Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.02.2024 o 23:03, Rtooj napisał:

Po 3 latach wróciłem do gry i pokonałem dzięki doświadczeniu w Bloodborne, ER  i DeS tego biskupa w pałacu. A później całkiem nieźle nawet poszło z paroma kolejnymi bossami.

Pytanie, te dwa dodatki to kiedy i jak zrobić?

Śmiało po zakończeniu głównej przygody, albo przynajmniej pod koniec.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jo tez ruszyłem z kopyta. Kiedyś widziałem jak chłopaki grają ale jakoś to do mnie nie przemawiało. Dziś po tych wszystkich perypetiach z Bloodborne, Elden Ring, Demonsach, czy Sekiro, zagrywam sie jak głupi. 

Mam nadzieje ze wpadnie :platinum: jeszcze przed DLC do E.R :szekle: a kto wie co będzie za jakiś czas.. może DS1 i DS2 :obama:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Ogrywam właśnie DS Remastered i sprawdziłem, ponieważ chcialem  na chwilę zobaczyć jak wygląda DSIII (obydwie gry mam na Xboxa One) i pojawił się duży problem. Podczas gry zauwazyłem, że nie ma możliwości zamiany żadnych przycisków z menu gry ani z poziomu systemu konsoli. Czy istnieje jakiś sposób na zamianę LB z LT oraz RB z RT ? Jak wygląda to w pozostałych grach od From Software. Czy jest tak identycznie w Elden Ringu, Sekiro i DS2 czy tylko Dark Souls Remastered pozwala na zmianę przycisków. Jest to kluczowe pytanie, ponieważ w DS III praktycznie nie da się w moim przypadku grać.

Edytowane przez KJL
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, MEVEK napisał:

Mam nadzieje ze wpadnie :platinum: jeszcze przed DLC do E.R :szekle: a kto wie co będzie za jakiś czas.. może DS1 i DS2 :obama:

Powodzenia w farmieniu medali za przymierza. Ja nawet nie podchodziłem do tematu bo przy martwym online trzeba farmić przy 1% drop rate 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Lepiej sprawdź Dark Souls 3.5 :)

 

 

 

O nie słyszałem o tym - dopiero skończyłem kolejny raz więc sprawdzę. Dzięki 

edit - obejrzałem trailer - mody to trochę meeh - myślałem że to jakiś fanowski remake. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

PC only oczywiście, jestem ciekaw, co wyjdzie z tej modyfikacja, prace zaczęli jeszcze na długo przed wyjściem ER, demo ma być niby za 2 dni. 

ciekawy koncept bo to ma się dziać niby przed 3 - zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, BRY@N napisał:

Z tym martwym online bym nie przesadzał, grałem niedawno na PS4 i trochę ludzi grało.

Ok, to jak grałem na pc i tam jest imo średnio. Na ~40h grania inwazję miałem dwa razy ale może to kwestia platformy. 

1 minutę temu, MEVEK napisał:

A ktos nie moze mi dropnac :Aloy_cool1:?

Nope, tego akurat nie. 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, mozi napisał:

Ok, to jak grałem na pc i tam jest imo średnio. Na ~40h grania inwazję miałem dwa razy ale może to kwestia platformy. 

Nope, tego akurat nie. 

Samych medali nie ale przedmioty za daną liczbę medali już tak. Oczywiście czary i cuda się nie łapią :gayos:

Dodatkowo są chyba 2-3 przymierza gdzie można sobie zrobić z drugą osobą na ustawce.

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza

Wszystko możesz zrobić offilne tylko nie wiem czy starczy Ci samo zaparcia na przymierza:leo:

Na kolejnych ng+ masz pierścienie poziom wyżej od tych z poprzedniego przejścia i są w innych miejscach ukryte.

Zakończenia można zrobić przy kopii save za jednym razem ale musisz od razu grać pod najtrudniejsze zakończenie do zrobienia. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie gram pod siebie. Bawie sie i odkrywam nowe miejscowki. W NG+ pomysle o zakonczeniach i uploadzie save. Tymczasem chcialbym zwiedzic bagna doglebnie ale nie wiem jak sie za to zabrac. Jest jakis pierscien na to czy czar ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...