Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, oFi napisał:

180 zł w cexie warto? chyba nigdzie indziej nie dostane w tym momencie taniej?

Jest CeX w wawie?


Ja kupiłem w sylwka w BDG za 180 zł. Musiałem kupic druga kopię, bo w jednej uszkodziłem okładkę w transporcie i mnie to doprowadzało do nerwicy.

Teraz mam dwie kopie.

A najlepsze jest to, że w sumie nawet mi się nie spieszy tej gry sprzedawać - ba, z chęcią chciałbym tę kopię z uszkodzoną okladką wciskać ludziom "na pożyczkę" by zagrali w końcu w dobrą grę :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ekansik napisał:

Jest CeX w wawie?


Ja kupiłem w sylwka w BDG za 180 zł. Musiałem kupic druga kopię, bo w jednej uszkodziłem okładkę w transporcie i mnie to doprowadzało do nerwicy.

Teraz mam dwie kopie.

A najlepsze jest to, że w sumie nawet mi się nie spieszy tej gry sprzedawać - ba, z chęcią chciałbym tę kopię z uszkodzoną okladką wciskać ludziom "na pożyczkę" by zagrali w końcu w dobrą grę :D

Możesz sobie też wydrukować jakiś custom box art.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Konradfus napisał:

Jeżeli ktoś się czai na zakup to w play-asia.com mają promocję i jest do kupienia za 24,5€ + wysyłka. Ale to wychodzi to i tak taniej chyba niż wszystkie obecne oferty. Sam zwlekałem z zakupem i teraz żałuję bo nigdzie nie da się już tego kupić w ludzkiej cenie.

 

Chyba skorzystam, ale okres oczekiwania jakiś miesiąc :mevek:

Odnośnik do komentarza

Dobra pierwsze przejście za mnà. Na coś zwrócić uwagę w 2 przejściu aby nie pominąć czy też grać, grać?

Mam nadzieję, że będzie warto, bo ja praktycznie nie przechodzę dwa razy tej samej gry (może 10 gier w życiu), a jeszcze nigdy nie zabierałem się za ponowne przejście zaraz po pierwszym skończeniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...