Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

po prostu wielu nie dowierza, ze mozna zrobic gierke prezentujaca mniej wiecej poziom U4 z tego co pokazuja w trailerach w prawdziwym open world na ps4, majac na uwadze, ze zblizenie sie do poziomu liniowego U4 to dla 98% gierek tej generacji abstrakcja

 

sila rzeczy doszukuje sie wtedy ciec - a to gierka bedzie sporo brzydsza na golym ps4 albo framerate bedzie w rock solid 24fps (a pierwsze pokazy te gierki tak chodzily )itp

 

GG na premiere konsoli w sumie przygotowalo fpsa, ktory chyba do dzis jest najladniejszym fps'em tej generacji (albo w parze z b1), a na bank nie mieli duzo czasu do prac nad silnikiem, Hideo tez wybral ich silnik do swojej gierki z wszystkich technologii sony, moze faktycznie holendrzy stworzyli swietego grala 

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie rozumiem hajpu na ten tytuł. Partyzanci to nie Naughty Dog, to wyrobnicy od gier najwyżej dobrych. Ich najlepsze gry wyszły na handheldy, a ta ostatnia na PS4 to średniak w dniu premiery był, a teraz nawet tym ciężko go nazwać. Ja wiem, że mają kasę od Sony, ale jakoś się nie nastawiam na gameplayową ucztę. Wizualnie zawsze zachwycali, więc tym razem też tak będzie. Nie będzie Horizon nowym NMS, ale czegoś wyżej niż naciągane 8 się nie spodziewam

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Może i lokacje w MGSV były puste, ale moim zdaniem misje dobrze wykorzystywały otwartą strukturę i sam gameplay był świetny.

 

Wracając do tematu. Mam nadzieję, że Horizon także będzie miało miodny gameplay i nie będzie za dużo zdobywania wież i obozów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie rozumiem hajpu na ten tytuł. Partyzanci to nie Naughty Dog, to wyrobnicy od gier najwyżej dobrych. Ich najlepsze gry wyszły na handheldy, a ta ostatnia na PS4 to średniak w dniu premiery był, a teraz nawet tym ciężko go nazwać. Ja wiem, że mają kasę od Sony, ale jakoś się nie nastawiam na gameplayową ucztę. Wizualnie zawsze zachwycali, więc tym razem też tak będzie. Nie będzie Horizon nowym NMS, ale czegoś wyżej niż naciągane 8 się nie spodziewam

 

Wiesz, exy na konsolach sony więc ważne, że jest graficzka i cinematic single player doświadczenie. Taką przyjęli polityke wobec swoich studiów first party i każde AAA od nich tak wygląda. Ktoś to kupuje, ktoś nie. Ważne, że jest nowe IP może siądzie i będzie spoko gierka, chociaż widać po gameplayach, że typowy zachodni open world. Jak będzie grą na 85 na meta to już wielki sukces i myślę, że coś koło tego będzie oscylować ocena. Chociaż faktycznie u mnie zero hajpu, nic mi w tej grze nie siedzi ani to bezpieczny gameplay, design też jakiś bez polotu (dino-roboty wow) i to gierka od GG więc ciężko o hajp.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

serio chcecie grać w to dla fabuły

 

Jak się chce to do wszystkiego mozna sie dopipac. Mi ten story trailer bardzo sie podoba, na poczatku sie balem ze to bedzie taki MonHun + graficzka ale widac ze jest jakas tresc i pomysl na swiat, fabule, no i nie zapominajmy ze ziomeczki od Wiedzmina 3 i Fallout New Vegas prawie 2 lata temu dolaczyli do prac.

Odnośnik do komentarza

"Ziomeczek" z CDP to quest designer nie writer, a John Gonzalez jest dłużej i z ekipą współpracuje od dość wczesnych konceptów. To tyle. Tak jak pisałem wcześniej, należy spodziewać się dobrze napisanej, raczej lżejszej przygodowej historii. Bardziej Bioware niż Obsidian (Tyranny to chyba jeden z nielicznych dobrze napisanych rpgów, w którym i tak są problemy ze scenariuszem, głównie pod koniec).

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Tak czytam i są opinie poprzedników ale wyciągam wnioski, że = nowe ip źle, nowe open world źle, design też zły i wydawca też zły, nie wiem czego gracze w końcu oczekują od gier? Lament był taki, że nowych IP no to tu macie, źle Wam, że są robione gry, które nie są w jakimś tam stopniu kontynuacjami gier, tylko biorą patenty od innych gier, które w dużej mierze się sprawdzają.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Żaden autyzm, polecam czytanie ze zrozumieniem (bo z tym coś mamy problemik), wyraziłem opinię jak wygląda temat, także kończ już gadać o tym autyzmie, bo to już nudne jest, jak nie w cw to już tutaj autyzm będzie spamować. No i dobrze, że inne gry jednak sobie kupisz jak Nioh (nowe IP), Nier kontynuacja slashera.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...