Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przeszedłem Niera 1 raz zacząłem 2 podejście ....

Na co zwrócić uwagę w drodze do platyny?

Da się coś pominąć? na czym się skupić, bo i tak z tego co wiem to wszyscy pisali że trzeba przejść 3 czy nawet 4 razy.

Jestem gdzieś w 1/4 2 przejścia i widziałem 1 złotego przeciwnika, nie był zbyt trudny jedynie od groma HP miał.

Staram się robić wszystko co mogę mam tylko ze 3Q aktywne a ledwo 32% ogólnie ....

Przydało by się trochę kasy pofarmić .... do tej pory to co mogę polecić od siebie, zobaczycie białego jelenia bijcie - 22.500g .

Odnośnik do komentarza

Patrz uważnie na mapę, szukaj na niej czerwonych kropek (zleceniodawcy questów) i staraj się wykonać ich jak najwięcej. W drugim przejściu masz opcję hakowania, więc wykorzystaj to do otwarcia zamkniętych skrzynek (wpadnie sporo broni i wpisów do archiwum). Zbieraj złom itp.

Czego nie wbijesz po trzech przejściach, to później możesz zakupić w sklepiku (tak, można kupować trofea związane z grindem np).

Odnośnik do komentarza

Też jestem przy drugim przejściu i obecnie jakieś 30h i 70% questów, ale cisnę je mocno od początku, głupi byłem bo biegałem jak po(pipi)any zanim pojawił się fast travel :)

 

Hakowanie 

fajna jest ta minigierka i idzie się nagimnastykować momentami ale lekko zaczyna być nużąca, tym bardziej że 3/4 side questów jako 9S właśnie na tym polega, w zwykłej walce jest co prawda kozak bo z dobrymi chipami combust i stun nie ma czego zbierać z mobów ale o wiele lepiej mi się grało jako 2b

 

 

@Schranz wyekwipuj sobie scanner na poda, często idzie trafić po 10K kasy oraz różne materiały. 

Odnośnik do komentarza

Mam poda niestety ominąłem ten chip co automatycznie podnosi itemki :/

Generalnie stoję z fabuła na NG+ i czyszczę Q .

Tak się zastanawiam ile kasy potrzeba na Q z inventorem bo juz ponad 100k G poszło ....

Ogólnie stwierdziłem że nie będę zaglądał do poradnika, przejdę spokojnie sam 3 razy na czuja większość pewnie sama wpadnie a co nie wpadnie to się na koniec dobije albo kupi w sklepiku :D

Bo z tego co ktoś tu pisał podobno można achivmenty za golda kupować, tego jeszcze nie grali :P

 

PS czy te gold robociki się respawnują? rozwaliłem jednego w ruinach miasta i jednego na pustyni, dropia itemki do upgradeu podów bardzo by mi się przydały.

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

Wszystkie questy, ktore sie przegapilo mozna pozniej zrobic uzywajac chapter select. Zaden quest nie przepada. Mozna jedynie ominac jedno z zakonczen, jesli sie za wczesnie zabije jednego z opcjonalnych bossow. Wtedy rzeczywiscie trzeba wszystko zaczynac od poczatku albo wczytac wczesniejszego sejwa jesli sie zrobilo backup.

Odnośnik do komentarza

Mozna jedynie ominac jedno z zakonczen, jesli sie za wczesnie zabije jednego z opcjonalnych bossow. Wtedy rzeczywiscie trzeba wszystko zaczynac od poczatku

 

O to to to - właśnie to miałem na myśli, sorry za wprowadzanie w błąd :)

Przez to musiałem w sklepiku kupić sobie trofeum za wszystkie endingi, bo o tym nie wiedziałem.

Odnośnik do komentarza

Ost goty, story&emolszyn goty,ending goty wykreowany swiat goty. Pewnie, sama walka jak i sporo questow tylko ok ale calosciowo ta gra to prawdziwy mesjasz. Do tego smaczki dla fanow 1 czesci... Nawet napisy koncowe...
No majstersztyk, szok niedowierzanie, mindfuck, ciezko pozbierac mysli.

Gra zapisze sie w historii gier jak i w pamieci(sercach graczy)

W moim na pewno.

Ciężko mi wyobrazić sobie że coś w tym roku jeszcze przebije Niera,.... a Persona 5 czeka :)0ef5f1bc4e2cb0b8c00edd5b42f3ce53.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Schranz1985
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ile trofików kupiłeś?

 

Pytanie nie do mnie, ale się przy okazji wyspowiadam :P

Kupiłem 2 trofki.

Jeden za ulepszenie wszystkich broni - u pierwszego "kowala" ulepszyłem wszystko na maxa (czyli lvl.3), ale u Masamune już musiałbym sporo materiałów grindować, co niebezpiecznie kojarzyło mi się z pierwszym NIER'em. Czuję się usprawiedliwiony, bo wcześniej spędziłem chyba z 10 dodatkowych godzin na grindowaniu materiałów do ulepszenia PODów.

Drugi trofek za wszystkie endingi, z tego względu, że jedno zakończenie było już nie do zdobycia, przegapiłem okazję, bo zupełnie tego nie monitorowałem i przepadła szansa na jego uczciwe wbicie.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

zdecydowanie najlepsza gra pod wzgledem merytorycznym, ale widac rowniez miejscami maly budzet i ciecia pod 60 FPS. 

ach jak sie marzy wrzucic w to rozmach graficzny Horizon..

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Wbiłem w kilka dni 15h, na razie bardzo mi się podoba. Hard jest czasami trochę chamski, bo pada się na hita nawet od słabych przeciwników, ale da się przyzwyczaić. Natomiast czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jedną rzecz? Dlaczego najwyższej klasy, turbozaawansowane androidy do celów zwiadowczo-bojowch pędzące z prędkością pociągu potykają się o KAŻDY yeba.ny szmul na ziemi??? 

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza

A co w tym dziwnego?

System z 1 był mułowaty, taki prosty system h&s  atak odskok i tyle .... ale to się w sumie sprawdzało jak na potrzeby gry JRPG.

Natomiast ten z Automaty jest bardzo przekombinowany, o ile walczy się jeszcze z 1 wrogiem jest ok ale z większą grupą(a zdarza się to często bo to slaszerek) jest słabo i chaotycznie.

Ciut przyjemniej się gra jak się wyekwipuje ten skill co spowalnia czas po udanym uniku, ale generalnie walka tak jak w 1 NIER nie była dla mnie motorem napędowym tej gry.

Pamiętajmy też że 1 to JRPG, automata reklamowana była jako slasher tak więc nie ma sensu porównywać systemów walki bo równie dobrze można by porównać  walkę Dark souls do Zeldy .... 

System walki musi się sprawdzać jak na potrzeby gry i tyle, ten z automaty jest tylko ok ale to styka w połączeniu z pięknym designem i ciekawą fabuła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...