Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Dopiero teraz zacząłem grać jako spóźniony fan Soulsów, po Nioh, Demon’s Souls Remake i Elden Ring.

Oczywiście zwiedzanie tego zamczyska i wioski na początku wciągnęło mnie niczym bagno i chce się eksplorować każdy zakamarek. Dopiero po przejściu Elden Ring i Demons Spuls na PS5 i zagraniu w Dark Souls III we wstecznej kompatybilności widać jak ogromna różnica jest w grafice pomiędzy obiema generacjami (a przecież we wstecznej na PS5 hula ulepszona wersja z PS4 Pro). Ale nie przeszkadza mi to, bo nie odbiera to warstwie artystycznej tego świata. I tak zatrzymuję się w miejscu i robię screeny.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ale to wystarczy ze kupię season passa i potem ściągam nie płacąc  za te dwa dlc czy za mniejsza kwotę je mogę potem pobrać,tak wynikałoby z opisu season passa w store? W sklepie widzę season pass za 57 zł a każde dlc za 69 zł? 
 

E: ok zakupiłem mobilnie season passa i dodatki bezpłatnie pobrałem :potter:

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak mówiłem tak zrobiłem,skończyłem DS2 i wziąłem się od razu za DS3. Pomimo,ze te grę ograłem chwile po premierze,tak teraz robi na mnie nadal ogromne wrażenie. Pomimo silnika z Bloodborna grafika jest ładna, lokacje ociekają klimatem, te wszystkie dymy i  promienie światła,oj widział bym odświeżone DS3 na modlę Demon Souls :ohboy:. Po pontyfiku wsiąknąłem w multi - honorowe pvp na placyku za arena walki z nim,najazdy,pomoce,gang bangi :wub:. Zamek Lothric(ten po tancerce) bardzo klimatyczny,ładnie to wyglada wszystko. Anor Londo i martwy olbrzym dawnej parający się kowalstwem i masa nawiązań do DS1 z którym spędziłem tez masę godzin :trophy_gold:.  Na naprawdę dobrze się bawię-L4 mi służy,tylko żona łypie trochę z pod byka ze tyle godz znowu siedzę przed tv :drakenope:. Jeszcze kilka lokacji z podstawki ,a gdzie tam oba dlc,tyle grania przede mną,a cały przyszły tydz jeszcze choruje :czezky:. Trudno mi wybrać najlepsze soulsy, wszystkie od From grało mi się wykwintnie. Nawet „słaba” dwójka jest lepsza niż 90% gier na rynku :notbad:

Edytowane przez Szajka
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wszystko o tej grze zostało już powiedziane - dla mnie to jedna z najlepszych gier generacji PS4. Projekt lokacji to po prostu mistrzostwo świata. To zamczysko chce się eksplorować tak by znać jego każdy kąt. Teraz jestem w Wielkich Archiwach i nie mogę wyjść z podziwu. Niektórzy bossowie nawet padają za pierwszym razem - nie wiem czy ja już mam taki skill czy akurat są łatwiejsi w tej części.

 

Kiedyś dawno temu próbowałem pierwsze Dark Souls na PS3 i się odbiłem. Teraz jestem pewien, że remaster jest moim must have i wrócę do gry po jakimś czasie po ukończeniu trójki.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

W trzech miejscach w tej gierce próbowałem farmować to dziadostwo do przymierzy. Nałożyłem na siebie ile tylko można przedmiotów podbijających szczęścia.

Zacząłem od likwidowania rycerzy na tych wielkich schodach po czym zdecydowałem się wycinać stwory na bagnach.

Nie pamiętam już szczegółów, dawno to było, ale jedno pamietam - z około setki przeciwnikow  nie udało mi się zgarnąć ani jednego jeban*go przedmiotu. Z 30 czy ile tam tego badziewia trzeba było nazbierać…

W życiu gracza się tak nie wkurw*łem.

Brakło mi chyba jednego pierścienia i jednego zaklęcia za te pakty, też już nie pamiętam.

 

nie życze nikomu tej przyjemności farmienia tych gówien offline

 

Ostatecznie, wmówiłem sobie do głowy, że ja te platynowe trofeum zdobyłem, bo tak, i już.

Tak jest łatwiej.

Edytowane przez Ken Adams
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Po krótkiej przygodzie z DS2 nie bardzo mnie ciągnęło do trzeciej części ale ostatnio znajomy zaczął grac to i ja odpaliłem i kurcze nieźle mnie wciągnęło.

Nie wiem co było nie tak z dwójką ale tutaj znowu wsiąkłem jak przy pierwszej części. 

Jedynie platyna trochę martwi z tymi przymierzami i farmieniem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, Lipert napisał:

Zna ktoś jakąś dobrą stronę ułatwiającą odhaczanie sobie zdobytych ringów i czarów potrzebnych do platyny? Może jakiś plik do zapisania? Co do ringów to rozumiem, że potrzebny jest np Ring of Favor, +1 oraz +2 ale +3 z dlc już nie?

z DLC nie trzeba ringów

 

https://zkjellberg.github.io/dark-souls-3-cheat-sheet/

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...