Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

 

 

a wspomniałem już że loadingi są bardzo szybkie? w czasie rozgrywki praktycznie ich nie ma, jedyny troszke dłuży loading jest przy fast travel, ale chociażby samo uruchomienie gry, i wybranie w menu głownym continue - to działa tak sprawnie i szybko.

 

 

Przekocur w takim razie, w wiekszosci open worldow to papierosa na spokojnie mozna odpalic zaczynajac wczytywanie. Naganiaja na dyski SSD albo co.

Nie dziwota ze Kojima wybral ten silnik.

Odnośnik do komentarza

Co do pogody to się zgodze. Dzień zmienia się w noc w ułamek sekundy, to samo deszcz i słońce, chociaż jak wczoraj zaczęło padać to jakieś 10x lepiej niż w Driveclubie. Akurat byłem w lesie, szaro, buro, deszcz i polowanie na dinoboty. Było sztywniutko :cool:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Jestem pozytywnie zaskoczony tym tytułem. Czułem, ze może być dobrze, ale ciągle obawiałem się lekkiego drewna w rozgrywce i że samo strzelanie z łuku będzie po prostu nudzić. No ale myliłem się, bo bawię się naprawdę nieźle. Walki wypadają naprawdę świetnie, jest tak dobrze, że często lubię ginąć pod koniec, aby powtórzyć dany etap w celu innego rozmieszczenia pułapek i kontrolowania walki. Tak mi się najlepiej gra, zwykłe walenie z łuku nie przynosi efektów, walkę najlepiej planować już będąc schowanym w krzakach i kontrolować przez większość czasu, ależ jest w tedy satysfakcja :obama:  W ogóle to jak maszyny się zachowują, jakie dźwięki wydają itp. powoduje, że przemierzam świat na piechotę i z miłą chęcią eliminuje kolejne grupy, nie chce mi się korzystać w mounta, ale też piękny świat tak działa, bo jest rewelacyjnie, lepiej wyglądającego świata jeszcze nie widziałem, mogę tak biegać bez końca. Co do maszyn, widziałem może z 7, dzizas, nie mogę doczekać się reszty :D Fabularnie też jest o dziwo dobrze, w ogóle jestem na każdym kroku zdziwiony, bo oczekiwałem gorszego tytułu, a tu jednak GG dało radę :)

 

Słynna mimika twarzy nie jest jednak taka zła, wydaje mi się całkiem nieźle zrobiona.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

tl;dr

 

chyba, że gra przehajpowana i 7/10

 

Po 10h gry można napisać, że Horizon został stworzony potajemnie w kolaboracji z Ubisoftem xDD

Boshee ile tam tego januszowego kopiuj wklej z FarCry, gra na więcej niż 8/10 po tym gampelayu na pewno nie zasługuje, zobaczymy może zakończenie jakieś Goty będzie. Bo póki co tytuł dalej nie zachwyca i wczoraj miałem nawet momenty, że nie chciało się grać. Ciesze się, że nie miałem mega hypu na ten tytuł jak na U4, bo bym miał zawód.

 

Musze dodać jeszcze jedno, te komentarze w środe osób, które pisały w stylu "no pograłem 2h goty ziomuś goty,w (pipi) dobra gra etc etc." przecież tam przez 2h gry ledwo jakiegoś mechanicznego zwierzaka zobaczymy xDDD

 

tl,dr: w Wiesiek czy Uncharted zrobił dużo większe wrażenie niż Horizon IMO. No ale gramy dalej ^_^

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

"no pograłem 2h goty ziomuś goty,w (pipi) dobra gra etc etc."

No ale masz napisane, że ktoś grał 2h, więc wiadomo, że to są pierwsze wrażenia takiej osoby. To już nawet podjarać się początkiem gry nie można i napisać o tym na forumku? Rozumiem, że jakby ktoś zobaczył ledwo menu główne i pisał posta na forum, że w nic lepszego w życiu nie grał, no ale 2h grania to bez przesady, że nic jeszcze się nie widziało.

Odnośnik do komentarza

No dla mnie to na razie takie mocne 8/10 i tyle oczekiwalem. Mimo wszystko czekam na wieczor zeby znow moc pograc. Prawie 18lvl wbity, musze troche fabule pociagnac do przodu. Ciekaw jestem pozostalych odkryc Sigmy i starc tam, bedzie grubo.

 

Wiecie moze ile rodzajow broni, ubran itp jest? Niepospolity, rzadki, bardzo rzadki (te juz mam). Legendarny?

Odnośnik do komentarza

 

Musze dodać jeszcze jedno, te komentarze w środe osób, które pisały w stylu "no pograłem 2h goty ziomuś goty,w (pipi) dobra gra etc etc." przecież tam przez 2h gry ledwo jakiegoś mechanicznego zwierzaka zobaczymy xDDD

 

 

No wlasnie ja przez pierwsze 2-3h mialem meh i nie wiedzialem co w tej grze taki kozak poza graficzka, bo po prostu bylo nudno, dopiero po

probach

wkrecilem sie w gierke.

Odnośnik do komentarza

Też wstrzymałem się z zakupem na premierę i poczekam spokojnie na wtórny obieg. A znając branżę bardzo duża ilość kopii zostanie 'uwolniona' po miesiącu, dwóch. Czytając Wasze opinie na których zawsze bazuję widzę, że tej gry nie można oceniać przez pryzmat wiedzmina 3 z dodatkami, bo najzwyczajniej w świecie nie dorównuje mu.

Ot, nowe, bardzo dobre i rewelacyjnie wykonane uniwersum. Życzę miłych wrażeń i di zobaczenia w pchlim targu :)

Odnośnik do komentarza

ja bym nie zaczynal tematu porownywan do W3, questy w tamtym tytule, wybory wplywajace realnie na swiat, cala otoczka i bohaterowie z ksiazek, slowianskosc itp sa abstrakcyjnie zayebiste ale sam gameplay....lepiej bawie sie polujac na dinoboty w horizon niz robiac piruety siwym, nie wsominajac o responsywnosci sterowania, nawet robokoń>plotka jesli chodzi o przemierzanie swiata

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...