Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie trzeba, zrobilem pare, bo na początku ciężko w ogole bylo mi rozróżnić ktore to ktore - znaczniki sa male i roznia sie jedynie tym, ze w jednym jest pare kwadracikow, a w innym jeden. Jak tak dalej pojdzie, to tez te misje zleje.

Co do dialogow to jest tutaj chyba podobnie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Easye nie zrazaj sie na samym poczatku, goscie pisze ze niektore misje poboczne sa naprawde dobre i zrobione z humorem, ale to moze w dalszej czesci gry.  Ponoc robiac side guesty odkrywamy l.ore, lepiej poznajemy bohaterow, smaczki itp.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

 

Najbardziej się boje, że janusze dziennikarstwa growego przejdą gierke tylko raz i potem będą pierdzielić kocopoły, że gra krótka, fabuła słaba/niejasna itd.

 

Zresztą o to samo się boję w przypadku graczy.

Nie wiem czemu tak patrzycie na recenzje, można sobie popsuć kawał dobrego szpila przez to - niezależnie od źródła i wiarygodności.

 

Tu nie chodzi o nasze "patrzenie na recenzje", bo myślę, że każdy w tym temacie się wypowiadający, grający w demko, jest świadomy i napalony na tę perełkę.

Tu bardziej chodzi o wkoorv świadomego gracza, że jakieś, jak to ładnie wyżej określił kolega, co mu kot przeszedł po klawiaturze, gdy zakładał tu konto - "ulungi" pier.dolą głupoty, a januszcenzenci obsmarują świetny tytuł, co negatywnie odbije się na jego sprzedaży.

Ja swoją kopię i tak kupię, mnie przekonało demo chociażby, ale tak zwyczajnie chciałbym, by ten tytuł był lepiej oceniany, by więcej takich wychodziło, a mniej CoDów, BFów i Assassinów.

 

 

A może właśnie ta gra jest tak dobra bo jest taka a nie inna ilość świadomych graczy ;) ?

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza
RPGFan - 9.3/10

DualShockers - 9/10

The Outer Haven - 9/10

SiriusGaming - 9/10

Gameblog.fr - 9/10

 

Mało znane serwisy no ale dobry początek jeżeli chodzi o oceny.

 

Teraz czekamy na recke polygona i 6/10 przez coś takiego

giphy.gif


 

Easye z jakim dubbingiem grasz i jak on wypada ? Nadal nie jestem pewny jaki wybrać na pierwsze przejście.

 

Odnośnik do komentarza

No przy tych wszystkich hitach, ktore Sony ostatnio wypluwa szkoda nie miec PS4. Shady - roznica jest glownie w tym, ze gra stara sie byc pseudo open worldem - np. do misji z dema mozna pozniej wrocic biegając od tak po lokacjach,zaliczajac jakies misje poboczne odkrywamy kolejny obszar, przesuwamy 1 skrzynke otwierajac sobie skrot do pozniejszego zwiedzania itp. - dzisiaj usiade pozaliczam jeszcze pare misji pobocznych i zobacze czy cos sie zmienia, ale osobiscie wolałbym normalna formule jak MGS Rising, Bayonecie, DMC niz takie bieganie jak w FF XV. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Damn, wspaniałe otwarcie w JP, - blisko 200 tys. sztuk na premierę - to tak z 50-70 tys więcej niż się spodziewałem. LTD wyląduje coś pewnie ok. 300 tys.  Jeśli na świecie sprzeda się na premierę w okolicach Nioha, to Square ma hit (relatywnie do budżetu, założeń i siły IP). 

Yoko Taro o następną grę raczej nie musi się martwić.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Damn, wspaniałe otwarcie w JP, - blisko 200 tys. sztuk na premierę - to tak z 50-70 tys więcej niż się spodziewałem. LTD wyląduje coś pewnie ok. 300 tys.  Jeśli na świecie sprzeda się na premierę w okolicach Nioha, to Square ma hit (relatywnie do budżetu, założeń i siły IP). 

 

Yoko Taro o następną grę raczej nie musi się martwić.

 

XD

 

Nie ma szans, chłopie.

 

 

ps. pierwszy Nier miał wynik 70 tysięcy.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

@XM

No i spodziewam się w miarę dobrych wyników w formie cyfrowej, bo część graczy nie chciała czekać na premierę w NA i EU.  Z tak dobrym otwarciem na JP, nawet średnia sprzedaż na zachodzie, aż tak nie zaszkodzi, tym bardziej, że pewnie kolejne 100+ tys. dołoży sam Steam.

To 3 otwarcie dla Platinum w historii, wyżej było tylko MGS:R i Bayonetta (o 6 tys., na dwóch platformach, w czasach gdy Xbox nie był totalną klapą w KKW).


@Figaro

Porównuję i dywaguję tylko. Sam obstawiam coś między 300-500 tys. sztuk na premierę jeśli chodzi o WW., więc twój jakże oświecający komentarz "xD" jest niepotrzebny, chłopie.

Odnośnik do komentarza

Co do voice actingu to już po demie widać, że 2B (jap) i 2B (ang) to 2 inaczej przedstawione postaci. Nie wiem czy różnice będą większe czy mniejsze od tego jak przedstawili Zero w D3 (gdzie naprawdę różnice były duże), ale dla pewności na pierwsze przejście pójdzie jap, później ang, a później się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Czyli tak jak mowilem - Automata sprzeda wiecej niz pierwszy Nier(340k) w pierwszym dniu. Oczywiscie sprzedazy na rynku swiatowym.

FeelsGoodMan.

Kurde, nie wytrzymalem i obejrzalem pare misji pobocznych - normalnie jak japonski Gothic 2...

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

jeśli open world jest taki jak w pierwszym Nierze, to spoko. otwarte tereny służyły tam głównie za połączenia pomiędzy bardziej korytarzowymi levelami

 

I przede wszystkim do jazdy na guźcu! (taka świnia z Afryki)

 

No u mnie tak samo Nier wygrywa z Horizon i Nioh'em. Tamte kupie ale później :) Nier na premierę!!

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...