Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robię teraz poboczne bo Velius mnie wczoraj z(pipi)ał.

 

Oczywiście te co niby mają dawać radę a nie jakieś nudne likwidacje maszyn na czas.

 

Oprócz:

 

Emila, maszyno karateki i posągu w miasteczku.

 

Jest jeszcze jakiś quest ciekawy?

 

Jest jeden uber quest ukryty, ale wymaga posiadania w ekwipunku wszystkich broni upgradowanych na maxa aby moc go zaczac. Niestety -  duzo roboty, wiec jesli podobal Ci sie Nier jedynka i cos z niego jeszcze pamietasz, to na youtube sobie mozesz obejrzec ten quest bo moim zdaniem warto go zobaczyc, w takiej lub innej formie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Drugie przejście skończone, pod koniec ciekawych rzeczy się dowiadujemy, zapowiada się mega interesujące trzecie.

Licznik questów zatrzymał mi się na 70%, więc mam nadzieję, że pozostałe 10% (przynajmniej!) dobiję podczas tego przejścia.

Niestety nie udało mi się przykozaczyć w walce z sekretnym bossem na 99lvl

(Emil)

, bo ja miałem 53 i zadawałem mu 0 dmg.

Motyw z grindowaniem expa na

króliku

w parku rozrywki niestety już nie działa, bo łatka 1.06 to wyeliminowała, więc nie wiem, kiedy znów do niego podejdę, bo level leci raczej wolno.

Odnośnik do komentarza

No wszystko sie dzieje w tym samym uniwersum wiec pewnie cos sie znajdzie. Nie gralem w D3 wiec napewno ominelo mnie troche nawiazan albo smaczkow (tak czytam na gamefaqs ze troche tego jest), a D1 dopiero w polowie bo stad sie wszystko wzielo w sumie :P

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Hard jak dla mnie najbardziej optymalny. Choć wielokrotnie zginąłem na nim od jednego ciosu nawet, ale przynajmniej jest wyzwanie i satysfakcja. Jak zmieniłem sobie w jednym momencie na Normal bo już nie nadawałem rady to rozjechałem wszystkich bez żadnego problemu, no jakoś tak za prosto.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze 3h za mną. Ta giera to jakiś kosmos jest. Masakra jak można wpleść tyle fajnych pomysłów i ozdobic to kozackim gejmplejem. Samo zwiedzanie to masa frajdy, walka to jak Revengeance z dodatkiem Bayonetty a bohaterowie mocno ciekawi.

 

Muza to jest czysta zerojedynkowa poezja.

 

Póki co gram na Hard i w paru większych zadymach nie było lekko ale satysfakcja jest bezcenna.

Edytowane przez Nemesis
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kilka pytań:

1. Będzie jakaś opcja fast travelu? Trzeci raz muszę całą pustynie przebiec, żeby sidequesta wykonać i mi się już nie chce xd
2. Czy sidequesty po czasie wygasają, czy moge robić kiedy chce?
3. Jeśli zrobie wszystkie sidequesty przy pierwszym podejściu, to jak sprawa z nimi będzie wyglądać w kolejnych? Znowu wszystkie do zrobioenia? Zmieniają się coś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...