Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że do tych pozamykanych skrzyń dostanę klucz jak dobrnę dalej w fabule?

Jakieś itemki warto zbierać czy poza chipami i itemkami do upgradu wszystko mogę spokojnie sprzedawać?

Pytam żeby się nie okazało później że jest X questów przynieś to tamto....

I jeszcze jedno pytanie odnośnie prey/revive .

To są czasowe bonusy czy co?Myślałem że będę je miał w inventory ale nie mam?

 

Ogólnie to już nie jest ten NIER co na ps3 ale gra ma swój urok, design i muza robi robotę, walka jak dla mnie chaotyczna masherka mam teraz questa aby zabić grupę przeciwników w 30 sec bez odniesienia obrażeń i jest total random czy oberwę czy nie.

Te uniki a także lockoewanie/kamera nie najlepiej się sprawują .

Odnośnik do komentarza

Rozumiem że do tych pozamykanych skrzyń dostanę klucz jak dobrnę dalej w fabule?

Jakieś itemki warto zbierać czy poza chipami i itemkami do upgradu wszystko mogę spokojnie sprzedawać?

Pytam żeby się nie okazało później że jest X questów przynieś to tamto....

I jeszcze jedno pytanie odnośnie prey/revive .

To są czasowe bonusy czy co?Myślałem że będę je miał w inventory ale nie mam?

 

Ogólnie to już nie jest ten NIER co na ps3 ale gra ma swój urok, design i muza robi robotę, walka jak dla mnie chaotyczna masherka mam teraz questa aby zabić grupę przeciwników w 30 sec bez odniesienia obrażeń i jest total random czy oberwę czy nie.

Te uniki a także lockoewanie/kamera nie najlepiej się sprawują .

 

Klucza jako takiego nie ma, ale podczas drugiego przejścia będziesz miał możliwość hakowania zamkniętych skrzyń, oraz drzwi.

 

Questów typu "przynieś to tamto" jest całkiem sporo niestety, ale większość przedmiotów można sprzedawać (choć ja nauczony pierwszym NIERem, wszystko i tak chomikowałem). Nie sprzedawaj tylko Machine Core - podczas trzeciego przejścia nabierają dużo większej wartości i będziesz mógł je opylić powyżej 20k za sztukę.

 

Bonusy za interakcje z poległymi są natychmiastowe i czasowe - taki status, który niestety szybko przestaje działać.

 

Dla mnie gra lepsza pod każdym względem niż pierwszy NIER, no i "chaotyczna masherka" to domena poprzedniej części - tu jest sztywniutki system od Platinum Games - najwyraźniej nie ogarniasz - polecam treningi z Ojcem Servo :)

Odnośnik do komentarza

walka jak dla mnie chaotyczna masherka mam teraz questa aby zabić grupę przeciwników w 30 sec bez odniesienia obrażeń i jest total random czy oberwę czy nie.

Te uniki a także lockoewanie/kamera nie najlepiej się sprawują .

 

rozpjerdala mnie takie pjerdololo slashero laików :cool:

 

 

a do tego questa potrzeba dopalaczy siły poda i postaci. zaliczyłem go bez lockowania

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

walka jak dla mnie chaotyczna masherka mam teraz questa aby zabić grupę przeciwników w 30 sec bez odniesienia obrażeń i jest total random czy oberwę czy nie.

Te uniki a także lockoewanie/kamera nie najlepiej się sprawują .

 

rozpjerdala mnie takie pjerdololo slashero laików :cool:

 

 

a do tego questa potrzeba dopalaczy siły poda i postaci. zaliczyłem go bez lockowania

 

U mnie też pękł na hardzie. Tak jak cała ta cudowna gra. 

Odnośnik do komentarza

No dobra może źle się wyraziłem .

Normal nie zachęca do zagłębiania się w system bo wystarczy mieć auto item i klepać co popadnie.

Z 1 przeciwnikiem to można robić wszystko co się chcę tym bardziej że staminy tu nie ma.

Ale nadal będe się trzymał zdania że walka z wieloma przeciwnikami naraz to chaos, zwłaszcza jak kamera jest mocno oddalona.

Nie mam jeszcze wielu skilli do poda, broni tez tylko kilka sprawdziłem, może z czasem się zagłębię ale dla mnie jako fana DS i NIOha ten system już w przedbiegach przegrywa.

Dla mnie zdecydowanie ważniejszy jest klimacik wykreowanego świata i muza która gniecie jaja.

Mam 13h dopiero zrobiłem 25% questów.

Aha miałem już kilkukrotnie mega wqrwiający bug że kamera dosłownie wyjepała w kosmos w bunkrze przy zwykłej exploracji, masakra.

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że osoba grająca w gierki od xxxxx laaaaat ale bez skilla w slashery (nie licząc GOW:) ) na normalu nie napoci się za mocno?

 

w prologu śmierć = zaczynanie gry od nowa, dalej jest już prościzna, dlatego proponowałbym hard i zbieranie expa na sub questach. warto dla samych dialogów poszerzających wiedzy o tym świecie i zagadnieniach fabuły. no i walki (zwłaszcza z bossami) stają się wtedy naprawdę fajne. w razie czego jest też opcja zmiany poziomu

Odnośnik do komentarza

Dla fanów Souls-like każdy taki slasher będzie niby gorszy ale prawda jest taka, że bez locka na przeciwniku i odciąganiu każdego przeciwnika po kolei każdy slasher jest trudniejszy niż Soulsy. Mówię "slasher" bo nie chce żeby ktoś zaraz mi wyskoczył z God of Warem.

 

Porownajcie sobie NieRa na Hardzie, DMC3 na DmD czy klasycznego Ninja Gaiden. To są dopiero trudne gierki i sprawy wcale nie ułatwia fakt, że nie ma cholernej staminy.

Odnośnik do komentarza

Wraz z jednym z głównych questów zakończyło mi niestety parę pobocznych, jak to teraz wygląda? Coś można przegapić czy te questy będę robił na nowo przy drugim przejściu?

 

I potwierdzam normal jest strasznie łatwy, jeszcze jak się robi sidequesty to szybko idzie przelevelować postać pod misje story. 

Odnośnik do komentarza

Wszystkie questy mozesz zrobic po przejsciu calosci, jak juz masz chapter select. Jedyna rzecz, ktora mozna przegapic, to dropy ze zlotych przeciwnikow. Jak wybijesz wszystkich (w odpowiedniej kolejnosci) i nie zbierzesz tego co wypadnie, to pozniej moze ci nie starczyc przedmiotow do ulepszania broni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla fanów Souls-like każdy taki slasher będzie niby gorszy ale prawda jest taka, że bez locka na przeciwniku i odciąganiu każdego przeciwnika po kolei każdy slasher jest trudniejszy niż Soulsy. Mówię "slasher" bo nie chce żeby ktoś zaraz mi wyskoczył z God of Warem.

 

Porownajcie sobie NieRa na Hardzie, DMC3 na DmD czy klasycznego Ninja Gaiden. To są dopiero trudne gierki i sprawy wcale nie ułatwia fakt, że nie ma cholernej staminy.

DMC3 to nawet na normalu jest ciężka gra. Osobiście stawiam DMD nad MN z Ninja Gaiden, ile korev leciałl :obama:

Koniec offtopa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...