Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

nad ranem na party smialismy sie, ze raczej na bank trafilem ale prezentacja dala wielkie nadzieje, ze przynajmniej gameplay i przemierzanie tego swiata bedzie ciekawe w drodze do tego komputera matki w bunkrze :P

 

Pewnie po dotarciu i zniszczeniu w epickiej walcce z QTE okaże się, że to jednak komputer córka i matka będzie w Horizon 2 xD

Odnośnik do komentarza

Pokładam w Horizon duże nadzieje, bo przywodzi na myśl tytuły w których bawiłem się przednio.

Szkoda, że raczej nie będzie przy takiej oprawie 60 klatek, bo wtedy to już w ogóle bajka.

Jak zawsze polecam pobrać dobrą jakość http://www.gamersyde.com/download_horizon_zero_dawn_e3_gameplay_demo-37489_en.html

Odnośnik do komentarza

Pokładam w Horizon duże nadzieje, bo przywodzi na myśl tytuły w których bawiłem się przednio.

Szkoda, że raczej nie będzie przy takiej oprawie 60 klatek, bo wtedy to już w ogóle bajka.

Jak zawsze polecam pobrać dobrą jakość http://www.gamersyde.com/download_horizon_zero_dawn_e3_gameplay_demo-37489_en.html

Może sony kiedyś wypuści patcha z 60 klatkami na neo, kto ich tam wie.

Odnośnik do komentarza

nad ranem na party smialismy sie, ze raczej na bank trafilem ale prezentacja dala wielkie nadzieje, ze przynajmniej gameplay i przemierzanie tego swiata bedzie ciekawe w drodze do tego komputera matki w bunkrze :P

 

no właśnie system walki z szukaniem słabych punktów, oraz używaniem fragmentów "ciała" t-rexa z pierwszego pokazu, a teraz jazda na mechanicznym byku podczas starcia z mechanicznym skorpionem, o ile dadzą radę w praktyce, pozwalają mi mieć wyebane w scenariusz i postaci.

 

w zasadzie jedyne czego się boję to miliona fetch questów wciśniętych w główny wątek, a tak to całkiem fajny Monster Hunter

Odnośnik do komentarza

ja jestem ciekaw czy pachnie walkiem (mocarny pc ewentualnie gameplay z neo) bo o ile oprawa jest bardzo podobna do tego co prezentowali rok temu to uporali sie z wszystkimi bolaczkami tamtego buildu - staly framerate, praktyczny brak popupu (tam byl tragiczny)

 

obawy beda do premiery bo to GG ale jakos po tym pokazie one mniejsze, pewnie jeszcze cos w tym roku nam z tej gierki pokaza wiec czekam z niecierpliwoscia

Odnośnik do komentarza

Gra jest piękna, jestem zachwycony walką z tym  robotem na koncu, widać ze będzie trzeba podejsc bardzo styrategicznie do każdej walki,  a nie tylko  kałach  w łape i  yebut. No i fajnie płynnie bohaterka wskoczyła na byka, bez pauzy podbiegł i odbylo  sie to w locie. Nie wiem czy graficznie nie zjada to uncharted 4 nawet.

Odnośnik do komentarza

Nadal się zastanawiam kto po kiego iabła tworzył  te roboty i wgrał im jeszcze patcha by  zachowywały się jak zywe zwierzeta.

 

zwariowani jajogłowi lewacy postanowili wyłączyć prąd i zrzucić czowieka z dominującej pozycji na ziemii, tak by ta odrodziła się na nowo, projektując maszyny, które stały się opiekunami nowego porządku na ziemi. tak będzie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...