomo dokładnie jak starcie i tak 3 v 1 wyglądało lol.

Nikt nie ma ratio 100% wiec wpadka może się zdarzyć, tym bardziej 3v1

 

ja pisałem tylko hatemaile obrażajace wątpliwą inteligencję adresata z powodu jego trashtalkingu, ale to było w pvp Uncharted 2 więc powinienem się był spodziewać takich podludzi :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...