Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

To jest zabieg czysto fabularny - dzięki dwójce bohaterów mamy dialogi podczas eksploracji itp.
Mnie na początku też wkurzał ten chłoptyś, na starcie drugiego przejścia wręcz mnie wkoorvił, ale później go polubiłem i uznaję go za fajną postać, z którą można się zżyć - daj mu trochę czasu :)

Odnośnik do komentarza

Kuzwa ja tez sie wciagnalem w Niera. Za(pipi)ista gierka. Fabuła idzie powoli. Robie questy. Normal na  20lvl i 14% questow dopiero za mna :) Wiecej tu przygodowki niz slashera i strzelanki. Kazdy napotkany cos chce, a to znajdz mi dziecko a to poszukaj tego i owego. Wszystko ze szczypta humoru. Spiewajace i tanczace robociki w parku rozrywki mnie roz(pipi)aly. Akcja z Romeo i Julia i teatrzyk meeega. Na pustyni jak natrafilem na ta oaze i polowilem rybki tez fajnie.Kocham takie akcje.  Az chce sie explorowac i robic te wszystkie zadania. Pytanko o chipy. Sami sobie ustawiacie czy dajecie automatic z naciskiem na atak/obrone? Jest jakas roznica jak sam zaczne grzebac od tego co zrobi automat?  Duzo miejsca zajmuja te odpowiedzialne za hud. Polowe bym wy(pipi)il bo i tak nie czytam niektorych informacji.

 

Edit

Zapomniał bym o fenomenalnej muzyce :) Ta to dopiero robi robote :)

Edytowane przez sajmon34
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Grafika nie jest najmocniejsza strona tej produkcji, ja rowniez ogralem na Pro i normalnie grajac tego sie nie widzi, ale jak sie podejdzie blizej faktycznie widac niedociagniecia.

Do poprawy w nast czesci.

Godzinę temu, _Red_ napisał:

Dotarlem do machine village. Nie leży mi ten setting kompletnie póki co, ale dla fabuły pocisne dłużej, skoro piszecie, ze fajne :(

Ale w pierwszym przejsciu ? To jestes na poczatku przeciez.

Odnośnik do komentarza

No tak, pierwsze. Na liczniku 8h i pogram dalej, ale jak wszystko bedzie w podobnym klimacie (bieganie po pustych przestrzeniach z niewidzialnymi scianami - tak, odbijam się od powietrza miedzy budynkami, fetch questy i siekanie robocikow) to co mi po drugim czy trzecim przejściu.

 

Edit

Na ps4 standard aliasing niestety kłuje w gały, ząbki mrugaja na krawedziach.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, _Red_ napisał:

No tak, pierwsze. Na liczniku 8h i pogram dalej, ale jak wszystko bedzie w podobnym klimacie (bieganie po pustych przestrzeniach z niewidzialnymi scianami - tak, odbijam się od powietrza miedzy budynkami, fetch questy i siekanie robocikow) to co mi po drugim czy trzecim przejściu.

 

Edit

Na ps4 standard aliasing niestety kłuje w gały, ząbki mrugaja na krawedziach.

 

miałem podobnie do ciebie z tą niechęcią i nawet tak samo w machine villege, cały czas się biegało po terenach i siekało, ale grałem dalej i coraz bardziej się podobało aż do momentu, że gierka została moim goty z tamtego roku :banderas:  weź przejdź te 3 razy i chociaż będziesz wiedział co cie by ominęło i nad czym się tu wszyscy tak spuszczają 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, _Red_ napisał:

Ok, ale duzo strace jak oleje fetch questy i pójdę za fabułą?

 

Trochę tak tym bardziej, że czasami banalne fetch questy fajnie się rozwijają/dodają trochę do fabuły. No ale zawsze w 2 przejściu możesz tez porobić. Jest szansa, że do tego czasu zaskoczysz i będzie chciał robić te questy tylko po to aby więcej obcować z tą gierką:)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Na liczniku 8h i pogram dalej, ale jak wszystko bedzie w podobnym klimacie (bieganie po pustych przestrzeniach z niewidzialnymi scianami - tak, odbijam się od powietrza miedzy budynkami, fetch questy i siekanie robocikow) to co mi po drugim czy trzecim przejściu.


Uuuu... słabo to widzę w takim razie. Mało osób jest na tyle zawziętych, żeby dać gierce szansę po takich wrażeniach, a niestety lepiej nie będzie. W temacie wizualiów/klimatu/gameplayu wciąż będzie tak samo, do tego jeśli setting Ci nie przypasował... Musisz się zawziąć i przejść trzy razy, bo wtedy fabularnie ma przynajmniej sens, jeśli porzucisz po pierwszym przejściu to niestety nie masz prawa się wypowiadać, bo to tak, jakbyś oceniał pełniaka przez pryzmat wersji demo :reggie:

Odnośnik do komentarza

Ale zajebiste są te przejścia gameplayu w shmupa, te zmiany kamery, to przebijanie Czwartej Ściany, ta widowiskowość, nono, doszedłem dopiero do pierwszej normalnej misji (zdobywając już przy okazji jedno z zakończeń), ale póki co jestem ukontentowany. Chyba będzie sztosior.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, _Red_ napisał:

to co mi po drugim czy trzecim przejściu

Boże xd nawet nie wiesz jakie głupoty pleciesz 

 

Graj nie marudź, jak ci fetch questy nie podobają to ich nie rób :potter:

12 godzin temu, Wredny napisał:

Mało osób jest na tyle zawziętych, żeby dać gierce szansę po takich wrażeniach, a niestety lepiej nie będzie

:pawel: 

 

a właśnie, że będzie, u mnie zaskoczyło dopiero w parku i z każdym kolejnym poziomem było lepiej 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...