Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

wyglada to wspaniale, ale pomyslalem sobie ze było by przykro gdyby nie wyjasnili  w jkaiś naprawdę sensowny sposob dlaczego robot-krokodyl wchodzi do wody.

 

Pewnie będzie coś w stylu

 

 

Komputer ze świadomością, który chciał zachować resztki starego świata i wykorzystał DNA zgromadzone w jakimś archiwum do budowy maszyn opartych na zwierzętach z różnych epok. Więc maszyny musiałyby być częściowo organiczne.

 

Albo to po prostu po(pipi)ą i zrzucą na konwencję.  

 

Odnośnik do komentarza

Wiecie, na razie nie ma osoby,  która grając w ten tytuł nie chwaliła tego jak prezentuje się gameplay (starcia z robotami), najczęściej przyrównując do do zwesternizowanego miksu MonHuna/Binary Domain, sterowanie i poruszanie się Aloy też jest zresztą chwalone.

I nie rozumiem porównań do AC, wiem, że to przez motyw z odkrywaniem mapy, ale z odstępnych materiałów można wywnioskować, że podobieństwa tutaj się kończą.

Poza tym i tak przekonamy się sami za kilka miesięcy.

Btw.

Na panelu z Kojimą, można było zobaczyć pierwsze screeny z miasta w grze.

Odnośnik do komentarza

 

jezu jak to wyglada, jak to robi designem, blagam holendrzy dajcie nam w lutym wreszcie gierke od was, ktora zaskoczy swietnym gameplayem

 

boję się, że to jednak będzie asasyn z gameplayu :frog:

no będzie, będzie, z tym że mam w to wyebane, jeśli frajdę będzie sprawiać mechanika samego polowania i walki. po prostu patrzę na te wszystkie gameplaye i mam wbite na grafikę, a jara mnie formuła rodem z Monster Hunter (walki z potworami, upgrade uzbrojenia i skilli, ficzery z łukiem, harpunem, jazda na byku, skradanie).

 

MGS V też był marnym mgsem, a jednak większości te kilkadziesiąt godzin zabawy gadżetami i różnym wykonywaniem powtarzalnych pierdół zapewnił (tak na "8+" w moim przypadku). teraz widzę że bardzo podobnie jest z nowym FFXV. w sumie to zależy jaką ma się tolerancję na powtarzalny gameplay, bo jedyne co na razie czytam to wyłącznie uprzedzenia z powodu nazwy deva

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

 

w sumie to zależy jaką ma się tolerancję na powtarzalny gameplay, bo jedyne co na razie czytam to wyłącznie uprzedzenia z powodu nazwy deva

Bo mało kto z nas grał na tyle długo w Horizon, żeby oceniać inne jego aspekty. Fajna grała, rozbudowana walka ze stworkami i średniacki dev- tyle mniej więcej widać/wiemy. Przyznam jednak, że po początkowej mega niechęci do tej gierki w tej chwili wyrażam zaciekawienie rozwojem sytuacji. Rozumiem, że teraz już się nie szczypią i wszystkie gameplaye lecą w PS4 PRO?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

nie, nie, nie. winny jest dev, a właściwie jego dorobek. gameplay związany z huntami wygląda ciekawie i był już zresztą pozytywnie oceniany przez ludzi, którzy mieli z nim do czynienia na tragach z padem w dłoni. tymczasem po traillerów jedyne co się tu ocenia to design, grafikę i ewentualnie fabułę. nie mechanikę, czy wspominane przeze mnie fajne pomysły na starcia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No niestety, Sony doprowadziło do tego, czego wszyscy konsolowcy, wybierając ten sprzęt do zabawy, próbowali przez tyle lat uniknąć.

Doszło do tego, że pisząc w temacie jakiejś gry ekskluzywnej tylko dla PS4 (The Last Guardian np.) muszę dodawać, że grałem na "zwykłej PS4" - przecież to jest koorva niepojęte...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...