Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Post pod postem bo...

 

Lecę na hardzie teraz. No i IMO jest to totalnie skaszanione. Postać na 99lvl, więc w trakcie standardowych walk przeciwnicy praktycznie nie zadają mi obrażeń (bossowie w sumie też) Serio, pomimo trafień pasek życia nie spada. Za to w sekwencjach "latających" jestem na jednego hita (max 2). Jeśli tak ma wyglądać cały hard to... lekka kpina. Aktualnie kończę pierwsze przejście i nieco mnie to zniesmaczyło. Chciałem się troszkę pogimnastykować podczas potyczek, a gra przechodzi się praktycznie sama (jedyna różnica względem poziomu normal to brak lokowania na celach).

 

Opcja "to zacznij od zera" nie wchodzi w grę - nie po to levelowałem sprzęt, zbierałem złom itp. by ponownie wskakiwać na LVL1.

Odnośnik do komentarza

w tej grze nawet normal na pierwszym przejściu szybko staje jest za prosty, jeśli zdecyduje się robić większość sub questów. no chyba że się je zlewa i byle do creditsów. sam zacząłem stopień wyżej i pomijając kilka irytujących spotkań z przeciwnikami biorącymi niektórymi zagraniami na strzała, była to najlepsza decyzja

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem grę i co tu mówić,dla mnie aktualnie GOTY jak nic. W tej grze wszystko jest zarąbiste, no może tylko poza grafiką, nie ma startu np. do Horizon ale nadrabia warstwą artystyczną. Szkoda tylko, że gra nie wyszła z polskimi napisami, bo fabuła jest genialna. Mój angielski nie jest na super poziomie ale wspomagając się słownikiem większość ogarnąłem.

 

Edit: Mam cichą nadzieję, że dostaniemy jeszcze jakieś dzieło od Platinum Games w tym uniwersum.

Edytowane przez ubol
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Hideki Kamiya:

 

Nier's success has to this point given Platinum a new fanbase, a growing staff, a brilliant success story, an increase in qualified job applicants, and a great favour. Normally, I can't help but do everything by myself... it's a pitiful story, but to say that Yoko-san saved Platinum would not be an overstatement. I cannot thank him enough.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

tego pewnie brakowało :obama:

+18 tak jak powyżej

 

 

panie moderatorze mam nadzieję że to w porządku

 

edmdxFm.jpg

MTdVIxP.jpg

pZlwkvi.jpg

zqIqEB5.jpg

wNrDPUq.jpg

 

 

 

ontopic: Nier Automata to bardzo fajna gra, szczególnie podoba mi się główna postać czyli 2B.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...