Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, _Be_ napisał:

No to coś masz ewidetnie zje.bane bo nawet u siebie na amatorze nie mam takich sytuacji. Patche pobrane?

gierke zaczynalem bez pobrania patchy,   teraz sa poinstalowane przy czym gram na tym samym sejwie od poczatku

Myslisz ze moze patche sie nie wgraly na sejw ?? WTF

jak bede mial chwile wieczorem i zlape jakis dobry moment to wrzuce Wam filmik

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Sidequesty to lepiej robić WSZYŚCIUTKIE, bo choć gameplayowo to jest standard, to jednak bez nich fabuła tej gry sporo traci. Każdy queścik mniej lub bardziej subtelnie nawiązuje do głównego motywu gry, czyli egzystencjalizmu. Jak dla mnie to są jedne z lepszych aktywności pobocznych w gierkach, bo tak naprawdę nie są jakimś gunwo zapychaczem, a wartościowym suplementem do fabuły.

jezuuu znowu ending E mi się przypomniał :banderas:jedno z najlepszych growych doświadczeń jakie miałem okazje przeżyć

Odnośnik do komentarza

Żeby walić do wirtualnej dziewczyny :D OMG a co do samej grafiki to tak jak pisałem wyżej tutaj nie chodzi o grafę ale o inne aspekty, pod względem grafy to ta gra trzyma baaardzo niski poziom co może zmienić Nier 3, po prostu każdy kto ogrywał ten tytuł z zaangażowaniem olewa technikalia i odpływa w jakości artystycznej i fabularnej.

Odnośnik do komentarza

Baaardzo niski poziom? No nie przesadzajmy, gierka fajnie smiga, ma 60 fps i grafika jest ok. Baaardzo niski poziom to moze miec Nier jedynka, albo Toro na PS4, albo inne debeściaki. W Automacie zachowana jest odpowiednia formuła, nie jest to brzydkie, ani za cukierkowe. No i cała moc przerobowa poszła w tyłek 2B.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, aphromo napisał:

bez takich herezji, jakosc wykonania, grafika, itp ma znaczenie.

Niestety, ale tego brakuje tej grze. Poziom poprzedniej generacji to za mało. Miejscówki też bez rewelacji. Kolejna rzecz co wyraźnie odstaje to średni system walki. Drugie przejście hmm jest nudne w 80%. Przyczepić się mogę do innych rzeczy, ale po co. Uświadamiam tylko, że to nie jest gra na 9 czy jakiś ideał jak inni tutaj piszą. Fabuła, klimat i muza to nie wszystko.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
20 minut temu, nadol90 napisał:

Na każdego można znaleźć teczkę i na każdą grę znaleźć minusa, na szczęście Automata to 10/10 więc nie ma sensu się kłócić. :) 

Nadol nie powiedzialbym ze 10/10, gra mimo wszystko ma swoje niedociagniecia.

Spoiler

ale po raz pierwszy pd 5 lat ktos mnie tak zgasil jak papierosa:/ uczcie sie od nadola randomy

 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sora za post pod postem ale :banderas:

 

Wpadam jakoś nie fartem pod ramię pierwszego bossa, ginę, i co? i od początku 40 min w plecy :banderas:

Wpadam do obozu ruchu oporu, sprzedaje handlarzowi przez przypadek nie ten chip co trzeba, game over i cofa mnie dość dużo do ostatniego save :banderas:

 

Tak w ogóle to wiedziałem, że ta gierka będzie mi leżeć, bo już demo bardzo weszło (nic więcej oprócz fabuły poprzednich czéści nie wiem o tej gierce, zero tego tematu). Jednak obiecałem sobie, że dopiero  na święta i przerwę noworczną  sprawię sobie jako prezent gierkowo gwazdkowy. Zabrakłoby mi Bandersów (ta muza, responsywność, staroszkolny gameplay, ujęcia iamery mmm). Oby tylko moje growe adhd wytrzymało 3 przejścia. Praktycznie žadnych gierek nie przechodzę dwa razy, a co dopiero trzy? 

Odnośnik do komentarza

Musisz! Serio, inaczej nie ma co się za Niera zabierać bo to tylko zawracanie gitary. Dopiero 3-krotne przejście pozwoli Ci załapać z jak fantastycznym tytułem masz obecnie do czynienia. I nie ma w tym żadnej przesady, ale o tym naprawdę powinieneś przekonać się na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.