Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy gracz musi byc zdolny zawiesic swoja niewiare aby byc w stanie wejsc w immersje ze swiatem przedstawionym na ekranie, sa jednak pewne rzeczy ktore bardzo latwo moga nas z tego stanu wytracic, to jest wg mnie jedna z nich. Pierwsze co pomyslalem jak to zobaczylem to "o chooy, moje rece" zamiast "najs, moge zjechac po linie"

Odnośnik do komentarza

 

Mnie to trochę ten zjazd z liny w bekę strzelił jak gołymi łapami zjeżdża, to jeszcze nie spaliła rąk jakby realizmu nie było, co nie zmienia faktu, że czekam na tę grę.

Zabawne jest czytać narzekanie na brak realizmu w grze o mechanicznych dinozaurach.

Zabawne jest wytykanie przeoczenia, gdzie jest to pierdółka, a mimo to prawdy w tym jest, że taki babol wyskakuje mimo zaawansowanej technologii w grach jakby nie mogli jakiegoś czekana dać lub coś podobnego.

Odnośnik do komentarza

 

Mnie to trochę ten zjazd z liny w bekę strzelił jak gołymi łapami zjeżdża, to jeszcze nie spaliła rąk jakby realizmu nie było, co nie zmienia faktu, że czekam na tę grę.

Zabawne jest czytać narzekanie na brak realizmu w grze o mechanicznych dinozaurach.

 

zabawne jest niezrozumienie że przyjęta, realistyczna konwencja wyklucza takie motywy, nawet w grze o mechanicznych dinozaurach

edit: ech drugi :/

Odnośnik do komentarza

Chyba jeszcze dwie generacje miną, aż postać nie będzie przenikać przez linę utrzymującą robotyranozaura  :sorcerer:

 

Ciekawi mnie też, że maszyny do końca nie wyparły zwierząt ze środowiska, koniec końców to konkurencja... Może brak materiałów na dalszy rozwój? Jakieś pozytywne oddziaływanie z fauną?

 

Oglądając filmiki ma się wrażenie, że coś z mechaniki już gdzieś się widziało, jedyna nadzieje dla kolejnych tego typu gier, to pomysłowe misje, design, historia, ogólnie rzecz ujmując otoczka, mająca zachęcić pewne grupy do tego konkretnie tytułu(fani LotR- Mordor). Mnie ujmuje grafiką i designem właśnie, i fajnie jakby coś z tego wyszło.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zapowiada się świetnie, design mistrzostwo świata. Momentami tyllko trochę za bardzo Uncharted przypomina. Ciekawe jak będzie z rozwojem postaci i czy sama mechanika będzie zachęcać do zrobienia więcej niż samych questów fabularnych.

Odnośnik do komentarza

 

Mnie to trochę ten zjazd z liny w bekę strzelił jak gołymi łapami zjeżdża, to jeszcze nie spaliła rąk jakby realizmu nie było, co nie zmienia faktu, że czekam na tę grę.

Zabawne jest czytać narzekanie na brak realizmu w grze o mechanicznych dinozaurach.

Chyba ktoś nie odróżnia pojęcia realizmu od sci-fiction.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A co nowy/stary pad nie działa że zwykła/pro? Ten fragment już pokazywali i była mowa że leciało że zwykłego ps4. Teraz człowieku myśl - czy Sony pokazuje "gorsza" wersje czy robi nas w banbuko?

 

Swoją drogą w UK są ciekawe promocje i już można wymieniać zwykle ps4 na neo z dopłatą ok 200 funa albo mogę w tesco brać nowke za ok 300. Kuszące, nie powiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...