Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prawdopodobne. Warto tez wspomniec fakt jak ceny poszybowaly w góre uzywek, nawet do 150-200zł na PS3 przed premiera Automaty. Dobrze ze chociaz VGP zrobil reprinty za 100-120zł, ale i tak wiele ludzi nie ogralo bo cena odstraszala lub poprostu nie mieli juz ps3/x360 w domu.

 

Ba, nawet ja bym jeszcze raz ogral jakby remaster zrobili w miare dobry.

Odnośnik do komentarza

Sam byłbym pierwszy w kolejce do ogrania takiego remastera, a jeszcze lepiej sensownego rimejka. PS3 się pozbyłem lata temu, czego dziś żałuję, sprzętu do sensownej emulacji nie mam, a PS Now jest raczej wątpliwą alternatywą pod kątem ceny i jakości, o ile kiedyś będzie u nas oficjalne dostępne.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Niech podreperują grafike a reszta niech będzie jak w Automacie.

 

Życzę sobie tą samą synestezje i klimacik

 

Tylko tyle ?

Ja bym sobie zyczyl np. zeby inaczej przemyslali budowe obszarow lub popracowali nad streamowaniem, bo te dropzony jak sie obszar doczytuje potrafia denerwowac.

System walki do rozbudowy, przede wszystkim combo list, wyrzucic prostacka podmiane ciala, zamiast  tego blok jako quick time event.

Zageszczenie NPC i przede wszystkim wieksza roznorodnosc, wiecej cywilizowanych miejsc z questami, handel, moze jakies frakcje itp a nie ze klony 5 modeli, ma byc tak samo jak np. w Gothic 2.

Po prostu zeby bylo wiecej elementow typowego RPG w tym, rzecz jasna to pociagnie za soba dluzsza rozgrywke, co bardzo pomoze a nie tydzien i na pchlim.

A z takich z(pipi)anych marzen  to bym sie cieszyl, jakby byla opcja jakiegos przejscia miedzywymiarowego do swiata Drakengard  :ohboy:  

No ogolnie zeby lepiej bylo we wszystkim xD

Aha, i zeby 2B juz sie nie bawila w zimna sucz, bo to sie robi meczace za ktoryms razem, mozna dac system budowania relacji jak z W3 itp.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Podalem jako przyklad dla lepszego zobrazowania. Takie miasto jak w Khorinis biorac pod uwage swiat Nier ryloby czache. Rzecz jasna nie mowie, zeby usunac dziksze tereny, po prostu to byloby mile urozmaicenie. Zreszta szczatkowe elemety takich baz i tak sa juz w Nier, ino bieda czuc.

@up- odnosnie 2B i 9S, to wiedzac co sie dzialo w Automacie i tak musialaby sie inaczej zachowywac. I od ktorego momentu ?

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

 

Zageszczenie NPC i przede wszystkim wieksza roznorodnosc, wiecej cywilizowanych miejsc z questami, handel, moze jakies frakcje itp a nie ze klony 5 modeli, ma byc tak samo jak np. w Gothic 2.

Po prostu zeby bylo wiecej elementow typowego RPG w tym

 

No ja wole kolejnego Niera od kolejnego Horizona/Wieska/Fallouta/kazdegoinnegoopenworldrpg.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zageszczenie NPC i przede wszystkim wieksza roznorodnosc, wiecej cywilizowanych miejsc z questami, handel, moze jakies frakcje itp a nie ze klony 5 modeli, ma byc tak samo jak np. w Gothic 2.

Po prostu zeby bylo wiecej elementow typowego RPG w tym

 

No ja wole kolejnego Niera od kolejnego Horizona/Wieska/Fallouta/kazdegoinnegoopenworldrpg.

 

Dokładnie. Nier jest idealny tzn jego proporcje co jest RPGiem, a co grą akcji są idealne. Tutaj nic nie trzeba robić. Zresztą każda gra Yoko tak wygląda i jak widać nie jest skory do zmian. Liczy się przede wszystkim opowieść, cała reszta to tylko dodatek. Tytuł nastawiony jest głównie na "action" a nie rpg. Mnie to pasuje.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Widzę że dużo pozytywnych opinii , to gra musi być faktycznie dobra fabularnie a to najważniejsze , cenie klimat fabułę , dlatego nadal dla mnie Wiedźmin 3 jest jedną  z najlepszych gier jeśli chodzi o świat , klimat i historie , Trzeba będzie zakupić  Niera , tylko gorzej z czasem ogrywam teraz Wolfa Colossus , w kolejce czeka Deus Ex Mankind a myślę też o Yakuzie Kiwami bo Zero mną pozamiatał . 

Edytowane przez nie versal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...