Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem godzinkę z hakiem - na dzisiaj więcej nie mam niestety czasu. W skrócie - grafa lepsza niż życie, fabularnie ciekawie, klimat jest. Gameplayu za dużo nie liznąłem, ale responsywność  i płynność poruszania cudna. Powinno być dobrze.

 

---

 

Podtrzymując hajp => photo mode - wygrzebane z GAF-a.

 

Ten model Aloy na tym zdjęciu :obama:

Polecam powiększyć.

 

 

33119732916_0705cc13ec_o.png

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Pograłem 5h nie wychodząc z pierwszej krainy :D Horizon chyba będzie dla mnie odpowiednikiem Borderlands jeżeli chodzi o przechodzenie. Powolne zwiedzanie i zbieranie wszystkiego, przerywane świetnymi walkami z dinozaurami daje mega frajdę z obcowania z grą.

Odnośnie grafiki nie ma sensu się rozpisywać, najładniejszy tytuł obok U4. Muzyka też świetna, zarówno przy zwiedzaniu jak i przy walce.

Mapa wydaje się olbrzymia i chyba daruje sobie przedmiot do szybkiej podróży, bo zwiedzanie przy takich widokach to to co lubię.

Odnośnie dodatków do wersji kolekcjonerskiej to nie ułatwiają jakoś znacząco gry.

Motyw z wersji limitowanej jest wg mnie lepszy niż ten kolekcjonerski.

Aha, gram na hardzie i nie ma na razie za ciężko. Zobaczymy później.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Trochę wczoraj pograłem, początek taki sobie zarówno graficznie jak i historycznie, im dalej w las tym lepiej, grafa super, ale nie zawsze, ma swoje słabsze momenty choć i tak cały czas trzyma wysoki poziom, obraz ostry jak żyleta a HDR jeden z lepszych jakie widziałem, choć dla mnie U4 graficznie bardziej robi, no ale to nie open world...

 

Horizon to zdecydowanie najładniejsza gra w otwartym świecie i jedna z najładniejszych gier w ogóle, sam gameplay lepszy niż się spodziewałem, na filmikach wyglądało to średnio i w sumie na początku taki właśnie jest, po zakupie paru nowych umiejętności gra nabiera rumieńców i strzelanie do mecho dinusiów nabiera sensu.

Questy żywcem wyjęte z Wiedzmina 3, idź zrób, idziesz robisz nagle dowiadujesz się, że jest coś więcej, odpalasz widzmińskie zmysły i szukasz włóczni, widać, że brali garściami, oczywiście nie jest to minus, ale mimo wszystko bardzo przypomina Wiedzmina, który klimatem i całą resztą po prostu zjada tą grę na śniadanie. 

 

Ogólnie póki co gra się miło i przyjemnie, na dzień dobry 8+ można dać, widoczki piękne, grafa świetna, choć jest się do czego przyczepić, woda nie powala mogli się lepiej postarać, to samo tyczy się tego jak reaguje na postać i w sumie tyle, reszta tip top, oświetlenie, słoneczko, HDR robi swoje!

 

Też nie zauważyłem aby gra była jakoś mega trudna, może to zasługa Nioha?

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę wczoraj pograłem, początek taki sobie zarówno graficznie jak i historycznie, im dalej w las tym lepiej, grafa super, ale nie zawsze, ma swoje słabsze momenty choć i tak cały czas trzyma wysoki poziom, obraz ostry jak żyleta a HDR jeden z lepszych jakie widziałem, choć dla mnie U4 graficznie bardziej robi, no ale to nie open world...

 

Horizon to zdecydowanie najładniejsza gra w otwartym świecie i jedna z najładniejszych gier w ogóle, sam gameplay lepszy niż się spodziewałem, na filmikach wyglądało to średnio i w sumie na początku taki właśnie jest, po zakupie paru nowych umiejętności gra nabiera rumieńców i strzelanie do mecho dinusiów nabiera sensu.

Questy żywcem wyjęte z Wiedzmina 3, idź zrób, idziesz robisz nagle dowiadujesz się, że jest coś więcej, odpalasz widzmińskie zmysły i szukasz włóczni, widać, że brali garściami, oczywiście nie jest to minus, ale mimo wszystko bardzo przypomina Wiedzmina, który klimatem i całą resztą po prostu zjada tą grę na śniadanie. 

 

Ogólnie póki co gra się miło i przyjemnie, na dzień dobry 8+ można dać, widoczki piękne, grafa świetna, choć jest się do czego przyczepić, woda nie powala mogli się lepiej postarać, to samo tyczy się tego jak reaguje na postać i w sumie tyle, reszta tip top, oświetlenie, słoneczko, HDR robi swoje!

 

Też nie zauważyłem aby gra była jakoś mega trudna, może to zasługa Nioha?

 

Zadania wzorowane na Wieśku, świetnie. A opowiadają jakąś ciekawą czy intrygującą historie czy od strony fabularnej są raczej płytkie?

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Ciężko powiedzieć, za dużo wczoraj nie pograłem, to jedno, które zrobiłem trzymało się nawet kupy, ale czy było ta dobre jak w Wieśku? teraz nie odpowiem na to pytanie, za mało wiedzy :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...