Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

@Dahaka

 

 

A wez mu wymaz pamiec, to zobaczysz jeszcze wieksza depreche, jak Ci sie nie chce to juz wspominalem co sie dzieje i specjalnie dla Ciebie napisze jeszcze raz: Pascal dalej mieszka w swojej wiosce, sprzata miotelka SMIECI i ciagle powtarza, ale tu lezy SMIECI, skad to sie wzielo, czas to posprzatac. Gdy do niego zagadasz okazuje sie ze ma otwarty sklepik i wspomina ze jak chcesz, to chetnie Ci sprzeda troche tych SMIECI. No a smieciami sa glowy i konczyny dzieci, ktore nazywaly go wujkiem :obama:

 

Edytowane przez Velius
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

dayum :obama: No teraz to już dla mnie definitywnie najlepszy moment w grze obok endingu e.

Mam nadzieje, że na trzecią cześć długo nie przyjdzie nam czekać i że Yoko nie złapie writer's blocka ani nie odda się pracy w restauracji. Ten człowiek to skarb branżowy i powinien zostać obsypany pieniędzmi na swoje gry. Mam nadzieje, że SE rzuci hajsem na kolejną część. Zobaczyć Niera z technologicznym rozmachem na poziomie FF... :banderas:

Odnośnik do komentarza

Akurat SH to je.bac bo to bylaby kolejna pseudo giera od Kojimy, a na podstawie MGR zrobionego na kolanie w 12 miesiecy to mozna miec juz wizje sequela idealnego z 2letnim czasem na developing. No, ale to trzeba miec mózg na swoim miejscu a nie pysde we łbie jak Konami.

Odnośnik do komentarza

Wstyd jak cholera, ale dopiero wczoraj po raz pierwszy ukończyłem... demko tej gry. Zaczynałem już kilka raz, jednak stale coś mnie od niego odciągało. Do zakupu przymierzam się tak czy inaczej (delikatnie mówiąc), niemniej mam pytanie: czy cała gra trzyma tak wysoką intensywność jak sekwencje dostępne w demie? Akcja praktycznie non-stop, a finałowa potyczka - uffff...   

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...