Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Nic (oprócz kamery) nie utrudniało mi rozgrywki w TLG, drastycznych spadków animacji też nie zauważyłem (no może ze dwa razy w momentach eksploracji, czy podczas scenek).
Żeby nie było - w NieR Automata też mi to nie utrudniało, po prostu napisałem, jakie błędy się pojawiają, gdy usunie się patche - tyle.

Odnośnik do komentarza

Kilka spoilerów w tekscie więc jak ktoś nie grał to radzę nie czytać

 

Lece z drugim playthrough, kurczę pieczone, ale ta gra jest dobra. Po demie miałem tak, że no elegancka giereczka, platynowi się postarali znów na pewno kupie, potem przestałem grać w gry więc olałem no i jakiś czas temu kupione, leżało na półce i przechodziłem inne gry aż w końcu podjarałem się i odpaliłem. Początkowa sekwencja no to samo już grałem w demie więc trochę ziewałem, ale jakoś się doczłapałem do tej otwartej lokacji i... byłem rozczarowany, brzydkie to, dropiące, kolejny jakiś otwarty świat, który jest troche bez sensu bo biegasz tylko po to żeby zebrać jakieś śmieci i wydłużyć grę, do tego system walki całkiem spoko lecz mało rozbudowany ale gdzieś tak od 3h (lokacji w parku rozrywki) gra mnie chwyciła i w weekend na dwa podejscia rozwaliłem pierwszy ending (wpadlo A - nie wiem czy można inny mieć za pierwszym razem bo nic nie czytałem o grze póki co). 

No i dzisiaj po po pracy siadłem grać dalej i jest zaje.biscie tylko szkoda, że każą znów te same sidequesty robić i to bieganie po tych samych misjach fabularnych, no trochę lipa ale jedziemy dalej bo czuje, że będzie jak w pierwszym Nierze i gra zerwie pape z dachu. Spokanie z Emilem - GOTY 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pewnie mnie zjedziecie ale technicznie to ta gra jest mega slaba. Kazdy sie czepial TLG i o jego technikalia natomiast tu dla mnie jest duzo gorzej. Gra wlasciwie tylko jak walczymy trzyma 60 fps a tak to ciagle gdzies jakies przyciecia, ciecia i spadki. Mega jest to drazniace dla mnie. Nawet nie te spadki fps co te przyciecia! Graficznie jest mega ubogo, prosto a do tego te doczytywanie sie tekstur w tle....blee (rozumiem koncepcje takiego swiata). 

Po waszych ochach spodziewalem sie mocnego kopa w szczenke  pogralem z 5h i tak srednio bym powiedzial :/ 

Sama konstrukcja misji jest prosta jak cep. Zakladam ze w kwesti  gameplayu tu sie nic nie zmieni przez dalsza czesc gra a czynnikiem by dalej grac bedzie fabula

Na plus to na pewno muzyka ktora robi klimat i te wszystkie sekwencje w ktorych kamera zmienia polozenie. 

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

w TLG rowniez gralem na prosiaku ;) No nie wiem moze jestem przewrazliwiony ale u mnie naprawde czesto sa przyciecia i obraz zatrzymuje sie na ulamek sekundy. 

Powiedzcie mi czy moge sobie zostawic questy na drugie przejscie czy lepiej wyczyscic cala mape ??

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Chyba ULTRA przewrazliwiony. Na codzien gram na płynniutkim PC i Nier Automata na Pro mimo irytujacych scinek tu i tam byla naprawde przyjemna w porównaniu z wiekszoscia innych gier. Czesc questów mozna zrobic tylko na pierwszym przejsciu, czesc na drugim i czesc na trzecim. Mozesz sie do nich wrócic potem ale to juz nie to samo, niekiety sytuacje z questów łącza sie z mainem (historia pewnego bossa).

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, _Be_ napisał:

Są spadki z 60 fpsów, ale to się nie umywa do tego co jest w TLG, które jest na amatorze niegrywalne. Szymek graj jak lubisz, po co się zmuszać do robienia side questów skoro nie sprawiają ci frajdy? 

zagralem moze ze 5 questow wiec raczej za duzo nie widzialem. Przewaznie jak gram w open worldy to robie wszystko (Wiedzmin i Horizon) a slyszalem ze tu pare razy trzeba przechodzic fabule wiec stad pytanie o te zadania czy moge do nich wrocic.

 

Godzinę temu, Velius napisał:

Chyba ULTRA przewrazliwiony. Na codzien gram na płynniutkim PC i Nier Automata na Pro mimo irytujacych scinek tu i tam byla naprawde przyjemna w porównaniu z wiekszoscia innych gier. Czesc questów mozna zrobic tylko na pierwszym przejsciu, czesc na drugim i czesc na trzecim. Mozesz sie do nich wrócic potem ale to juz nie to samo, niekiety sytuacje z questów łącza sie z mainem (historia pewnego bossa).

 Dla mnie to najgorsza gra w jaka gralem pod wzgledem tych scinek i tak naprawde pierwsza na konosli na taka skale (przy tym TLG to "arcydzielo" gdzie raz mialem faktycznie spadek fps  gdy wylazilem z jakiejs jaskini). Dziwnie jak sobie biegne po platformie a gra co 3 sek lapie  scinke  a o przechodzeniu z lokacji do lokacji to wgl juz nie wspomne.

Zeby nie bylo nie mowie o spadkach fps tylko o scieciach i chwilowym zatrzymaniu sie obrazu, nie wiem jak to sie fachowo nazywa

 

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...