Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na wgw można zobaczyć jak gra obsługa w najnowsze demo na pro. Wygląda to cudnie i rusza się tak samo. Dalej można też przetestować samemu i jakby dali jakąś starą wersję, bo wygląda gorzej i chodzi jakby w 25 klatkach Maks. Jest jakby arena i można sobie pobiegać i walczyć z maszynami. Mamy spory arsenał, więc kombinacji jest sporo.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

xdddd jakie "obiektywne" teorie steryda xddd

 

przeciez od pierwszych prezentacji to szlo z ps4 zwyklego, wlacz sobie z laski swojej pierwsze pokazy gdzie polowali tylko na tego t-rexa - byl tearing, okropny popup, klatkowalo zacnie, tak bylo co pokaz do tegorocznego e3 kiedy pokazali build bez tearingu, z lepszym popupem i fajnym stabilnym framerate - i jedynie przy tym pokazie mozna wiec watpliwosci czy nie bylo sciemy z ps4pro(choc prasa miala okazje zagrac w ten build, w tym polska, i zarzekali sie ze pod tv mieli zwykle ps4)

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Są dwa stanowiska. Jedno z ps4 pro, wielki tv, hdr i 4k. Tutaj cudo.

 

Drugie stanowisko gdzie można pograć, zwykle małe tv, beznadziejna kalibracja i wydawał się znacznie gorszy obraz. Tylko zaznaczam od razu, każda gra w taki trybie to nic ciekawego, grałem tak jeszcze w Gears of war i Dead Rising i dla mnie dramat w takich warunkach. Sprawdzę jeszcze raz może, ale póki co to mnie Star trek rozwalił na łopatki na oculusie i zaraz chyba zrobię trzecie podejście :)

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też na targach ograłem i jestem przekonany, że będzie to system seller, ta animacja :D gościu obok pytał się mnie czy wcześniej w to grałem (jakim cudem?) bo waliłem headshoty za pierwszym razem ale to świadczy o gameplayu, rozgrywka bazuje na innych grach i jeśli mamy skilla to w tej grze będzie łatwiej. Wskoczyłem do wody i efekt w stylu uncharted natomiast granaty płonące zapaliły się pod wodą a zamrażające nie zamroziły tafli. Natomiast po kucnięciu efektownie przebieramy rękami przez trawę a sama postać wygląda cudnie.

Edytowane przez Wesker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...