Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

No ale reset jest do bazowych statysyk danej postaci, a assasin ma je fatalne:-(

Zacząłem grać w nowa bodajze warriorem (ten co ma najwięcej strengh na starcie) I idę jak przecinak. Prolog wraz zmurami lothric padły w dwie godz, podropilem trochę titanitow I ulepszyplem buławe do +3 plus dałem zaklnalem kamieniem czystości. Nie skaluje mi się co prawda ale ma dmg fizyczny 224 obecnie <3 ❤ wydropilem tez cały set rycerzy lothric i pędzę dalej :-) vordt i reszta talatajstwa poszła na 1 raz. 

Gra się cudownie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2022 o 22:44, standby napisał:

Kupiłem grę w edycji deluxe aby ograć w końcu dodatki I zacząłem gierkę od początku. 

Dopiero co skończyłem bloodborne i DS3 jest dużo trudniejszy od BB. Możliwe że dodatki podniosły poziom trudności trudności w pierwszej lokacji dostawałem wpjerdol aż niemiło. Z tym lamusem Vordtem się męczyłem z 20 razy xd

Mam nadzieję że przez to że biegłem z uchikigatana, teraz biegam z rapierem i jest lepiej....

Dodam że ds3 skończyłem jakieś 2 lata temu i wydaje mi się że było łatwiej i szybciej. Aha i parowanie, w porównaniu do BB jest tu makabrycznie trudne 

 

nie da się powtarzać vordta 20x.....miałeś zamknięte oczy ? pad ci się rozładował ?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zabiłem nameless Kinga, kurwa te autocelowanie to FS mogliby poprawić, bo samo przeskakiwali albo na smoka albo na króla :/ podczas drugiego etapu robił taki swój atak co się wznosił do góry i wtedy traciłem go z celownika i dostawałem Boksa:( no słaba ta kamera w tej grze o hitboxach nie wspomnę. ciekawe jak to będzie w elden ring bo zapowiadają wiele dużych przeciwników. 

Jak nie poprawia kamery i celowniczka to czuję że sprzedaż padów gwałtownie wzrośnie :D

Odnośnik do komentarza

Siema, proszę o poradę. Chcę zrobic sobie fajny Faith build uniwersalny do Pvp oraz Pve. Zrobiłem coś takiego( zmodyfikowałem postać u Rosarii) ale nie jestem zbyt zadowolony, przedewszystkim pomimo duzego Faitha i pierścienia wzmacniającego cuda moje czary nie zadają za dużo obrażeń i np w tej smoczej lokacji przeciwnicy loja mnie jak psa. Co byście tu zmienili? Używam buławy blyskawic plus 10 (myślę czy nie zmienić na lothric knight sword bo się skaluje aż z S)  amor mogę zawsze zmienić ale

20220212_123546.jpg

20220212_123550.jpg

20220212_123609.jpg

Amor oczywiście do wymiany

20220212_123633.jpg

20220212_123614.jpg

Odnośnik do komentarza

Akurat ten boss jest bardzo wrażliwy na magię. Można sobie wyzerować statsy (na YT są filmiki jak zrobić to za free) i tak ją podejść. Mniej dobrym sposobem, ale może styknąć, jest atakowanie jej z dystansu łukiem. 

 

@mark13 - potrzebujesz rady, czy pomocy online? Jak coś, to mogę odpalić plejaka, zgadamy się i ogarniemy babę. 

Ja robię ją magią. Aktualnie mam level ponad 300 na jakimś NG+++ i nie muszę specjalnie resetować statsów.

Spoiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jestem po pierwszych kilku godzinach i szczerze mam mieszane uczucia. Pobiegałem trochę po zamku początkowym, doszedłem do kapliczki zjednoczenia i teraz biegam po piętrach tego zamczyska z ziejącym smokiem. Widać, że gra ma trochę lat choć From nie robi dopasionych gier graficznie ale świat jest ok. Tak wziąłem się od 3 części, ale mimo wprowadzenia niewiele zrozumiałem o co chodzi w grze i jaki jest jej cel poza powrotem władców na tron.
Wiem, że fabuła nie jest do końca jasna i trzeba ją odkrywać w trakcie gry.

Ale największy zarzut to walka. Po ograniu takich tytułów jak Sekiro czy oba Nioh ta walka wydaje mi się taka archaiczna, wolna. Na początkowych lokacjach próbowałem parowania i riposty no może kilka razy mi się udało. Noby wyjaśniam szybko, ale jak już wyskoczy rycerz z tarczą i dużym mieczem to wyjaśnia mnie momentalnie lub ten mnich czy coś co zmienia się potwora. Miota mną jak szmatą :nosacz:

Problem mam na razie z walką bo tak jak piszę dla mnie mało dynamiczna i nie wiem czy blokować czy się turlać, ale oczywiście nie składam broni i jeszcze trochę popykam zanim odpuszczę. Może akurat coś zaskoczy i wsiąknę na długo. Może soulslike jest dla mnie lepsze niż same soulsy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...